Jump to content
PirateClub.hu

Szex-randi - És a nagy átverések!


kisnagyn1
 Share


Recommended Posts

Csináltam egy szavazást is hozzá, mert mi tagadás érdekel az eredménye...

 

Egyébként ez adta az alap öltetett:

 

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__321937-valaki-mast-is-atvert-e-mar-az-az-oldal-hogy-star-chat-hogyan-kuldtek-szamlat-a

 

http://www.star-chat.hu/

 

Szexline :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__318380-kivancsi-vagyok-hogy-a-szexlinehu-oldalrol-valoban-azok-irnak-akik-a-kepen-va

 

 

Egy biztos nem kamu oldal:

love.hu :

http://love.hu

 

Ennek viszont első kézből tudom a szépség hibáját. (ismerősöm is csinálta) --> kamu profilok. Gondolom elég sok van belőle...

 

A fent linkelt "gyakori kérdések" - oldalakat érdemes elolvasni.

És várom mindenkinek a véleményét tapasztalatait ezzel a témával kapcsolatosan.

 

Még egy kis adalék: A nők lapja honlapjáról

http://www.nlcafe.hu/szakertoi_oldalak/324171/3/?order=1&itemPerPage=20&page=7

 

 

Tisztelt Ügyvéd Úr!

 

Szeretném az esetemet perre vinni, nem tudom tanácsolja e.

Van a neten egy " star-chat.hu " nevű oldal.

Ott üzenetet lehet küldeni ami egy 90 es számu sms formában érkezik a kiválasztott személyhez.

Smseket lehet váltani. ( 90 ) es számon.

De az operátor minden cimet és nevet kitöröl tehát megakadályozza, hogy találkozzon is a két fél ( ffi és nő )ezt xxxxx ekkel teszi.

Már tizezer forintom ment rá, és mégsem tudok találkozni a férfival és ő sem velem.

1. Az oldalt átböngésztem és utólag olvastam el a figyelmeztetést ( AFSZ ) ahol nem szerepel az, hogy nevet cimet nem válthatnak, csak a tizedik sms után irt az operátor, hogy ezt nem lehet. De mindenféle találóskérdések is elbuknak, valószinőleg figyelik is az smseket. Sőt, az se biztos, hogy a másik oldalon valódi ismerkedni akaró áll. ( bár akkor nagyon jó szinész )

2. Igaz, hogy az oldal cime- star chat, de hát ezt csak az tudja, mit jelent, aki tud angolul.

Pechemre én angol tanár vagyok.

Mit tanácsol? Nem lehet valamit tenni?

ráadásul találkozni is szeretnék a sráccal ha egyáltalán valódi személy. De igy nem tudok.Nagyon kérem olvassa el az oldal tartalmát ( nem tul hosszu ) és

adjon tanácsot.

Üdvözlettel.

DM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Már a hirdetés képeiből lehet gyanítani egy kicsit hogy ez star-chat kamu!

Meg alapból az oldal tartalmából hogy semmi regisztráció bővített keresés kemény három lehetőségből áll!

A bemutatkozó szövegek 2-3 sorosak max 4!

A női hirdetések 90%-nál olyan bemutatkozó szöveg vannak amit általában egy férfi hallani akar: Szex,alakalmi kapcsoalt,stb

A férfi hirdetéseknél 90%-nál ugyan ez amit általában egy nő akar hallani:becsületesség,őszinteség,"én csak magamat adom",stb

 

Kezdőnek kell lenni az internet világában hogy ezt az ember bevegye!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi az öcsémmel poénból küldtünk egy sms-t egy csajnak, mivel az első még ingyenes...írta, hogy mindent vállal és megkértük, hogy segítsen betonozni. Vicces választ írt és biztatott, hogy írjunk még neki...de mivel nem vagyunk hülyék, ennyiben abba is maradt a dolog.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Volt egy kis időm, és megint eltévedtem az internet "rossz" oldalán...

 

Erről is lehetne írni, vagy leleplező blogot folytatni...

 

Mindenesetre a következő oldalról van szó: szexelek.hu

 

Külsőre minimalista, de jól kinéző oldalról van szó. A regisztráció is korrekt. Azonban az csak később derül ki, hogy meg is kell erősítenünk a regisztrációnkat, ez még nem lenne gond, "ez csak elővigyázatosság miatt kell, meg csaló kiszűrése, és ez ingyenes, legalábbis honorálják 100 kredit ponttal". Szó ami szó, van benne igazság, így tényleg csak komoly (meg kalandor) emberkék regisztrálnak, többnyire.

 

A poén, ott van, ha megnézzük az afsz-t (általános felhasználói szerződést.) Ahol bizony levan fektetve, szóról szóra, hogy a felhasználónak költsége keletkezik (ott generálódik-at használtak), ami az "sms-chat" rendszer üzemeltetése miatt van. Egy levél 240 ft/100 kredit.

 

Számoljunk csak, a legnagyobb csomaghoz is 1600+áfa csak 700 kreditet adnak. Ez ám aztán a lehúzás. Normális oldalon ez 1 havi, vagy több havi vip tagsággal érne fel.

 

(Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy az oldalon regisztrált felhasználók - lányok valódiak-e, a profilokat mindenesetre ellenőrzik, és csak ellenőrzés után elérhető, a nagy közönség számára.) Ha valódiak is a felhasználók az oldalon, a sikeres "keresés" szinte zéró.

 

Köszönhetően a twitter szerű karakter maximalizálásnak, és a horrorisztikus áraknak.

 

Mivel nem vagyok örült, ennél jobban nem merültem bele, az oldal elemzésébe, de gyanítom felesleges is lenne... (egyébként a profil megerősítő sms lehet tényleg ingyenes, de ilyen haszon mellett ez nem lenne meglepő...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...