Jump to content
PirateClub.hu

A menzesz és a szex


Cukibea
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

énis hozzászolok a témához, a leányzók nagytöbbsége tényleg ellenzi a piros napokon a sexet, DE mint mindig vannak kivételek, ez ált. a lelkiállapottól is függ. állítolag: ha megvan a hölgynek az ehavi, áll. jobb a szex. erről pontosabb infót szeretnék, tényleg jobb, vagy ez csak hagyomány/legenda?? :-O

Link to comment
Share on other sites

Mi az első két napot mindig kihagyjuk, utána jöhet bármi digi dugi nyali fali.Lepedő sem kell meg fürdő sem.Amugy én is igy tudom hogy olyankor jobb a nőknek de szerintem ez egy baromság.Ez ember függő ha a lánynak kedve sincs hozzá csak a párjának akar jót tenni akkor tökmindegy hogy hogy csinálja az ember.Az biztos viszont hogyha eljuttok egy ilyen szintre akkor nagyon nagy a bizalom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Apro hozzaszolas: havi alatt egy boszme nagy seb a mehfelulet, nem biztos h annak jot tesz a lugos ...... Ezert nalunk oral van, utolso egy ket napon pedig rendesen mar.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem attól függ h a párom mien állapotban van,bár mivel nagyon aktív a kicsike,ezért szinte mindig lehet vele ezt azt csinálni.Mondjuk egyszer már néztem úgy ki mint egy hentes,és persze h fehér póló volt rajtam,meghát mozi hátsósor.szal lol volt,de amúgy minden ok.Ja és télleg fontos a higiéne.

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Fontoss kérdésem lenne hozzátok barátnőmnek msot múlt el menzesze azt mondja, hogy nyugodtan menjek el belé

nem lehet gond mert menzeszt követö 14 nap nem lehet semmi terehség meg iylenek mert nincs mit megtermékenyiteni

ilyenkor!!!

 

Ez igaz?

véleményeket plizz!!!

 

üdv: kamy

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

F@sza lenne ha még menzesz után 2 hétig lehetne :lol:

Figy... olyan nincs hogy nem termékeny egy nő, csak az esélye csökken szinte 0-ra hogy találkozik az ivarsejted az övével. Inkább úgy mondanám, hogy 99% hogy nincs baj ha belemész a csajba a menzesz alatt ÉS előtte utána 3-4 napig. De a két hetet felejtsd el mert érhetnek meglepik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Oooóóóó, a peteérés teljesen váratlanul is jöhet, kiválthatja egy erős orgazmus is, úgyhogy ilyenben okos ember nem bízik, amit a könyvek írnak... :D Arról nem beszélve, hogy nem mnden nő pontosan 28 naponként menstruál, de ha mégis, egyáltalán nem biztos, hogy a felénél van peteérése. Szóval ez nagy rizikó...

 

igy igy biza

csak ovatosan,akármikor beuthet a ménykü.....!!

:)

ne rizikozzunk,utána meg jöhet a para ha késik... :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Fontoss kérdésem lenne hozzátok barátnőmnek msot múlt el menzesze azt mondja, hogy nyugodtan menjek el belé

nem lehet gond mert menzeszt követö 14 nap nem lehet semmi terehség meg iylenek mert nincs mit megtermékenyiteni

ilyenkor!!!

 

Ez igaz?

véleményeket plizz!!!

 

üdv: kamy

 

 

Erre csak annyit tudok neked mondani, hogy a barátnőm három évig próbálkozott a párjával, hogy gyerekük lehessen. A létező összes pózt, orvost, mindent kipróbáltak, de semmi...egy zuhanyozás alkalmával nem bírtak magukkal (persze a menzesz nem volt akadály), és most egy három és fél éves gyönyörű kisfiuk van... :) :)

Szerintem meg kell gondolni kétszer is, mert bármi megtörténhet... :D :D

 

A témához visszatérve, mi a párommal ha megkívánjuk egymást, akkor nem szoktunk azzal foglalkozni, hogy éppen megvan-e, csak max kétszer zuhanyozunk, esetleg ki se jövünk a fürdőből... :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ha megjott a miki akkor a csaj egyen citromot, az csokkenti a verzest egy ideig, lehet verfurdo nelkul dugni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem tudom itt ki írta azt h nem is kell védekezni,de azért én akkor sem javasolnám,mert van olyan is h bekövetkezhet hirtelen peteérés,ez elég ritka dolog,de elég gáz tud lenni ha megtörténik a megtermékenyítés,méhen kívüli terhesség meg ienek...arról nem is beszélve h egyáltalán terhesség.Most nem viccelek ez komoly dolog.ILYEN VAN!!!Megtörtént nem egyszer emberekkel!

 

 

A piros napokról annyit h legalább színesebbek mint a szürke napok :D ugyanúgy,cs vigyázni kell ienkor nagyon könnyen lehet hüvelygombát kapni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...