Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

A rankedban túl nagyok az elvárások, úgyhogy én oda semmiképpen nem mennék egy jó ideig (jó rúnatábla, rendes championok stb.). Simán 5v5 Teemo (egyre jobban megy), aztán gyűjtögetek a rúnákra.

Öcsém nem mondhatni hogy egyre jobb, egész rossz meneteket megy <_<

Link to comment
Share on other sites

Mostanában csak nekem talál nehezen meccset? Tegnap 5 percig vártam egy sima 5v5 meccsre egy dominionra pedig 12(!!!) percet. Nem tudom mi van most: Amúgy most megint rákockultam :D Rájöttem, hogy ismerősökkel közben TS-en beszélgetve sokkal jobb játszani :D

 

 

Rúnákból miket éri meg venni?

Link to comment
Share on other sites

Én attack speedes rúnát vettem, konkrétan eddig 29% plusz attack speeddel kezdek :P

Ha nekem nagyon nem talál meccset, vagy nagyon nem megy, bemegyek egy AI-s meccsre és van egy kis sikerélményem, aztán jöhet a sima kör :)

Egyedül nem is nagyon szoktam játszani, mert annyi retardált van az én szintemen is, hogy csak rosszabbul járok velük, mint ha egyedül mennék. A legjobb az volt, mikor egyedül védtem dominionban az alsó tornyot, rám jöttek 3-man az ellenségtől (mx 2 mehetett tőlük fel) és nem tudott a csapatom egy nyamvadt tornyot befoglalni. Sok debil nagyon fel tud idegesíteni. Meg mikor a 1/8-as stattal mondja valaki nekem a 6/7-re hogy ne feedeljek azon már csak röhögni szoktam <_<

Link to comment
Share on other sites

Lulu patchben agyon nerfelik Ireila-t Rammust stb. Annyira idióta a riot. BEZZEG AHRIHOZ sz@rnak nyúlni. Az egy nagy op karakter. Meg mi van Dr. Mundo-val 1v1ben esélytelen leszedni. Arra nem kell nerf arra nem bezzeg rammus is op. Itt f0som össze magam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem a Rammus volt a legerősebb karakter. Igen, Mundo is nagyon kemény, de ha rányomsz egy ingnite-ot, akkor hamar leszedheted. Ahri is erős, de nem játszanak vele sokan és kb papírból van. Most jönnek holnap az új champek, már eléggé kíváncsi vagyok :)

 

Hát a Lulu enyhén szólva OP lett. Nagyon erős és bárkit kiment a halálból. Kicsit idegesítő tud lenni, főleg mikor 10 killje van supportként (és még nem is láttam az adott meccs alatt).

Link to comment
Share on other sites

Elvileg a ranked olyan mint egy sima draft pick, csak mindenki sokkal komolyabban veszi, szinte sosincs nagy akció, ha van abban is csak páran halnak meg és egyáltalán nem érdemes egyedül menni, azaz nem ismerősökkel. (barátom már nagyon kiakadt a múltkor mert idiótákkal sorsolták össze, és ellenük egy csapat volt)

Link to comment
Share on other sites

SzegediXY: a rankedok között is van solo/duo és team tehát a barátod ellen csak max az lehetséges hogy kikapott 2-2 premadelt duos embert :D de már azis idegesítő igen..

Sony vegas: rankedolni csakis duo-ba és ne azonnal 30-as szinten kezdj el.. előtte tolj le jópár simát.. low elo-ból nemtudsz kikerülni egyszerűen! szóval cska ha már skillesnek érzed magad és össze vagy szokva a csapadtársaddal akkor menjetek :) rúnázást+championoket meg alap hogy kell :) főbb a rúna inkább ha már megvan 2-3 champ amivel jól tudod tolni de én inkább azt mondom maga a champion stílusát tanulja meg az ember

Link to comment
Share on other sites

Luxot tudnám ajánlani :D Annie , ashe ők meg könnyen kezelhetőek.

 

Shaco is jó csak meg kell tanulni egy kicsit. Rammus is. Másik kedvencem még nocturne :D

 

Akivel nagyon béna vagyok az Alistar. Nem tudom minek vettem meg. :D dominionben még el el vagyok vele de 5v5 sima meccseken szégyen :D

 

Amúgy junglezni hogy kell? Múltkor elküldtek nocturneal junglezni de nem tudom mit kell először meg ilyenek :D

Link to comment
Share on other sites

Ajánlott a szellemeket kinyírni vagy farkasokat, utánuk a sima HP-s gólemeket, aztán mehetsz a nehezebbekre is. Közben persze visszamész 1-2 cuccért, besegítesz ahol kell.

 

Alistart minek vetted meg? Ingyen meg lehetett szerezni egy kék skinnel :P Rammus-t nem akarom, mert mindig egyből bannolják. Olyan mint Karthus. Shaco-t is szeretem valamennyire, de csak AP-val, azzal viszont nagyon jó tudok lenni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Valaki mondja már meg, hogy hogy csináljam meg , hogy a 10 mastery page helyre olyan pageket rakjak össze amik minden hősnek jók? Tehát 10 olyat amelyikből legalább 1 hősnek jó valamelyik? Ugyanez a bajom a rune pagekkel is. Nem tudok minden hősnek külön rune paget és mastery paget adni mer limitelve van :S

Link to comment
Share on other sites

Nem ke3ll mindegyiknek. Próbálj meg egyre koncentrálni, azzal legyél jobb és annak csináld a rune meg mastery pageket.

Holnap új champek, amit a ziggs miatt kicsit sajnálok, de már unom ezeket, szóval nem lesznek rosszak. Nagyjából kész az attack speed-es rúnatáblám, most megyek majd egy AP-sre aztán jöhet a defense.

Link to comment
Share on other sites

ne úgy rakd össze a rune paget meg a masteriest, hogy akkor ez most Garené, ez most Poppy-é. hanem úgy csináld, hogy ez egy AD-s rune page, ez egy AP-s, ez jó lesz Supportnak, ez Junglernek. aztán későbbiekbe ezt lehet tovább kategorizálni, tehát pl egy Ashe-s rone page nem biztos hogy ugyanúgy működik Garennel, de lehet, hogy más hőssel jól működik. az elején nekem is külön rune pagem volt a hősökre amik megvoltak, de aztán beláttam, hogy ez így hülyeség, utána néztem, hogy miképp kell összeállítani, és meg is csináltam. jelenleg 21-es vagyok, az AD-s rune pagem van kész úgy, hogy T3-as runek+2 quint, az AP-s rune page-re meg még nincs keret :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...