Jump to content
PirateClub.hu

megasztár vs. x-faktor


gyonkabenku
 Share

megasztár vs xfaktor  

192 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. megasztár vs x-faktor

    • megasztár
      27
    • x-faktor
      129
    • egyik sem
      35
    • mindkett?
      1


Recommended Posts

Egyik sem.

 

Érdekes összehasonlítás:

 

Megasztár: Ha nincs jó hangod akkor megmondják a szemedbe, ritkán van hogy hagyják végigénekelni a számot, éskevsészer bunkók.

 

X-factor: Ha nincs jó hangod, akkor megszégyenítenek egy ország előtt, lehurrognak, viccet csinálnak belőled. Sokszor bunkón mondják meg a véleményüket, és még többször eröltetettek a szövegek amiket a zsűri nyom.

Link to comment
Share on other sites

Daniels, egyet értek veled, de erre azt mondom:

Ne menj ilyen műsorokba ha nem tudsz énekelni! :P

X-Faktorra szavaztam, ott jobb a zsűri, meg úgy az egész műsor jobban tetszik, a Megasztár már unalmas. :D

Friderikuszt ki nem állhatom, Eszenyit és Mestert se tudom mit keres ott, Presser az, akinek egyedül kéne ott lennie.

Nagy Feró igaz hogy fenegyerek, de áll mögötte egy kis zenei pálya is. Ahogyan Geszti és Ildikó drága mögött is. Az előtt a producergyerek teljesítménye előtt leborulok, de nagyon nincs beszélőképessége és oda az nemártana. Ennyi az én véleményem. :P

X-Faktoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
...

X-factor: Ha nincs jó hangod, akkor megszégyenítenek egy ország előtt, lehurrognak, viccet csinálnak belőled. Sokszor bunkón mondják meg a véleményüket, és még többször eröltetettek a szövegek amiket a zsűri nyom.

 

Én az X-Fucktort direkt ezért nézem. Tök jól esik, hogy jól leoltják azt a sok embert. Lehet, most ti hurrogtok engem, de otthon nem néznek tükörbe? Nincs egy családtag aki meghallgatná őket és őszinte választ adna a "produkcióra"? Nincs egy családtag aki megállítaná a kedves tagot, hogy mégse kellene indulnia? LooL.

Link to comment
Share on other sites

Az iksz-traktorba több színvonal szorult, de igazából abban sincs nagyjából semmi színvonal, tulajdonképpen egyik ilyen műsorban sincs :D Szóval egyik sem.

Akit pedig leégetnek az ilyen műsorokban az meg meg is érdemli.Égessék is le, ő akart a tv-ben szerepelni úgy, hogy nevetséges amit produkál :)

Ezek a műsorok úgyis csak arról szólnak, hogy milliókat kaszálnak rajtad, aminek a legkisebb töredékét kapod meg, ha nyersz, és még azt hiszed hogy te vagy a nyertes, meg a sztár :D:lol: Ja kötnek veled egy gyors szerződést, kiszedik még belőled a kis tehetségedet ami beléd szorult, aztán eldobnak :) De mondom, akinek ennyi esze van, az meg is érdemli.Ó és a nyertes átmegy egy kis arcnövekedésen is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...