Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Belekezdtem a support morgana tökéletesítésébe :D Van egy full goldos mastery-m, majd talán veszek egy pár rúnát is, viszont kezdek egy kage-el, egy philosopherrel és nincsenek pénz gondjaim :) Általában jön a mana manipulator meg amit abból lehet venni, aztán egy zhonya, hogy egy kicsit sebezzek is és biztos elmenjenek a stunjaim, 5ös cipő alap meg még jó dolog a shurelya.

Link to comment
Share on other sites

Jövőhét hétvégén dupla IP lesz (szombat-vasárnap) ne feledjétek ! :D Legalább hamarabb befejezem a rúnalapjaim :D

 

AD és AP rúnákon kívül milyet érdemes még csinálni? Junglezni nem szoktam... tankot se nagyon, de lehet azt ofgok utána mert kaptm ajándékba 3. rúnalapot (referralok után) akkor már kihasználnám :D

Link to comment
Share on other sites

szerintem nem egységes a 4 kategória. szal helpful/teamwork/friendly-ből sokkal több kell, mint honorable opponentből. eddig pl nem is láttam az első 3 kategóriából egyet se, ameddig honorable opponentből már egy csomót. + tons of damagen olvastam, hogy vizsgálják azt, hogy ki hogyan gyűjti ezeket a pontokat. mert ha pl haveroddal játszol és minden meccsen adtok pontot egymásnak, az olyan mintha nem is adnátok. ismeretlentől kapott pont sokkal többet ér, mint a havertól kapott pont.

Link to comment
Share on other sites

aki szokott rankedezni, az mesélhetne arról, hogy Tristanat milyen sűrűn lát AD Carry ként. mert itt normálon évente 2-t ha látok, és most, hogy elkezdtem vele ismét játszani, az jött le számomra, hogy nagyon durva kis AD carry, az a rocket jump valami hihetetlen op, farmolni is könnyű vele, bár az explosive shot passivja miatt kicsit máshogy kell vele farmolni, nehogy kitoljuk a lane-t. az ultijával pedig csudi dolgokat lehet csinálni, főleg teamfightba, bár az ember seggét is meglehet vele menteni. nem is értem eddig miért mellőztem ennyire. a másik ami nagyon durva kis champpé teszi, az a passiveja és a q-ja. ennek a kettőnek a kombinációja egy teamfightba valami hihetetlen effektív.

Link to comment
Share on other sites

nem tudom, ha van mellette egy agresszív support, aki tud healelni (pl sona) és így van lehetősége doran's blade-el kezdeni, akkor lvl2-n amikor kirakja a rocket jumpot, akkor azért az ellenfél ad carryjét meg lehet szívatni rendesen. tipikusan kogmaw ellentéte ez a karakter. kogmawal az elején farmolsz és túl élsz, max néhány ganknél rámész az ellenfélre, de tristanaval menni kell, és lehet is menni, mert durva damage-t ki tud osztani.

Link to comment
Share on other sites

Na ez a rengar már az agyamra megy. VÉGRE kap egy kisebb nerfet. Én a porig nerfelném. Az is ****** aki megveszi már elnézést ha itt van olyan aki birtokolja, de most nagoyn felhúzott :D Hihetetlen erős. Retardált Rengar.

 

Tök jól nyomom a lanet topon (solo) már majdnem megvan a fb (lvl 3 vagyok) erre kiugrik lvl 5ösön egy bokorból (ahogy ugye a homokosok szokták azt tenni, hátba) a hátamra rá és a fél életemet hopp egy abilityvel, menekülni próbálnék de esélyem sincs mert elgáncsol a Q-jával (vagy mi a franccal nem tudom emrt soha a büdös életben nem vetemednék arra, hogy egy ilyen hányadékkal játsszak) aztán karmol kettőt és meghalok. Imádom mikor nem nerfelnek egy champet mert csak a pénzt látják belőle.

Link to comment
Share on other sites

 

valóban ritka undorító egy karakter... sokszor nem értem azt, hogy hogy lehet az, hogy én kiköpöm a lelkem azért, hogy tudjam tartani a csapatom szintjét, killeket szerezni, farmolni. Rengar és Katarina meg lehet akármilyen rossz, egyszerűen akkor se tudsz vele mit kezdeni. engem csak ez idegesít benne, hogy rossz játékkal is op. hát ha még el is feedelik őket. nagyon nem szeretek ellenük játszani, még akkor se, ha lanen fél évente egyszer találkozok velük.

Link to comment
Share on other sites

Na végre valaki egyetért velem. Nem tudom ismeritek e lolhugnaryt de chatbe beirtam és ennyit kaptam krá kb. : "QQ" meg "ne játsszál akkor". Sok idióta van ott, én el is szokok attól azo ldaltól szerintem, most találtam ezerszer jobbat :D

tonsofdamage.hu

 

lol-hungary-t meg felejtsétek el . Tele van retardáltakkal :D

Link to comment
Share on other sites

Kis nerfet?Ekkora nerfet talán még nem adtak ki amióta játszok pedig voltak azér op karakterek akkor is (pl shen-t se nerfelték földig).Elismerem hogy op de ezzel ki fog esni a játékból..teljesen.Megvettem anno mikor kiadták azóta se gameltem vele, elég unalmas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...