Jump to content
PirateClub.hu

Üvegtigris 3.


hankock
 Share

Recommended Posts

Üvegtigris 3.

uve.jpg



Rendező: Rudolf Péter

Szereplő(k):
Rudolf Péter (Lali)
Reviczky Gábor (Gaben)
Gáspár Sándor (Róka)
Szarvas József (Cingár)
Horváth Lajos Ottó (Sanyi)
Csuja Imre (Csoki)

Tartalom:

Egy fogpiszkáló, egy lövés, egy megkeseredett orvos és egy jókor érkező luxuskocsi, ennyi elég, hogy Lali meghozza élete nagy döntését: mindent maga mögött hagy és lelép. Az Üvegtigris váratlan vendége, Feri, a budapesti sztárügyvéd bár nem tervezte -, a büfénél marad, míg Lali bár nem tervezte -, az ügyvéd Bentley kabriójában marad. Elindul egy őrült nap, az álomautóra azonnal felfigyel az álomnő, Lali játszani kezdi a nagymenőt, és elkezdődik élete legnagyobb kalandja, élete talán legjobb nőjével, sőt nőivel. De vajon mi történik, ha Laliról kiderül, hogy nem nagymenő és találkozik a feleség, a szerető, a majdnem szerető és a majdnem vízvezeték-szerelő? Mi történik, ha barátai Lali után mennek, hogy megmentsék Feritől, akit egy időre elnyelt a Tigris? Mire számíthatnak, ha Feri mégis kiszabadul és kiderül, hogy Lali tudtán kívül magával vitt valamit, ami sokkal fontosabb, mint a kocsija? Lali élete mindenképp nehéz lesz, akár a Tigrisen innen, akár a Tigrisen túl.


SG
Módosította hankock
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ha jól tudom december 16-tol megy a mozikban,mondani sem kell,h megyek moziba :)

 

kár,h Bajusz nem lesz már velünk :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tegnap sikerült eljutnom a premier előtti vetítésre. Kevés filmet tudok mondani amit érdemes mozbiban megnézni mintsem letölteni, de ez 10/10. Ezt már a Rudolf Péter rendezte, tényleg talán még az első két részt is üti. Hatalmas poénok, csak ajánlani tudom.

Link to comment
Share on other sites

Majd ha megjelenik DVD-n akkor felteszik ide is!

Nem tudom senki nem olvassa a szabályokat?

Kb március/áprilisban fog kijönni dvd-re, és akkor már fentlesz itt is, ha meg nem tudsz várni akkor keress a Google-n!

 

Amúgy ha lesz rá lehetőségem, akkor megnézem én is moziban. :)

Link to comment
Share on other sites

Én ma néztem meg moziban! Sztem marha jól sikerült, baromira tetszett! :D Nagyon jó volt a sztori (jó volt h "kimozdították" a történetet a tigrisből, és Budapesten is játszódott), sok jó poén volt benne, de ami legjobban megmaradt bennem, az az volt, amikor Szabó Erika ledobta a ruháját, és egyszál fehérneműben sétált! ;) Sztem az összes férfitársamnak az a jelenet tetszett a legjobban! ;):D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...