Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

szerintem így is használható lesz. bőven ráfér ekkora nerf.

 

egyébként a tonsofdamage.hu tényleg jó kis oldal. naprakész, igényes. bár van egy fordító akin látszódik, hogy tud angolul, de fordítani, cikket írni nagyon nem tud. nagyon körülményesen írja le a dolgokat, és néha már fáj olvasni, de ettől függetlenül én nagyon szeretem azt az oldalt, sok potenciál van benne. lolhungary-t azóta nem szeretem, mióta Piercekkel úgy kicsesztek, ráadásul a champ leírások, meg úgy kb minden fajta leírás nagyon elavult a honlapon.

Link to comment
Share on other sites

Ne mondd már, hogy nem érdemli meg. Remélem kiesik a játékból teljesen , aki megvette az meg megérdemli mert csak azért vette meg hogy jót röhögjön azon hogy "kiugrok a bokorból és fél hp-d oda".

 

 

Jaa hogy kitették őt az oldalról meg a streamből? valami ilyesmi volt talán.

Link to comment
Share on other sites

Attól még rengar egy visszataszító és hányadék kari :D

 

Viszont szépen jövök felfelé elohellből. Tegnapelőtt még 1020 volt, ma már 1140. Próbálom feltornázni magamat, hülye voltam anno és nem ismertem a meta-t nem tudtam játszani minden posztot (junglerben még most is rossz vagyok mondjuk :D ) és úgy mentem rankedra és lerontottam az elom :D Tegnap 70 perces játék volt nagyon izgalmas volt, minden 5. percnél fordult a dolog egyszer mi kerültünk az ellenség fölé másszor meg ők fölénk, végül aztán aceltek egyet jókor jó időben és megnyerték :D (Végére maradt mundo kb. 2000 élettel én meg caitlynnel voltam és nem bírtam már el vele, guardian angellel újraéledtem volt vagy 500 hp-m, minden cd-n, 200 mana kb. :D

 

Fiddlesticksnek az utlija na az nagyon szopatós :D

 

 

Megkaptam a honorable opponent cuccot :D

Link to comment
Share on other sites

Közbe nekem (is) meg van honor oppenetes szalag,csak patch előtt nem láttam, mer saját magam nem láthattam (Make sense,right?).Legjobbak a jo hosszű szoros játékok :D,bár ez a meta se mindig ugy működik ahogy kéne,tegnap kaptam amumu supportot,hát az mindent csinált csak boton nem volt, kb semmit nem értem ad carriként(még a net is 2× elment), de team kb 15-1 be volt :D

Link to comment
Share on other sites

Jaja mióta most elekzdtem rankedozni (2 nap alatt +200 elo szerintem az jó :D ) egyre hosszabbak a játékok és egyre izgalmasabbak :D Előbb mentem egy lux 7-0-12-t miden morde ellen xD előtte meg egy caitlyn 12-1-7et :D Talonnal is egész jó lett a 11-6-5 tekintve, hogy tegnap vettem még meg (lehet még nem kellett volna rankedra menni vele :D) Jó ez a ranked. Bár a Caitlynes statot leginkább a kiváló soraka supportnak köszönhetem, nagyon jól játszott a fickó, na meg azok a healek meg mana amiket ad soraka az eléggé op-vá tett a lanen, vissza se kellett mennem csak kb. 15 perc!!! múlva már volt kb. 3000 goldom :D

 

Amúgy azért nem engedétk, hogy lásd a honorable opponent cuccod mert féltek, hogy visszaélnének vele egyesek pl. Im honorable so i go mid and stfu. De most meg nem tudom miért engedélyezték, de nekem igy jobban tetszik mert legalább látom mit értem el :D

 

Amúgy mi van akkor ha 2 izébigyusz van? Akkor egymás alá rakja ? Pl. ha a teamworkból is meglesz az elég és megkapom abból is a szalagot akkor azt a piros alá rakja majd a töltőképernyőn meg a champ választásnál vagy egyszerre csak 1et mutat mindig ? (Amelyikből a legtöbb van?)

 

Remélem még plusz 300 elot össze tudok szedni 1 hét alatt, és akkor kapnék Janna skint, mikor vége a season 2-nek. Bár már ennek a silver (ezüst) bordernek is örülni fogok a töltőképernyőn ha megkapom :D

 

ÉSS végre officer caitlyn skin akciós, meg is vettem gyorsan :D Így már 2 skinnel rendelkezem (másik a volcanic wukong :D, az is akciós volt) még a riot pontokból ki fog telni egy akciós skin meg vmelyik 200vhány rp-s szóval most várom hátha a dragonblade talon akciós lesz vmikor :D Bár lehet majd csak tavasszal :S

Link to comment
Share on other sites

Áh nem fog ez sikerülni még van kb. 5-6 nap a season 2 végéig és még csak 1256 elo-nál tartok :( Ahhoz, hogy GOLD legyek (Janna skin ajándékba :D ) asszem 1500-ig kell eljutni vagy 1490 talán. Tegnap nyertem talán 4-et buktam 3at. Kb. mintha semmit nem csináltam vna.

Link to comment
Share on other sites

Ja de legalább ő sokkal papírabb, mint ezreal (főleg earlybe :D).

 

Most mentem talonnal egy csodás 3-0-5öt rankedba. Nem nagy stat de a game is csak kb. 20 perc volt, nekünk volt kb. 20 kill ellenségnek 3 :D

 

Így már 5win és 1 lose van vele rankedban :D

 

ELO 1266.

Tegnap 1269 volt a legtöbb. Ma el kellene jutni 1300 fölé valamenynivel. Aztán holnap 1350, pénteken 1400. Így 50es ugrásokkal vasárnapra meg is lenne a GOLD :D De hát úgyis vagy kikapok egy rossz feedert vagy én nem vagyok a helyzet magslatán sajna az is megesik :D Habár Caitlynnel mindig úgy járok, hogy vagy az early gamem nagyon erős vagy a mid, aztán lateben meg aratok. Kb. ez szokott lenni :D

 

 

1500-tól van GOLD amúgy.

http://competitive.eune.leagueoflegends.com/season-two-rating-tiers

 

Teamben meg 1450. :s

 

Szerk :Ja bocs.. Mégsem :D Nálunk eune-n tényleg 1450 a solo is. :D Úgy látszik minket alábecsülnek xD

AMúgy szerintetek az elohell kb. menyni elo alatt van? 1200?

Link to comment
Share on other sites

Én most 1850-re hajtok :P Próbálok lehetőleg csak zyra midelni, de annyira nem engedik :D Sokat zuhantem lefele anno azér mer nem rankedoltam, de most lassan vissza jövök.Egyébként én szívesen is supportolok, csak ha nem olyan a carry akkor nem jó :\ Sona-val szépen le lehet hozni gameket.

Am nem lesz teljes ELO reset

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=901872

Link to comment
Share on other sites

Ma nagyon zsír napon volt. 3 vesztés egymás után. Mondom nem tudok junglezni de azért mindenki pickel amit lát én meg mentem jungleba és lose (habár az egész team rossz volt.) Előtte 2-t meg elfeedeltük megint. Egyszer bejön a jó csapat egyszer meg nem.

 

Szerk. Mára elég a rankedből. A napot 4 lose-al és 2 win-el zártam. Fail :D

Link to comment
Share on other sites

Aha már nerfelték. Ami még viccesebb, hogy ÁLLÍTÓLAG ezrealt is nerfelték (de nem értem micsoda nerf az, hogy kiveszik a passzív attack speed stackjét, sz@rt se ér, így is túl erős mgé mindig) Inkább a Q-ja rangejét kellene csökkenteni meg a flashjére sokkal nagyobb cd-t tenni.

 

Kit vegyek meg, Gravest vagy Ezrealtt? :D

 

Xin-t meg mikor akarják már nerfelni? :D

Link to comment
Share on other sites

Graves atom durva, ha van melletted egy agresszív support. lvl2-n amikor megvan a Q-d meg az E-d, kb bármelyik ad carryt letudjátok szedni. talán MF az aki erősebb early-be. emellé Graves elég mobilis is, hála az E-nek, ami ugye pár másodpercig attack speedet is ad és át lehet vele csúszkálni szinte bárhol. a W-t pedig ha teamfightba jó helyre rakod, kb meg is nyertétek a teamfightot.

 

az utóbbi 1 hónapba megvettem Gravest és Ezrealt, de Graves sokkal jobban bejött. szerintem jobb is mint Ezreal. de egyébként Corkit is érdemes kipróbálni. amint eléred a lvl6-t kb nyered a lane-t.

Link to comment
Share on other sites

Megvettem Gravest nagyon tetszik :D Bár ranked gold már nem nagyon lesz meg. Már csak 1170vmennyi elom van. Tegnap este mentem egyet direkt ügyeltem ne feedeljem fel topon ireliát(wukongal voltam) és tök jól ment az early game lett egy 3-0-ás statom erre meg miden a twisted fate meg a jngler közösen felfeedelték brandet volt a twisted fateünknek egy kb. 0-10-7-es statja. Meg teamfightba ütöttéka tankot mint az állat , nem az ad carry vagy brandet áá nem hanem inkább alistart meg volit. :') Egyedül én voltam úgy ahogy felfeedelve de magamba nem értem semmit Brand meg a két tank elkapott és meggyilkoltak. Elohell létezik :D

Link to comment
Share on other sites

Tegnap játszottam egy voli-val, micsoda tank az :D Azt láttam befut öt közé, 10-12 másodpercig még a nevét se láttam az enemytől,mindenki őt ütötte TF-végén azt látom hogy kiszalad 20% hp-val :D Még 120 kell 2 nap alatt :D Remélem meg lesz, csak kapjak zyra-t és nyerek :D Még a teljesen elveszett gamekből is kilehet vele jönni, multkor 40 precnél kelett 3v5-be meg védeni a nexust ,és aceltünk :D

Link to comment
Share on other sites

Számomra eléggé kényes dolog a LoL manapság. Az a baj, hogy sima Solo meccseken túl sok a retard, akik általában elrontják a játékot, mert nem ismerik a jó csapat összeállítását (volt, hogy 4 AD Carry volt a csapatomban). Volt már, hogy letöröltem 2 hétre a játékot, csak aztán a haverok miatt visszatelepítettem. :D

Lényeg a lényeg: szeretek vele játszani, főleg ha jó az én csapatom és az ellenfél is elég jól játszik. Az esetek 90%-ban AD Carry-t viszek, mert arra karakterosztályra építettem a rúnáimat. Kog'Maw, Miss Fortune és Varus a kedvenc. :)

Link to comment
Share on other sites

Corkit próbáld ki. 6os szinttől kezdve pokeolgatod az ellenfelet az ultiddal, úgyhogy nem mehet oda farmolni, mikor a rangedben van, akkor az ellenfelet támadod, és veszel trinityt. Brutális kis manó, de nagyon szeretem. Az early gamet túl kell élni és sokat farmolni. A múltkor 10 perc környékén volt 100-as farmom :) Trinity ad lassítást meg elkéred a piros buffot és el se tudnak menekülni. Meg ultit sokat lehet ellőni úgyhogy a sheen dupla damageét sokszor megkapod.

Link to comment
Share on other sites

"Azt láttam befut öt közé, 10-12 másodpercig még a nevét se láttam az enemytől,mindenki őt ütötte TF-végén azt látom hogy kiszalad 20% hp-val"

 

Jaja elég kemény :D A passzívja miatt van, asszem 20% alá csökken az élete indokolatlanul embertelen gyorsasággal elkezdi regenerálni xD :D

Link to comment
Share on other sites

Corkit próbáld ki. 6os szinttől kezdve pokeolgatod az ellenfelet az ultiddal, úgyhogy nem mehet oda farmolni, mikor a rangedben van, akkor az ellenfelet támadod, és veszel trinityt. Brutális kis manó, de nagyon szeretem. Az early gamet túl kell élni és sokat farmolni. A múltkor 10 perc környékén volt 100-as farmom :) Trinity ad lassítást meg elkéred a piros buffot és el se tudnak menekülni. Meg ultit sokat lehet ellőni úgyhogy a sheen dupla damageét sokszor megkapod.

Corkit én is nézegettem, de valahogy nem ragadott meg. Majd ha ingyenes lesz, akkor kipróbálom. :)

Most AD fightereket vásárolgatok, mert ha épp nem carry vagyok, akkor junglerkedem. De Warwick az egyetlen erre a célra alkalmas karakter, szóval muszáj lesz egy kis vérfrissítés (pl.: Rengar vagy Kha'Zix)

Link to comment
Share on other sites

Khazix iszonyat papír ellenben a Q-ja leveszi a fél életet. Nem bírnak normálisan balancolni. A többi képessége meg semmire sem jó. Az ultija az kb. egy speed buffnak felel meg (2 másodpercre kb.) mert 1 másodperc láthatatlanság az mI??? Azzal mit lehet elérni? Elszaladnisem elég :D Ja az ugrásával még lehet(ne) valamit kezdeni ha nem lenne 20 sec a cd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...