Jump to content
PirateClub.hu

Nokia N8


dead0709
 Share

Recommended Posts

Form factor: Touch screen monoblock

* Protocols: WCDMA 850/900/1700/1900/2100 and GSM/EDGE 850/900/1800/1900

* Codecs: AMR, NB AMR, WB AMR, FR, EFR

* Display: 3.5” OLED, capacitive touch screen, widescreen 16:9 nHD with (640*360 pixels) 16M colors, active area 43.2 mm x 76.8 mm

* Processor speed: 680MHz

* Connectors: HDMI, 3.5 mm AV connector, micro USB interface to PC, uSD slot, 2mm DC jack

* USB 2.0 High Speed, USB OTG, USB charging

* Memory: 256MB RAM, 512 ROM

* User Memory: 140 MB internal after boot-up, 16GB eMMC, Hot swappable microSD up to 32GB

* 12Mpix AF camera with Carl Zeiss Tessar f/2.8 28mm wide-angle optics. Xenon Flash, focal length 29 mm, 20x digital zoom camera

* Physical keys: application key, power key, camera key, lock key, volume up & down

* Input methods: Finger touch support for text input and UI control: ITU keypad, full keyboard. Chinese handwriting recognition. Possibility to use capasitive stylus

* Stereo FM Radio

* Hands free speaker: Boosted Class D mono speaker

* Integrated GPS

* 3D Entry Accelerometer

* Proximity sensor

* Battery: BL-4D 1200mAh (inbox), up-to 7.7/5.4 2G/3G talk time, 719/603hrs stanby, 7.3 hrs H.264 video 720p playback, 3.2h 720p video recording

* Dimensions: 113.5×59×12.9 mm

* Volume: 86 cc

* Weight: 135 g

post-67162-1279736919_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

az tuti hogy a következő hosszabb ideig megmaradó telóm ez lesz. 5800ám cserélem majd erre. mondhat bárki bármit ameddig a nokia telefont fog kiadni és nokiát fogok venni. pontosam tudom hogy a mostani 5800 árából is tudtam volna más szerint jobb mobilt de én nokiás vagyok így nálam ez volt a legjobb...

Link to comment
Share on other sites

pfff levan maradva a nokia rendesen,az a 680-as processzor már egy középkategóriásba is kevés! 256 mega ram se gyenge :D áráról meg ne is beszéljünk,röhej az egész!

inkább egy spica,aztán az van 30ért és erősebb a processzora.Vagy ennyi pénzért sokkal jobb telefon(okat) lehet venni mint ez!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Üdv! Mostmár Dominó csomagban 84990ft (webshopban 80 741Ft), úgyhogy ez már valószínűleg jó vétel!

Csak egy baj van: olvastam teszteket, és ott azt írták, hogy nagyon hajlamos a fagyásokra, néha nem akar engedelmeskedni a gazdájának (nem indítja el azt amit akarunk).

Akinek van egy ilyen készüléke, az írna pár jó szót (lehet rossz is :) ), hogy mik a tapasztalatai(tok)!

Tervezem a telefon vételét, úgyhogy nagy segítség lenne!

Link to comment
Share on other sites

Fél év alatt talán ha kétszer fagyott,ha ez hajlam akkor legyen :)

Úgyhogy ilyen tapasztalataim nincsenek!

Útálom a teszteket és némely tesztelőket,divat lett lehúzni a Nokiákat!

Telefon mint olyan,végzi a dolgát ahogy kell és ennyi!Ha konkrét kérdésed van akkor esetleg kérdezz :)

Link to comment
Share on other sites

Azt olvastam, hogy az eredeti szoftver miatt fagy(ott) le, de ezzel az új "Anna" (vagy mi?) frissítéssel már elég jól működik!

Sokkal gyorsabb, megbízhatóbb, stb...

Igazság szerint nagyon kérdésem nincs, ugyanis más oldalak kommentjeiből közben megkaptam a kérdéseimre a választ. :)

Csak az az idegesítő, hogy a tesztek alapján sz*r a telefon, a kommenteknek X százalékának véleménye szerint is szar, de viszont többen azt írják, hogy jó.

Nekem pl a muter 5228-asa is bejön, pedig az egy alsókategóriás készülék. :) Egyébként ez a telefon nem olyan rég fagyott le egyik reggel ébresztés közben. Azóta sem tudjuk miért fagyhatott le. A zene szólt, de nem lehetett kinyomni, csak az aksit lehetett kivenni. Kb 1 éve van meg anyunak a teló. Úgyhogy ez nem olyan rossz átlag.

Az N8-on működik normálisan a Hard reset (vagy mi a rák?) Mert ugyebár az aksi nem eltávolítható...

Kb ennyi kérdésem van jelenleg. Ha eszembe jut valami, akkor felteszem. :D

Link to comment
Share on other sites

Igen,Anna frissitést kapot a telefon nemrégiben!A beszámolók alapján tényleg sokkal jobb!Én nem próbáltam mert időközben kiszivárgott egy Belle szoftver ami még beta álapotban van,de ezt használom!Már ebben az állapotban is veri az Annát és az eloző szoftvert!Év vége felé megkapjuk a véglegest!Nézz utánna ha akarsz,teljesen uj felhasználói élmény!Mint mondtam a tesztek és ilyen olyan komentek egyáltalán nem érdekelnek,én kipróbáltam nekem tökéletes!Ha neked bejön az 5228 as akkor az N8-as a TE telefonod,nem csalódnál benne!En 5230ról váltottam,ami ugyebár ugyan az!Van hard reset de nincs rá szükség,8 masodpercig ha benyova tartod a bekapcs gombot,akkor nincs olyan lefagyás,hogy a tel nem indulna ujra,tehát aksi sem kell kivenni! (egyébként ki lehet venni)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...