Jump to content
PirateClub.hu

Szellemlovas 2.


hankock
 Share

Recommended Posts

ghost_rider_2.jpg

 

Az eRc Box Office beszámolója szerint kitűzték A szellemlovas második részének, a 3D-ben készülő Ghost Rider: Spirit of Vengeance bemutatásának dátumát: 2012. február 17-én találkozhatunk újra a lángoló koponyával, ismét Nicolas Cage alakításában.

A forgatás már meg is kezdődött, jelenleg Romániában, Bukarestben zajlik. A sztoriról túl sok konkrétum egyelőre nincs, egy korábbi pletykában valami Drakulás kapcsolódást említettek ugyan, de hivatalos forrásból ezt még nem erősítették meg.

A filmet a Mark Neveldine – Brian Taylor páros rendezi, David S. Goyer forgatókönyvével.

 

filmtrailer

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Ghost Rider 2 hírek – Johnny Whitworth lesz Blackout

Johnny Whitworth Csúcshatás című filmjének sajtótájékoztatóján árulta el, hogy pontosan mi lesz a szerepe a Szellemlovas 2-ben (Ghost Rider: Spirit of Vengeance): Blackout-ot, Johnny Blaze ellenfelét fogja alakítani. A karakterről az alábbiakban nyilatkozott Whitworth:
“Én fogom játszani a gonoszt, aki a kezdetekben, egészen a forgatókönyv 70. oldaláig minden tekintetben emberi. Na nem éppen egy kedves fickó. Igazi rossz arc. Aztán pedig átalakul – akik olvasták a képregényt, biztosan ismerik, – Blackout lesz belőle. Hogy be tudja fejezni a feladatát, a Sátán segítségét kéri, ő pedig megadja nekem a képességeket és erőt, hogy egyenlőként szállhasson szembe a Szellemlovassal.”
Whitworth beszélt a forgatásról is, ami Romaniában és Törökországban zajlott az elmúlt hónapokban:
“Fantasztikus volt. Rendkívüli és gyönyörű helyeken voltunk minkét országban. Valószínűleg nem ide terveznéd a vakációdat, de nem azért, mert nem szeretnél itt lenni, hanem mert nem ismered a helyeket. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy részt vehetettem ezen az utazáson, és ha van egyáltalán értelme, azt mondhatom, jobb ember lett tőle. Sokat tanultam a világról, az akciófilmek készítéséről és saját magamról is.”
A Ghost Rider: Spirit of Vengeance 2012 február 17-én kerül a mozikba, Nicolas Cage, Idris Elba, Johnny Whitworth, Ciarán Hinds és Violante Placido főszereplésével. A filmet Mark Neveldine és Brian Taylor rendezi.
filmtrailer.hu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Johnny Blaze újra nyeregben + Trailer

Nicolas Cage sok olyan szerepet is bevállal, amely csak a bankszámláját de a hírnevét nem gyarapítja, sőt... ennek ellenére a Szellemlovas mindent összevetve korrekt lett, a folytatás is segíthet neki.

"He Rides Again" - hírdeti a legfrissebb és lényegében első Szellemlovas 2, amelyen Johnny Blaze markol egy lángoló láncot. El tudjuk képzelni, hogy mihez kezd vele az első rész cselekményei után ugye? A második fejezet 2012. február 17-én lesz teljes moziba kerülés után, az eredeti címe pedig Ghost Rider: Spirit of Vengeance. Nicolas Cage mellett fel kell készülnünk Idris Elba, Johnny Whitworth és Ciarán Hinds felbukkanására is. A Szellemlovas 2 tákolásáért a Mark Neveldine - Brian Taylor (Crank 1-2, Gamer) páros felelős, míg a forgatókönyvet a tehetséges David S. Goyer (Penge, Batman: Kezdődik, Hipervándor, A sötét lovag) körmölte készre.

hr_Ghost_Rider-_Spirit_of_Vengeance_4-600x888.jpg

Link to comment
Share on other sites

Johnny Blaze újra nyeregben + Trailer

Nicolas Cage sok olyan szerepet is bevállal, amely csak a bankszámláját de a hírnevét nem gyarapítja, sőt... ennek ellenére a Szellemlovas mindent összevetve korrekt lett, a folytatás is segíthet neki.

"He Rides Again" - hírdeti a legfrissebb és lényegében első Szellemlovas 2, amelyen Johnny Blaze markol egy lángoló láncot. El tudjuk képzelni, hogy mihez kezd vele az első rész cselekményei után ugye? A második fejezet 2012. február 17-én lesz teljes moziba kerülés után, az eredeti címe pedig Ghost Rider: Spirit of Vengeance. Nicolas Cage mellett fel kell készülnünk Idris Elba, Johnny Whitworth és Ciarán Hinds felbukkanására is. A Szellemlovas 2 tákolásáért a Mark Neveldine - Brian Taylor (Crank 1-2, Gamer) páros felelős, míg a forgatókönyvet a tehetséges David S. Goyer (Penge, Batman: Kezdődik, Hipervándor, A sötét lovag) körmölte készre.

ghostrider2poster.jpg

 

+ az előzetes

http://www.youtube.com/watch?v=ebCawfEnSWU&feature=player_embedded

cinestar.hu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...