Jump to content
PirateClub.hu

mi a véleményed egy online lelkisegély szolgálat létrehozásáról?


foxi_maxi
 Share

Lelkisegély szolgálat  

41 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. szükség lenne rá szerinted?

    • igen
      26
    • nem
      15


Recommended Posts

igen de csak ha van rá igény. ingyenes lesz az egész. arról szólna a dolog hogy ha valakinek valami gondja van lenne egy hely ahol elmondhatná anélkül hogy az oldal bármit tárolna. mozgássérült vagyok jól tudom milyen mikor nincs kinek elmondani mi van velünk. és bár 19 vagyok sok mindenen mentem/megyek keresztül. elegem lett abból hogy ebben az országban senki nem törődik senkivel. ezért csinálnám olyan lenne mint egy chat :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem mindenképpen szükség lenne valami hasonlóra. Nem mintha gond lenne, hogy én vagyok a környezetem leleki szemetese, de ha létrehoznád, biztosan sokan fordulnának ehhez az online lelkisegély szolgálathoz, mert én ajánlanám az ismerőseimnek.

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek, egyrészt sok embernek szüksége lenne ilyenre.Másrészt meg ahogy írtad, sokan vannak félredobva, nincs kivek megosztaniuk bajaikat, vagy bármi egyebet.Talán mert senkijuk nincs, vagy a kapcsolataik haltak ki.

Emelett kívánom, hogy elkerüljenek az olyanok, akik csak szórakoznak, gúnyt űznek ilyenekből (meg a hacker/cracker/troll userek).Egyébként belegondolok, fura, hogy ezt leírom, de hát ide fejlődött a dolog.Ha valamit csinál valaki, sajnos van rá esély, hogy jönnek, akik csak poénból tönkreteszik... Valkiknek semmi sem szent.

No, hát sok sikert!Remélem működni fog!

Link to comment
Share on other sites

Az ötleted nem rossz. Bár aki szoc. fóbiában pl.: Eritrofóbiában szenved annak inkább élőben kéne beszélgetni.

 

A fóbiák leküzdése nem feltétlenül a lelkisegély szolgálat feladata....

 

Foxi, ha bármiben tudok segíteni írj privit :)

Link to comment
Share on other sites

Szia Foxi!

 

Az ötlet jó és értékelendő. Igen-t jelöltem, de a kérdésre nem feltétlenül igen és nem a válasz, hanem: szükségét látom/nem látom szükségét. Több értelme lenne, mint a telefonos lelkisegélynek. Az internetben épp a "személytelenség" a jó, talán még webkamera sem kell hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Szia Foxi!

 

Az ötlet jó és értékelendő. Igen-t jelöltem, de a kérdésre nem feltétlenül igen és nem a válasz, hanem: szükségét látom/nem látom szükségét. Több értelme lenne, mint a telefonos lelkisegélynek. Az internetben épp a "személytelenség" a jó, talán még webkamera sem kell hozzá.

 

Én a személytelenséget mindig utáltam és fogom is... :) a webkamera csak kényelmi szempont azoknak akik jobban szeretnek beszélni mint írni ;) am köszi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...