Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

Nem sokat dominionoztam szóval nem tudom biztosra, de szerintem se.Azért mer Ashe (Mint az összes többi ad carry) csak sok pénzel ér valamit (De akkor sokat :) ) Dominion-on meg sok farmolási lehetőség nincs.A másik hogy dominionba nagyon könnyen elkapják Ashe-t közel harcba meg sokat tényleg nem ér :D Én mikor dominionoztam csak Akali-Jax :D 70%-ba 1. voltam a teambe de mondjuk akkor még akali se volt nerf-elve meg Jax is más volt.Inkább dominoionba olyanokat visznek aki vagy nagyon gyors/jól tud mozogni(pl.:Rammus,Shaco)vagy nagy range van(hogy jól tudjon védekezni)(pl.:Kog' maw,Xerath,talán Lux..),de leginkább off tankokat láttam(pl.:Lee,Akali,Jax,Wukong)

 

ps.:Ismét nerf-elik Lee-t :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Egyébként a season 1, 2 azok "évadokat" jelentenek? Egy évad októbertől-októberig tart? (azért gondolom, hogy október mert októberben adták ki a játékot :D) Mert csak most néztem a profilomat és ott van egy kis legördülő menü ahol lehet választani, hogy season 1, season 2 (gondolom hogy a season 1ben elért összes eredményem? vagy nemtom :D) de nekem csak a season 2 van. Biztos azért mert én nyáron kezdtem el játszani szóval a s1-ről már lecsúsztam.

 

Na szóval ha egyáltalán valaki megértette miről beszélek az útba igazítana? :D

 

Meg kiadhatnák már a season 2 CG cinematic trailert mert az első nagyon jó :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

Link to comment
Share on other sites

Különösebben semmi sem kell hozzá, magyarul nem repked 6000 dobókés meg hasonló, szóval szerintem igen. Annyi adatot nem továbbít.

Annyi bajom viszont van vele, hogyha megy a játék, még ha csak nem is vagyok pl egy meccsben de a böngészőn még a google.nak is 2 percébe art betölteni (szó szerint 2 percébe). Valaki tudja, miért lehet?

Link to comment
Share on other sites

@sony : Season 1 2010 Július 13-án kezdődött És 2011 augusztus 23án volt vége. Szerepe leginkább a ranked stat(ELO)-okban van,amit le nulláznak season-onként.Így hát akinek magas volt az ELO-ja(Pl.:1900) az is 0-ról kezd(Ami jelen estben 1200)

Szerintem nem lesz season 2 trailer de remélem :P

@lagzi Szerintem lehet de nem biztos...

 

Link to comment
Share on other sites

Én az vok :D:D:D 1400-1500 az a pontozást jelenti, mindenki 1200 pontról indít és ha nyer +10-20(1. 10 gamenél 20-40) at kap ha veszít ugyan az. pontok olyan 900-2300ig vannak.900-1300 ig "kezdők" 2000 felett már csak a nagyon jók vannak.(Én vok 1700-1800 között itt már nincs leaver

ELO mert Élő Árpádról kapta a pontozás rendszer a nevét(mert ő dolgozta ki sakk pontozásra vagy mi:D) csak hogy magyar vonatkozást is megemlítsem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

elnézést a dupla posztért, de nem hiszem, hogy érdemes lenne editelni az előző hozzászólásom, mert senki nem venné észre :)

 

szóval, most, hogy kicsit masszívabb lett a netem, arra gondoltam, hogy újra elkezdek lol-ozni. így egyedül elég unalmas tud lenni egy idő után, és mivel látom, hogy páran itt játszanak vele, arra gondoltam, hogy össze lehetne fabrikálni egy kis teamet. jelenleg 16-os vagyok, így nekem ranked egyelőre kilőve, de ha esetleg van itt hasonló sorsú személy/személyek és benne lennének ebbe, akkor szerintem meg lehetne próbálni, hogy letolunk együtt pár játékot. ha nem is leszünk meg 5-en, már az is jó, ha játékonként 2-en vagyunk és akkor tudunk menni egy lane-re.

 

(természetesen, ha valaki 30-as, és van kedve non rankedre jönni, akkor nem fogjuk azt mondani, hogy ne:) )

 

 

én személyszerint Ashe-val, Garen-nel, Tristana-val és Alistar-ral szoktam játszani.

 

a felhasználó nevem: iChrisHUN

 

szóval, ha esetleg mások is benne lennének ebbe, akkor érdemes lenne megprobálni, csak jobb magyarokkal együtt játszani (olyan magyarokkal, akiknek az értelmi szintje eléri az elvárhatót), mint full ismeretlenekkel. plusz így legalább valamennyire tudjuk majd befolyásolni a csapatelosztást (arra gondolok, hogy legyen a teambe tank stb stb....).

Link to comment
Share on other sites

Én nordic east -en vagyok :'( Ott a nevem Tifuszos Mary XD

 

Lehet csinálni kellene már egy west-es karit is. Úgyis van csomó ismerősöm aki átment oda. Csak lusta vagyok megint 0-áról kezdeni :( Most 23-as vagyok.

 

Egyébként ha lesz csinálva karim west-en akkor Wilson96HUN leszek.

 

Na kezicsokolom és zsoltee felvettelek titeket westen majd hétvégén talán ráérek játszani :D

 

Szegedi téged nem találtalak westen csak nordic easten téged ott vettelek fel xD A Tifuszos Mary nickemmel :D

 

Link to comment
Share on other sites

Én nordic east -en vagyok :'( Ott a nevem Tifuszos Mary XD

 

Lehet csinálni kellene már egy west-es karit is. Úgyis van csomó ismerősöm aki átment oda. Csak lusta vagyok megint 0-áról kezdeni :( Most 23-as vagyok.

 

Egyébként ha lesz csinálva karim west-en akkor Wilson96HUN leszek.

 

Na kezicsokolom és zsoltee felvettelek titeket westen majd hétvégén talán ráérek játszani :D

 

Szegedi téged nem találtalak westen csak nordic easten téged ott vettelek fel xD A Tifuszos Mary nickemmel :D

 

szia!

 

1 alkalommal teljesen ingyenesen átlehet rakni a karit a másik szerverre. természetesen, ha vissza szeretnél menni, akkor azért már fizetni kell.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...