Jump to content
PirateClub.hu

Bleach II. felvonás


t17t
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meglepően jó a grafika már az előző részekhez képest. Gondolom valami úgy csapat vette át az animét.

 

Amúgy szerintem hamarosan jön egy komolyabb filler rész, mert nagyon közel van a manga már. Még 15-20 részt lehet ezzel így kihozni, bár a mostani rész fele is filler volt. Ha már fillert csinálnak, akkor a maihoz hasonlót, bár nem egy nagy szám volt, hogy gyakorlatilag csak flashback ment. Lehet ránéztek a készítők a Narutora és onnan vették az ötletet.... ugye Narutoban is flashback-filler epizódok mennek most.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

A napokban néztem meg a 316. epizódot, ami természetesen egy filler, viszont egy nagyon nagyon király filler, legalábbis nekem ez a rész eszméletlenül tetszett, végre valami különleges! :)

Ilyen epizódokat szívesen látnék még a sorozatban!

 

 

SPOILER!:

Hitsugaya szerintem nagyon jól fest Karin mellett, sőt még jó pár is lennének, ahogy azt az öregasszony mondta is! :P Hatalmasat röhögtem, amikor Ichigo megkérdezte Hitsugaya-t, hogy mi a fészkes fenét akar a húgától! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

tudja valaki, hogy az Animex mikor óhajtja folytatni a Bleach részek szinkronizálását??

csak mert tavaszra volt ígérve de már nyár van..

remélem nem az lesz, mint a Narutoval, hogy ment a 104-ik részig, és nem tudom hány éves szünet jött utána.

japánban már a Shippuuden a 217ik résznél tart, mi meg még csak a sima Narutoval szenvedünk.

na de mind1, ez nem a Narutos topic..

szóval nem tudja senki, mikor jönnek az új szinkronos részek??

Link to comment
Share on other sites

Valószínűleg pár hónap szünetet beiktatnak 1-1 csomag között. Egyébként rohamozni kéne őket, hogy feliratosan attól még adják a részeket.... mert ezt a szinkronozást nem kéne erőltetni.

Link to comment
Share on other sites

jó lenne ez a szinkronozás, szerintem eltalálták a hangokat, csak ne az legyen, mint a Naruto esetében

mert más értelmes TV csatorna nincs, mehetne a sok szar helyett főműsor időben esetleg más csatornákon.

nem kimondottan a Bleachre gondolok itt, mert amit az Animax csinál, az jó, csak sajnos ők 1edül kevesek, hogy

minél több animet elhozzanak kicsi kis országunkba.

a kereskedelmi csatornák úgysem vállalnak be semmi ilyesmit, nem emlékszem, melyik animes sorozat ment végig az RTL Klubon, vagy a TV2-őn.

merthogy sem a DB, sem az Inuyasha, sem a Beyblade, de még a Yu-Gi-Oh sem ment le teljesen.

de említhetném még a harmadrangú Pokémont is, amit nem adtak végig.

mondjuk most megy a Beyblade Metal Fusion, de az 1 zsák sz@rt nem ér.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ezek az óvodás szintű animék elférnek az ertéel mesesávjában. Animaxre a sok idióta vetélkedő helyett lehetne nyomatni pl. komolyabb műveket. Pl. Elfen Lied. Nem is kéne szinkronizálni, mert az igazi drámaiság csak a japán hanggal tud átjönni.

Esetleg a most futó Supernatural animét is vetíthetnék. Sajnos nagyon gyenge az igény a normális animékre az országban. Inkább nézik a kozmosz született 26. évadját az ellenségek között 1124567. része után.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...