Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

Karthus nagyon jó kis hős. egész addig ameddig vele vagy. de ha ellened van, biztos lehetsz benne, hogy felsorolod neki a rokonságát. marhára utálom benne, hogy nem tudsz közel menni hozzá, mert megfingasz, az ultija meg a legalattomosabb.(bár talán a leghasznosabb ha azt nézzük, hogy meccsenként hány fing hp-s emberke szalad el teamfightbol).

 

sony: megint csak sikerült alkotni XD láttam, hogy lolhungaryn is kint van már :)

Link to comment
Share on other sites

Az a legszemetebb a Karthusban, hogy beküldenek midre, és ha jól tudsz célozni (nem vagy fáradt), akkor a kis bombákkal el tudod találni biztosan és csak az ellenfél champion-jét, ami meg ugyebár duplán sebez. 1 másodpercenként van a Q, ami kb 40 manába kerül, egy arkangyallal jó a végén már nem is számít, és csak maga AP nélkül 120-at csap 4-es szinten. Ehhez hozzáadod az AP-t, amivel kb 200-250, ezt megduplázod és ha ügyes vagy 4 másodperc alatt messziről ölsz.

Amit meg még szeretek az a halál. Néha teamfight-ban egyszerűen bemegyek a területimmel, mindent telespammelek a bombáimmal, kicsit még töltöm is a HP-mat, mert veszek spell vamp-ot és látják, hogy megöltek, de elfelejtik, hogy 7 mp-ig élek és nagyon sok kill-t szerzek így, meg az ultimat ilyenkor nem is lehet megszakítani :)

 

Karthus midre nagyon jó, és minionok nélkül.

 

Még nem játszottam az ingyenesek közül mással, mert ott van az IP boost, az meg csak sima játékban ad rendesen. Botok ellen szeretem csak kipróbálni az őjakat, mert azoknál nem b@szod el senki játékát :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Én még mindig játszok. Nemrég lett meg a 250. győzelem, egész jó meccs volt.

Karthussal szinte verhetetlen vagyok (minionfarmban bárkit leverek) és a Malphite-om sem túl gyenge. Draven nekem nem tetszett, mert csak :D Hiányzik belőle a stun, csak az oldalradobás lassítás van, ami nekem annyira nem jött be.

Link to comment
Share on other sites

Nekem őszintén nem tetszenek az új hűsök. Varus még jó volt, de a többi nem egy hatalmas szám. Ez a hős is kap egy OP ultit (óriásterület stun és még gyors is) a többi képessége pedig nem a legjobb. Van egy ingyenes wardja, amiből csinálhat egy kb 10 másodpercig élő heimerdinger féle tornyot meg egy Nocturne szerű lövése, de semmi más. Nekem nem tetszik, de majd kiderül, milyen lesz.

(Darius se rossz, de csak az ultija miatt, a passzívja meg a sebződés miatt csak kis szinten jó)

Link to comment
Share on other sites

ígyvan SVHS-el szoktuk tolni westen :) nekem még kb egy háromnegyed szint és megvan a 30, de ranked közelébe még nem biztos, hogy megyek majd. jelenleg Riven-re gyűjtök, eléggé bejön a top, Jaxal nem szoktam rossz lenni ott.

 

egyébként szerintem ha az ember úgy játszik, hogy ismerősökkel és közbe mind fent vannak skypeon nagyon szórakoztató. egyedül nem nagyon gyere be, de így ha van társaság akkor nagyon szuper. arról nem is beszélve, hogy így előnybe vagyunk a másik csapattal szembe.

Link to comment
Share on other sites

Az csak nekem tűnt fel hogyha megveszek valakit akkor olyanokkal rak össze akiknek megvan az adott champ?

 

Pl. egy büdös Zileant sem láttam, megvettem azóta gyakrabban találkozok vele (jó nem minden nap de eddig egyáltalán nem is most meg van, hogy egy héten kb. 5-6 meccsen összedob egy olyannal aki vele játszik)

 

Csak érdekességképpen :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én most Mundóztam egyet :D Összeszedtem két Warmogs-ot, egy Force of Nature-t és azt, ami 15%kal növeli a HP reg-et. A végén 350/5 sec-es HPreg-em volt (és nem volt csak 5 cuccom, abból az egyik cipő). (Ultiban ilyen 1700/5 sec volt :D )

Nagyon durva tank, csak bajban van, ha rányomnak egy ignite.ot :S

 

Valaki tudja, hogyan lehet skinekkel játszani, anélkül, hogy megvenném? Nem hack meg ilyenek, hanem egyszerűen custom skin, azaz csak én látom. (ami nekem tökéletesen elég is)

Amit eddig találtam az a "Custom Skin Installer", de még nem próbáltam. Holnaptól elutazok egy pár napra, szóval nem is tudom kipróbálni, de ha valakinek van bármilyen tapasztalata e téren, annak hálás lennék, ha megosztaná :)

Link to comment
Share on other sites

Vannak akik szoktak rankedozni? Nekem volt egy megszakításom a játékkal kapcsolatban úgy március környékén amikor egy hónapig nem játszottam, mert a normal gamek nagyon felhúztak. Aztán elkezdtem rankedozni és sokkal jobb. Mindenkinek megvan a helye és talán hajtanak is. Bár most elo hellben vagyok 1130-al, de 3 hete még csak 890 volt :D. Azért itt is vannak olyan meccsek, hogy az ember csak néha néz mit keresnek ezek rankedben. Ezért lenne jó egy csapathoz csatlakozni, vagy legalább duoban egy lanet vinni. Middel és ad carryvel tudok játszani, végső esetben top. Junglezni és supportolni nem tudok!

Link to comment
Share on other sites

Én szoktam régebben, mostanában nem nagyon rankedoltam mert kevesebb időm volt játszani, de most megint rá érek majd újra elkezdem, már így is kb 100 elo-t vesztettem csak azért mert nem voltam aktív :| Rankedal csak az baj ha nem vagy formában még nagyobb a rage mint normalban.

Link to comment
Share on other sites

Rankeddal az a baj, hogy sok a vérpistike akiknek az életük függ egy egy meccs végkimenetelétől. Annyira nehéz felfogni nekik, hogy ebben a játékban csak kétféleképpen lehet végezni? Veszít vagy nyer, ő is tudhatná, hogy 50-50 az esély mikor rányom a play-ra.

Link to comment
Share on other sites

Nem teljesen 50-50 az esély, mert ha nyertél egy meccset, nehezebbekkel rak össze. Nagyon ki van egyensúlyozva a rendszerük, nekem 360 win-em, és 310 lose-om van. Rankedon solo/dou-t összesen kétszer mentem, azokat nyertem. Most 1270 az ELO-m, és nem merek többet menni, nehogy lerontsam :D

 

Csak csapatban szokásom rankedozni, főleg, hogy ha akarunk, tudunk is. 9-en vagyunk, Green Dragons a csapatnév (GrDg) és a csapatkapitányt kivéve mindannyiunk jele ugyanolyan :D

 

A vérre menő dolgokról meg csak annyit, hogy a múltkor valami idióta retardált 6 éves kis kölyköt kaptunk 5ödiknek (4en voltunk), aki azonnal belockolt Teemo-val, ami még nem is lett volna akkora baj, ha nem kezd el AD-ra építeni és feedelni. Persze a legjobb része az egésznek az volt, hogy malphite tank-al voltam, és rám fogta, hogy nem tudtuk megölni egyiket sem, mert túl keveset ütöttem. Lényegében azt várta el a tankjától a 8-adik percben, hogy többet üssön mint egy AD carry :D Persze ment egy report szép hosszú szöveggel, hátha azt elolvassák, meg egy ignore is. Ez a baj azzal, ha négyen vagyunk, hogy lehet, kifogunk egy zsenit, de a retardáltakból kicsit több van.

 

 

Ha valakit érdekel az a dolog, hogy riotos skineket használjon eredeti helyett, az írja le ide, mert megtaláltam. Nem minden működik, és a mozdulatokat még nem derítettem ki, hogy hogyan lehet megváltoztatni, de a nagyja megvan :)

Link to comment
Share on other sites

Ha Officer Caitlynt is meg lehet csinálni akkor engem érdekel !!! Nagyon is :D

 

Habár még 5 refferal kellene és 975 RP-t kapnék (abból tuti azt venném meg:D) de lusta vagyok felhúzogatni accokat.

 

Most nagyon jól megy a játék már 11. win-em van egyhuzamban vesztés nélkül (nem ranked) :D kop kop

 

Na szegedi? Valami a skinekről?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ó bocsi, elfelejtettem :D

SIU-ben rámész a 3. fülre, modelset lenyitod, kikeresel egy hőst, és annak a skinjét, amelyiket akarod, ott jobb klibb, 4. választási lehetőség (make simple skin...) keresel neki egy mappát, ha lementetted, akkor jobb választási lehetőség (start adding vagy valami hasonló), és innentől olyan mint a simák. Nem mindegyik működik, pl ezreal nem megy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...