Jump to content
PirateClub.hu

Elindul a win7 a gépemen?


markyboy
 Share

Recommended Posts

SziasztoK!

 

Arra lenék kiváncsi hogy ha elindul (márpedig állítólag elindul) a win 7 a gépemen akkor hogyan fog rajta futni? Lassú lesz? Vagy tűrhető lesz?

 

CPU: 2GHz Intel Celeron CPU

RAM: 512MB

Video Card: 64MB

 

A HDD-n van elégh hely neki, úgyhogy azt nem írom le.

 

A Válaszokat előre is köszönöm :D

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Én telepítettem már egy hasonló erejű konfigra Win7-et, elindulni elfog, csak picit lassú lesz, de inkább műveletek és programindításoknál. Arra számíts, hogy nem olyan sebességű lesz ezen a konfiguráción mint egy XP.

Ha a saját gépedre telepíted, akkor lökd fel rá, próbáld ki, aztán ha nem jön át a gyorsasága, akkor telepíts vissza egy XP-t. Azt mondom veszítenivalód nincs. :)

 

ui.: Egyébként az előbbi kollégának nagyvonalakban igaza van.

Link to comment
Share on other sites

lassú lesz ;) ez tuti. és az aerora felületben sem vagyok biztos, hogy megy, fogadni ellene fogadnék.

 

De mi mindannyian abból indulunk ki, hogy Ultimate verzió lesz amit pakolsz. Nem akarsz jóval gyengébbet, "belépő szintűt" pakolni? Csak mert az Ultimate csak akkor eszik kevesebbet 650-700 Mb-nál, ha kikapcsolod. :D Tehát sok lesz a merevlemezre írás, ami ugye nem fogja felgyorsítani.

Link to comment
Share on other sites

Én egy Home Premium verzióval próbálkoznék elsőnek, de az is lehet, hogy a Home Basic is elég lenne, hisz az aero felület nekem nagyon gyanús hogy nem fog menni. Bár utóbbinál a "mediacenter" hiánya nem tudom milyen hatással lenne, a többi viszont szinte biztos, hogy nem nagy veszteség.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

2,8-as procim van

1gb ramom

és 6600-as geforce 128mb-os videókarim

 

Most töltöm a win7 professionalt. Szerintetek jó lesz ez a gépre, vagy töltsem le a home premium vagy basic-nál.

 

off.: Hogy kell majd a cuccokat rendszerinditóként dvd-re írni? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Az 1GB ram elég neki, de nem túl sok ;)

 

Ezzel csak azt akarom érzékeltetni, hogy több program, ill. nem kiürült memória esetén, lesznek lemez műveleteid, de elmegy vele.

 

A telepítőkről, csak annyit akarok mondani, a legtöbb telepítőből el volt távolítva a "kötelező kiválasztást meghatározó fájl".

Magyarul lehetett telepíteni minden verzióban. Kiírni DVD képként kell betallózod a kicsomagolt DVD képet és kiírod. Na ugye én itt Nero programmal való kiírásról beszélek, de nem hiszem hogy másikkal másképp kellene.

 

Am... én a helyedben ISO kezelő programmal meggyőződnék kiírás előtt, hogy biztos alatta legyen a boot rész.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...