Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a kedvenc tárad?


adam_
 Share

Melyik a kedvenc tárad?  

80 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyik a kedvenc tárad?

    • Hotfile.com
      5
    • Data.hu
      29
    • Rapidshare.com
      3
    • Addat.hu
      12
    • Fileserve.com
      5
    • Megupload.com
      25
    • ul.to
      0
    • SharingMatrix.com
      0
    • Egyéb, leírom.
      1


Recommended Posts

  • 1 month later...

Hát én most az Addat.hu-ra kicsit berágtam. Több mint 40 albumot toltam fel szar nettel és törölték mindet. Arra hivatkoztak, hogy megkeresés miatt törölték amit még ma se tudom, hogy mit jelent. <_<

Link to comment
Share on other sites

OFF: Ha megkeresés miatt törölték akkor az azt jelenti, hogy valaki szólt a PROARTnak és ők pedig az addat.hu üzemeltetőinek, hogy töröljék le ezt meg azt.Sajnos már én is jártam hasonlóképpen.A nagyobb fórumok esetében (A pirateclub mekkorának számít?) meg magának az adminisztrátornak (!!!!) szólnak, hogy a jelentett topikot vagy a linket törölje ki.Sajnos így működnek ezek a dolgok. :OFF

Link to comment
Share on other sites

Talán mostanában a Megaupload, mert innen ált. nem csökkentik a sebességet. Van még egy, ahonnan szinte teljes sávszélességgel lehet letölteni, de most nem jut eszembe a neve.

A Data meg azért jó, mert a letöltésvezérlőt ott lehet hagyni, és lejön. Nem kell kódokat irogatni.

Link to comment
Share on other sites

Hotfile. Ami nekem kell mindent megtalálok ott. Filmek, zenék.

Persze prémiummal. Ha belegondolok így nem túl gyors feltöltési sebességemmel, sokkal jobb mint ha torrentről szednék mindent.

Így nem kell visszafelé is töltenem, csak le!

Nekem az a lényeg hogy full sebességel jöjjön lefelé. Nincs kedvem, se időm képkódokkal szórakozni, 2-3 órát várni hogy letöltsek egy 700 megás filmet mondjuk. Inkább töltök fel hotfile-ra, és az ott összegyült pénzösszegből veszek prémiumot, és így ez meg is éri nekem. Pénzt se költök rá, csak éjjel néha megy a gép, hogy töltsek fel. És így maximummal tölthetek várakozás nélkül. És a hotfile legalább korlátlan tényleg!

Nincs olyan, hogy veszek 1 prémiumot mint a rapidnál is napi 5 giga meg ilyenek! :)

 

Link to comment
Share on other sites

A hotfile valóban jó.Még ingyenesek is megfelelő sebességet kapnak.Csak hamar kiszúrják az ún. "illegális" fájlokat és hamar törlésre kerülnek.Viszont van egy óriási baj.Ez a Fileserve.Azt írják, hogy regisztráltak kapnak 400 kb/sec sávszélességet.Ennek ellenére most 30 és 60 között jön akármi.Magyarul a Fileserve egy óriási átb.. azaz átverés.Egyre jobban aggaszt a dolog mert sajnos kezdi kiszorítani a többi még korrekt tárhelyet. (Még a Rapidshare is jobb ingyeneseknek.)

Hanyagoljuk a fileserve-t!!!

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y: Hát mostanában nem töltök Fileserve-ről, de mikor töltöttem akkor nekem mindig max sebességel jön (6 megás a netem), a 400 kb/s helyett! És nincs rá prémium accountom, sőt soha nem is volt rá.

De most megnézem, és télleg max 65 kb/s-el tölt! Nem értem mi lett vele! Sajnálom, pedig eléggé jó volt még ez a 400 kb/sec is. ahhoz képest, hogy a legtöbb tárhely free userként max. ilyen 200 kb/s-t ad. Viszont a fileserve elég jól számolja a letöltéseket, elég jól fizet, pl. a Hotfile-hoz képest.

Nincsenek rangok se mint hotfile-nál. Ez sem elhanyagolható szempont.

 

Link to comment
Share on other sites

Én például a mai nappal be is fejeztem a fileserve-ről a letöltéseket :( Nagyon, de nagyon elegem lett a xarakodásából... régebben még hajnalban jó volt úgy ahogy, de mostanra már egy letöltés után a következőt csak akkor engedi ha kedve van :)

 

Ja, és használhatok akármilyen böngészőt :S eddig legalább az IE-vel nem bolondult meg.

 

A Hotfile még stabil lenne, (akármilyen lassan is jön) ott viszont az nem tetszik hogy ha sok linket akarok tölteni egy idő után már nem 25 min. a várakozási idő hanem 120 min. Így hát nekem is marad a régi kedvenc DATA.HU :)

Link to comment
Share on other sites

Nézd Kr@sstheon1y, sokak igy is úgyis leszedik!

Ott vannak ezek a baromi lassú tárak Filesonic (régen sharingmatrix), letitbit.net, depositfiles... lehetne sorolni.

Ezek külföldön mind elég népszerűek. És biztos megvan az okuk, hogy oda töltenek fel!

Jó lehet itt kis Hazánkban nem vesznek prémiumot, mivel sokan örülnek, ha arra futja, amire valóban szükség van, de sok országban igen is megveszik az accot, és töltenek! Meg akinek pl. 1 megás vagy az alatti nete van pl. tök mindegy honnan szed, mert így is úgy is lassú.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...