Jump to content
PirateClub.hu

Top Gear topik


Daniels
 Share

Recommended Posts

Hali!

 

Gondoltam nyitok egy ilyen topikot mert még nincs, ide jöhetnek majd a Top Gear-es videók, kedvenc jeleneteitek, részeitek. Itt lehet beszélgetni a Top Gear-ról, mint műsorról.

 

Én azért szeretem mert minden autóról megmondják az öszinte véleményüket, jók a tesztek és csodaszép felvételeket láthatok.

 

Tegnap ismétléseket néztem a TV6-on, A Renault Modust hasonlították össze a Peugeot 1007-el és a Honda Jazz-el. :D Hatalmas volt a 3 "főszereplő" anyukája tesztelte a kocsikat :lol: Végül a Honda Jazz nyert.

Link to comment
Share on other sites

Wáááááááá, jaj de jó ötlet volt ez a topic! :P:D

Imádom ezt a műsort! Nagyon profik, az egész stáb az, marha jól vezetnek autót, marha jól tetsztelik őket, és a legjobb, hogy marha sok humort belevisznek, szal 1 percig sem unatkozik a néző, és folyamatosan van min nevetni! :D

 

Marha jó felvételeket csinálnak, a Ford Focus RS tetsztnél csodaszép felvételeket csináltak (szerintem)!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Tényleg jó műsor. Én a magyar koppintást is szerettem. Annak a gyengébb költségvetés volt a bája és a régebbi, nem tip-top autók. Meg ot inkább csak Karotta vezetett jól. Meg nálunk a más mentalitás miatt kevesebb tesztautót kaptak. Clarksonius a legjobb!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Szerintem is nagyon jó a műsor. Minden este ez a program nekem a tv ben hétfőtől csütörtökig a viasaton 21:55 től.Egyedül azt a műsorrészt nem kedvelem mikor vendégeket hívnak meg ott mindig elkapcsolom a többinek viszont más műsor a közelébe se érhet.

 

Az uj részeket felirattal/felirat nélkül itt le tudjátok szedni ha kellene:

 

http://topgearhungary.blogspot.com

Top Gear epizódok

Link to comment
Share on other sites

Ezere köszönet érte balazs077 ;)

 

astra605: a Totalcar-ra gondolsz? Winkleréket is birom, rendszeresen olvasom a honlapjukat, és amikor csak tudom, hallgatom a Neon az Ezeröcsi műsorukat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

StandoFF: pl. a balazs077 hsz-éban lévő linken megtalálhatod az epizódokat, le is töltheted őket, sőt, még magyar felirat is van hozzá! ;) Nem kell arra várni, hogy tv-ben leadják magyar szinkronnal! ;)

Link to comment
Share on other sites

Gondolom a Panamera miatt írtad, nem mindenkinek tetszik az az autó, nekem bejön, szerintem szép lett, minőségileg is össze van rakva.Majd megnézem azt a részt, kiváncsi vagyok a kritikára.

 

Neked sztem meg azt a részt nem kéne megnézned mikor kisautókat hasonlítanak össze, használhatóság szempontjából.(Hona Jazz, Renault Modus, Peugeot 1007)

Link to comment
Share on other sites

Engem nem zavar, hogy ha rosszat mondanak a Peugeotrol! :P:D

 

Konkretan ezt mondtak a Porsherol: ugy nez ki, mint egy 2 hetes vizihulla...xD

Bar en nem ertem, h miert fikazzak ennyire a kinezetet, sztem tipikus Porsche! Viszont az Aston-hoz, meg a Maseratihoz kepest szinte semmi hangja nincsen... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Engem sem zavar ha rosszat mondanak a Porschéról, pl. a top gear-ben állandóan fikázzák a 911-et. Ezeket sem kell egyébként kézpénsznek venni, ők elmondják az előnyöket meg a hátrányokat.

Jóhogy nincs hangja a panamerának, luxuslimuzinnak készült, nem sportkocsinak(bár a porschénél ezt állítják)

Ez pl. olyan hülyeség mint amikor a Cayenne-be dizel motort raktak. Nekem tetszik a panamera.

 

Sztem te összekeverted; én azt nem szeretem ha egy fing autóhoz hasonlítják a porschét.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hali!

 

Szerintem az elmúlt 15 évad közül ez a rész emelkedik ki a legjobban, mert egyszerűen gyönyörű, lélegzetelállító felvételeket csináltak, amikor Jeremy a 13. évad végén vezeti az Aston Martin V12 Vantage-t! Nagypn profi operatőri munkat! És ahogy Jeremy mondta az autóra, az a felvételre is illene: "It is fantastic! Wonderfull, wonderfull, wonderfull..."

 

Módosította bono92
Link to comment
Share on other sites

Megnéztem azt a híres részt amit nem ajánlottál.

Szerintem szép a Panamera de a többi két autóhoz képest tényleg csúnya, vagy nem is inkább csúnya hanem unalmas.

 

Bár azt kihagytad hogy az volt a leggyorsabb. :D És bár a tesztben nem mondták, alak alapján és belső kamera alapján a Panamera volt a legtágasabb is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...