Jump to content
PirateClub.hu

Jersey Shore


Gyapy
 Share

Recommended Posts

Azt hiszem én is nyitok egy témát a Jersey Shore-nak

 

egy manapság futó amerikai valóságshow

 

 

íme a szereplői:

 

Vinny, Angelina, Pauly D, Jwoww, Ronnie, Snookie, Mike "The Situation", és Sammy

jersey_shore_cast.jpg

 

Jó kis balhék, kis meló, kis lazulás, bulizás és ami kell ;)

Módosította Gyapy
Link to comment
Share on other sites

ebbe is ugyan az megy szerintem. mindegyik így meg úgy adja elő magát aztán kimennek a való életbe ott már nem lehet azokat megcsinálni és jön a rendőrség... több jerseysnek is van már rendőrségi ügye... mint ahogy a valóvilágosok meg a bigbrotheresek többsége se a hétköznapi életét éli már.

Link to comment
Share on other sites

Hogy én hogy utálom ezt a sorozatot!

Unalomból megnéztem pár részt és annyira látszik hogy meg vannak rendezve a dolgok és csak színjáték az egész!

Valóságshow persze ez kb annyira valóságos mint a Győzike show volt! <_<

Bocs mindenkinek de nekem ez a véleményem! :D

Link to comment
Share on other sites

Tudod mi a jó műsor?

A Delta az M1-en, XXI. század az RTL-en illetve a Magellán a TV2-n. (Meg a Duna TV sok műsora ami az összes magyar csatorna felett áll szellemi értékben.)

Csak, hogy ne mindig szidjuk a kereskedelmi csatornákat.Ez az 1% a nézhető rajtuk. (Mondjuk az M1 közszolgálati.)

Link to comment
Share on other sites

Az volt eddig a legkomolyabb hogy egyik csávó "véletlen szerűen" leintett egy taxit és a taxiban ÉPP volt műszerfalon egy kamera ami vette hogy mi történik a taxiba és mit mond! :D

 

Itt egy kép sminkek nélkül itt látszik ezen a Snooki nevű lányon hogy ázsiai!Én nem nagyon tudtam eldönteni a sok smink és az agyonszolizott bőre miatt :lol: Abban a Sammi-be is van egy ki ázsiai huzat nem?

Jersey-Shore-Makeover-Photos-500x244.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na erről beszélek lényegében!

 

http://divat.hu/cikk/Jersey_Shore__divatos_a_butasag_/2426

 

háát, van benne valami, nem egy űrkatatást bemutató műsor, de azér vicces, meghát, tanulom a nyelvet belőle :D amennyit lehet

viszont a kommentekbe írtak egyet, amivel teljesen egyetértek, hogy még így is sokkal igényesebb és színvonalasabb, mint sok magyar "reality"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Én szeretem, szórakoztat és ez a lényeg.

 

"Az volt eddig a legkomolyabb hogy egyik csávó "véletlen szerűen" leintett egy taxit és a taxiban ÉPP volt műszerfalon egy kamera ami vette hogy mi történik a taxiba és mit mond!"

 

Neked tényleg ennyi a szinted? Egy csomó vágásnál látszik, hogy futnak utánuk kamerával, olyan is volt amiben látszik h az operatőr alig érte utol az eggyik taxit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...