Jump to content
PirateClub.hu

Stratégia


secto_r88
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Én sajnálattal látom, hogy ez ma már egy nem kedvelt műfaj a játékok terén. Az Aga of Empire 3 tetszetős volt de hosszútávon unalmas és sablonos... a GYU: harc középföldéért 2 nagyon jó játék, a megjelenése óta játszom vele. Kíváncsian várom a starcraft 2-t (október), bár az új Panzers: Cold War is jókat ígér.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nekem a kedvencem a Red Alert 2 és a Stronghold Crusaders nem mai játékok de sztem mnagyon jók.Meg szerettem az Age of Empires-ekkel játszani. MOstanában nem voolt sok jó stratégia játék. De nem kell félnin jön a Red Alert 3 .

Link to comment
Share on other sites

Age of széria

Empire earth első része

the lord of the rings the battle for middle earth the és a kiegészítője reise of the witsh king

medieval összes és a roma total war

setllers 4 heroes 4,company of heroes+ kieg.swein

,war front,haegemonia

Link to comment
Share on other sites

C&C GENERALS

C&C GENERALS ZERO HOUR

C&C TIBERIUM WARS

C&C KANE'S WRATH

AGE OF EMPIRE 3,2

HA STRATEGIANAK SZAMIT AKOR AZ ENEMY TERRITORY QUAKE WARS MERT ABA IS NAGYÁBOL LEHET ÉPITKEZNI XD

BLITZKRIEG1,2

DUNE 2,2000

A TÖBIRE MEG MÁR NEMEMLÉKSZEM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nékem: :D

Imperium Galactica1-2

Age of Empires 2-3

Supreme Commander+kieg

FreeOrion

Battle for Dune

C&C:The First Decade-ban minden gém

C&C3+majd kieg :D

Caesar4

Genesis.Rising.The.Universal.Crusade

Homeworld2

Roller Coaster Tycoon 2-3+kiegek

Sim City4

Source Tower (hl2mod)

SunAge

Warhammer mindegyik része

Perimeter

Half-Life2Wars (hlmod) :D

ősszes Ufo-s színte (ufo1,ufo2,ufo3 az igaziak)

Link to comment
Share on other sites

Most a Blitzkrieg 2-vel játszottam, de valahogy nem fog meg a II. VH. hangulat, nem adja át és a gépi katonák nehezebben sérülnek és több van belőlük :angry: Ráadásul többet ér 10 gyalogos, mint 2 tank :huh:

Link to comment
Share on other sites

Egy őskövület nálam a nonplus ultra: Harpoon

 

Nem tudom emlékszik-e még rá valki, de a realitás, meg a hangulat alapján nálam még mindig a Harpoon viszi a pálmát. Még mindig frissítik a flotta adatbázisát (igaz márcsak a rajongók), és a '80-as évek hidegháborús időszak feldolgozásokat felváltotta jópár egyéb scenario, lásd India, Kína lehtséges szituációi.

 

Nincs is annál érdekesebb, mikor a lehetséges felek a parti őrnaszádoktól kezdve a taktikai nukleáris fegyverekig bevethetik egymás ellen az arzenájukat. (Bár találkoztam olyan scenarioval is, ahol stratégiai csapást is lehetett mérni az ellen bázisaira)

 

Link to comment
Share on other sites

irjátok meg honnan lehet leszedni a roller coaster tycoon 1 no cd crack ját

 

Mert az egy igen jó játék az Atari-tól nekem az a kedvencem csak nem indúl be szóval kell a no cd crack de ezt a gamez be is kiirom a letöltési forumok közé előre is köszi havki megmondja

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...