Jump to content
PirateClub.hu

Stratégia


secto_r88
 Share

Recommended Posts

Starcraft,-Brood of war, mondjuk kár h nem lett köv. része,bár így is egy hihetetlen cool jatek. :P

Körökreosztott játékokban nálam a Heroes sorozat viszi a pálmát. :o

Egyébként most a C&C 3-mal nyomulok,ami elég pöri lett.Mondjuk az elődei sem voltak semmik,de ezt a gamet csinálták a legjobbra:

Remélem lesz még ezekhez hasonló game. ;)

Link to comment
Share on other sites

Warcraft 1 a kedvencem, bára grafika már "kicsit" elavult, de a warcraft univerzum története már már felér egy FF-el :)

Amúgy Heroes 2,4 ja és a másik favorit a Tiberian Sun.

Link to comment
Share on other sites

... Starcraft (káár h nm fejlesztik tovább) bár orosz hackerek rá irták generals motorra a ZH kiegészítőjeként de az csak demó :( ...

 

A Starcraftnak lesz folytatása, 2007 végére jön a beta, a full pedig valamikor gondolom 2008 első vagy mésodik negedévében.

Szerintem is a Starcraft+Broodwars viszi a pálmát, útánna Cossaks/sziogrúan az első rész, a második nem tetszik/, Settlers 3, Age of empires 2. , Red alert 2, C&C: Tiberium wars.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Starcraft 1, és a videók alapján megelőlegezem hogy 2 :lol:

De sokat játszottam még a Warcraft - al is (Blizzard forever), Age of empires, na meg a Settelers (4 -el leginkább)

Ja, és kb. 10 éve a legelső gépemen a Transport Tycoonnal. A világ legjobb játéka.

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

szvsz sc2-t a starcraft 10. évfordulója (2008 ápr) körüli időpontra időzítik, de tudtommal 2008 elös fele a mostani hivatalos megjelenés.

 

nekem 2 kedvenc van, a starcraft, és a Dawn of War. Utóbbi nem az a szokásos nyersanyagos stratégia, mint a többi, inkább taktikai játék, és sztem egy kölün stílus az rts-eken belül, és ezért is van két elsö helyezettem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cossack - Back To War, a 2 nem tetszik, a grafikája szép de a többi...

The Lord Of The Rings: The Battle For Middle-Earth II :) miért tetszik? erre 2 betű a válaszom: EA :)

Heroes Of Might And Magic IV, III és az V nemnaon jön be nekem és tulajdonképpen a VI-ot se várom (ha lesz) :D

Link to comment
Share on other sites

Abszolut kedvenc Starcraft, legjobb RTS a vilagon szerintem. Sorban utana jon Heroes3+kiegek. WC3 is jo meg, de abbol inkabb csak DOTAzok. C&C sorozat, stb is jo moka tud lenni

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a legjobb stratégiai játék a Hearts of Iron 2: Doomsday. Evvel bármeddig tudok játszani.

A Rome: Total Warból csak a történelmi csaták jöttek be, a töbi valahogy túl bonyolult volt.

Most még a Settlers II: 10th Anniversaryval játszok.

Ja, és persze az örök kedvenc: Civilization I.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...