Jump to content
PirateClub.hu

Hogyan készítsünk fain myvip adatlapot


Satyr
 Share

Recommended Posts

Hogyan készítsünk f***a myvip adatlapot

 

"HOGY LEGYÜNK TRENDI -esek!

- A \\\"magamról\\\" rovatba legalább 5 sort írj és minimum 10 smile-t (ha valami betűkből kirakott gagyit is bemásolsz, még jobb), illetve az alapmondatot ki ne felejtsd, \\\"Ha ismersz, úgyis tudod milyen vagyok\\\" ...

- Képeid között mindenképpen legyen egy tükörből (lehetőleg saját kezűleg) készült kép, de még menőbb, ha vakut is használsz. Ezen képek neve kötelezően \\\"Én\\\", ha több is van, jöhetnek a bővítmények (kevésbé kreatívak számára: \\\"Én1\\\", \\\"Én2\\\"...)

- Ha gyúrsz, kötelező a félmeztelen kép, de még jobb, ha egyenesen a konditeremben készült.

- Ha nem múltál még el 18, alap, hogy az egyik képen részeg legyél, és lehetőleg sörös vagy röviditalos üveget tarts a kezedben a fényképező felé hadonászva (ha részegen alvós, hányós kép is van, feltétlenül fent a helye...)

- Születési névnél figyelj oda, a születésed évét kell írni, véletlenül sem a neved!

- Lányoknál kötelező legalább egy olyan kép, amelyiken a mellek természetellenesen összenyomva látszódnak, ha ehhez még szexi csücsörítés, pucsítás, pléjmétes nézés is társul, még jobb.

- Legyen legalább 5 kép a legjobb 'foreverfriends'-ekről (havonta cseréld!), mindegyik aláírásaként legyen ott a zárójeles 'L' betű. '(L)' kitétele kötelező akkor is, ha a baráttal, barátnővel készült közös kép feliratán törjük a fejünket.

- A profilunkban használjuk a 'naon', 'oan' és 'szerizlek' kifejezéseket, minél többször Ha szakítottál, írj ki naponta sok-sok versidézetet (ha tudsz ilyet), hogy mindenkivel tudasd a fájdalmad. Ha éppen jársz valakivel, akkor is.

- És a legfontosabb: naponta írj az üzenőfalra minél több érdektelen és értelmetlen üzenetet, ami csak egy embernek szól!

- Ha tizenéves vagy, mindenképpen \\\"özvegy\\\"-et írj a családi állapothoz. \\\"

Link to comment
Share on other sites

még 2 nagyon fontos dolog:

1. becenév: Új képek, komizz!!! :) ha épp nincsenek új képek akkor csak simán: Jelöljetek!!! :lol:

-ha új képet töltesz fel első dolgod legyen hogy kiírod msnre hogy "ÚJ KÉPEK A MYVIPEN!!!" :D

2. lakóhely vagy tartózkodási hely valami egzotikus hely legyen pl: hawaii, a lényeg hogy a valódi lakóhelyhez

véletlen se legyen köze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Az a röhej, hogy egy csomó ismerősöm így, vagy ennél őrültebb módon éli a netes életét, de általában ők oltják legjoban a többi usert (akik ugyanezt művelik).

Kedvenceim nekem még a -csi végű nemlétező szavak (múldkor hallom: "kapsz ajcsit!" meg "szercsizlek" :o :o). Meg sejpítés utánzás.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Még egy dolog: Ha a nevedben van i betű akkor y-nal írd !

 

Látom nem csak engem idegesít mikor belép egy ilyen közösségi oldalra és mindenhol ilyen nagyon egyedi neveket lát mint hogy :"Én" meg hogy "mi" meg az új kedvencem a "L" (magában) :D:D

 

És azt is írd hozzá ha nagyon fain gyerekek akartok lenni akkor írj kb hetente egy ilyen ultra komoly szöveget.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...