Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

Én is sokat játszok vele mostanában habár elég béna vagyok még :D Most kezdtem múlt héten szerdán, és végignézegettem az ingyenes karikat (habár már most más van mert keddente változik ugye) és Lux-al mentem a legtöbbször nekem egész bejön :D

 

Aki akar vegyen fel : Tifuszos Mary - a nickem xd :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Csak nekem van elegem néha a pvp-ből? 30-as szinten már annyi noob van, hogy az hihetetlen. Játszok 1-2 meccset, vagy leaver miatt vesztünk, vagy azért mert van vagy 2-3 feeder. Általában pozitív a statom, de másik 2 lane-ben mindig feedelnek. Utána persze teamfight már esélytelen, így nekem is rossz lesz a statom. Összevissza szólózgat mindenki, elszakad a csapattól, bemegy 1v5-be és persze meghal. 2. vesztés után egyhuzamban meg már én vagyok ideges, olyankor meg még ha a csapatunk jó is, én nem vagyok a legjobb, mert már egyszerűen nem megy a játék. 6 meccsből 4-5 mindig vesztett...

 

Mostanában amúgy sincs sok időm játszani, ezért lenyomom a first win-em ai-ban, meg max karit próbálgatok, elment a kedvem a pvp.től...

 

Jah W/L ratio olyan 1,5 körül, de egyre romlik a server split óta... :S

 

Edit: 1 jó hír: nemtudom ki vette meg Riven-t, de ma éjjel kap egy "kis" buffot, ami hát valljuk be, nem árt neki :)

Link to comment
Share on other sites

Had kötekedjek :P ha 6/4-5 -z vesztesz az csak a te hibád lehet hisz az ellenségnek is ugyan annyi esélye van hogy noobokat kapjon. A +stat ugye meg csak carry-nál fontos, így hát feltételezem hogy csak azt játszol, ami megint csak vezethet vesztéshez. Meg hát amugy is, ott a premade ha zavar. Játsz sorakát, ő mindig nyer (70-80%).

Link to comment
Share on other sites

Ne kötekedj :P Lehet, hogy néha igen, de hidd el nem csak az én hibám. Nem vagyok instalocker, azzal megyek amire a csapatnak szüksége van (kivéve support, az nagyon nem megy). Ha nem is feltétlen rossz játékosokkal, akkoris mindig van aki trollkodik. 2 instalocker, akik beírják h "me mid", mind a ketten. Nem egyszer előfordul, innentől máris hátrányban vagyunk. Egyre több a leaver, lehet h nem szándékosan, de tudod milyen a szerver: champion select képernyőn ragadnak, kidobja őket, mindig laggol valaki. Aztán vannak azok akik belockinelnek egy free karival, és benyögik, hogy "first time"...

 

Tudom, hogy az ellenségnek is ugyanilyen esélye van ezeket kapni, de akkor miért nem kapnak? Lehet, hogy mindig premade-ek? Én egyébként csak ritkán szoktam haverokkal játszani, lehet, hogy ez a baj.

 

Egyébként ahogy elnézem, nem csak nekem vannak ilyen gondjaim, haverok match history-ja alapján, fórumban nyitott témák alapján, rengetegen reklamálnak, hogy egyre több troll van.

 

Vagy lehet, hogy Lee Sin-el, Yorick-al, meg Swain-el kellene csak mennem, velük szinte mindig nagyon jól teljesítek :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Szóval lopod a killt?

 

Most megint elkezdtem újra fú hát nagyon rákockultam :D megvettem pár karit, mert eddig csak anne volt meg most már kipróbálom mindegyiket szépen sorban.

 

Még mindig nagyon bejövős a játék :)

 

Amúgy a Draft pick és Bind Pick között mi a különbség? Miért kell Drafthoz min. 15 karakter?

 

na meg nagyon tetszik a téli skin :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

Narco McMorris vagyok a játékban. Nekem az assasin kaszt jön be igazán, viszont engem senki nem tanított játszani. Meg hát ahogy elnéztem a csapatjáték nem igazán működik. LVL 11-es vagyok és szeretném igazán tanulni. Kedvencem Master Yi vagy anno ingyenes volt Irelia(őt akarom megvenni), vagy Graves. Kinevethettek de valahogy a való életben is ha arról volt szó az íjászat jobban érdekelt mint a kard vagy a mesterlövészet jobban mint valami közelharci fegyver. Ezért nem tudom a Tank részt magamévá tenni :D

 

Viszont miután nem vagyok otthon a témában:

Miket jelentenek a játékban a :

Ranged carry

Ap (Pl: AP Shen)

AD

 

Miért jó rúnázni? Ahogy néztem igen minimális plusszokat adnak század vagy max tized százalékot.

 

A témához kanyarodva igen sok tény és való a leaver. Sokszor előfordult meghalt 3-szor 1v3-ban és kilépett.

Hát no komment.

 

Ne haragudjatok a hülye kérdésekért de hát nincs mentorom.

 

Üdv:Marco

Link to comment
Share on other sites

Na válaszolok mindenre :)

Szóval lopod a killt?

Felejtsd el :) Még ha 99% hp-jának te is vetted le, és ő csapott bele egyet akár 10 dmg-el is az is +1assist a teamnek,tehát csak nyertek rajta.

 

Amúgy a Draft pick és Bind Pick között mi a különbség? Miért kell Drafthoz min. 15 karakter?

Hát annyi a különbség hogy az elején tudtok banolni 6 hőst (banolod akkor azt nem tudja senki választani)

+Egy hős csak egyszer szerepelhet a játékba(Szal pl te Ashe vagy akkor ellenségnél nem lehet Ashe)

+Sorba megy a választás,egyszerre csak 1(Illetve 2) választhat hőst.Először egyik team-ből 2 választ,utána másikból is 2,utána megint az 1. -ből 1..stb...stb.

Hogy miért kell 15?Gondolom azért mer ha 6-t banolnak,9-et kiválasztanak...nah...valahol elbuktam a matekot:D...Nem tudom nem 16 kell? Mindenesetre lényeg lenne hogy azért 1 akárhogy maradjon neked :D (De aztán lehet hogy csak 5-t lehet banolni...de lényeget érted gondolom)

 

 

Ranged carry-Olyan hősök mint pl Ashe,Graves,Miss Fortune akik leginkább az alap ütésüket használják sebzésre(Jó estben item-et is olyat vesznek neki :D)

Ap (Pl: AP Shen) Ap=Abelity power AP shen az olyan hogy shen-nek abelity power-es itemeket vesz (Pl.:Rod of ages,Deathcap stb...)

AD Attack Damage

Itt megtalálsz mindent(Bár 10mp-t néztem bele már találtam hibát,de a lényeg benne van)

 

http://lol-hungary.hu/Tudastar/roeviditesek

 

Miért jó rúnázni? Ahogy néztem igen minimális plusszokat adnak század vagy max tized százalékot.

Alacsony szinten még csak gyengébb rúnákat tudsz venni,de a 30(max szinten) aki rendesen vásárolt runákat az ellen aki egyáltalán nem az hatalmas előnnyel indul

 

Ja a leaverekkel már tele van a tököm. Elrontják a játékot. Az AFK-sokat még jobban utálom -.-

30 szinte felett valamivel kevesebb van,rankedbe még talán kevesebb(ranked=30 felett mehetsz,és normális statokat ír hozzá,top listára kerülhetsz stb.)

De igen,elég bosszantóak, bár ha 4v5-t meg nyered az jó kis gyakorlás.

 

Nekem se volt mentor,játék közbe kérdeztem legtöbbet :)

Ha kérdés van még szívesen válaszolok :)

Link to comment
Share on other sites

Solo/duo az sima ranked(draft mode-ba)Annyi a kritérium hogy max 1 havert hívhatsz be magad mellé (Azé hogy pl ne legyen olyan hogy mondjuk össze dobja a 5-s össze szokott csapatot,akik TS-en vannak,ki ismerték egymást egy olyan csapattal akik még soha nem játszottak egymással)Hogy mér hívhatsz még 1 embert nem tudom :D , az még gondolták belefér.

 

A ranked meg olyan hogy 5-embert össze kell szedni és csak úgy tudtok menni rankedolni.(Ott csak olyannal dob össze akik megint csak 5-en együtt játszanak)

Mondjuk ha csinálsz egy csapatot akkor abba lehettek 10-en is, és nem kell minden meccsen ott lenned a csapat pontja megy fel ha nyertek(Bár ez egyértelmű). A lényeg viszont az hogy csak abból a 10 (vagy 9-7) emberből jöhet meccsre a csapat tag.

 

Egyébként ha rankedolsz akkor ott számolja melyik hőssel mennyit ölsz/halsz/assistolsz/miniont ölsz stb stb..

Csinál róla szép statisztikát :D

Link to comment
Share on other sites

A mostani jungle mellett megéri egyáltalán szenvedni? Mert WW-vel egy gank nem sikerül és kb. vége a meccsemnek, mert 2 szinttel lemaradtam. Kevés XP-t adnak a mobok, kevés goldot...

Link to comment
Share on other sites

Amúgy az a maci nem is tudom hirtelen a nevét, Volleybear vagy hogy írják :D Na az nagyon egy OP szemét champion. 1v1ben esélyed sincs ha már 6-os szinten felül van. Múltkor 4800 élete volt én meg ott rohangálok Annie-val lövöm minden ultit ráküldtem és 2000 élettel még simán kinyírt...

 

Amúgy a játékban kívüli pénzt (amiből lehet venni a championokat meg stb) azt csak úgy a játékért kapjuk? Szóval ha nem ölök akkor is ugyanannyit kapook mintha ölnék? (habár ez gondolom nem igaz :D )

 

 

Mit jelent az, hogy SS? :D

Link to comment
Share on other sites

Amúgy a játékban kívüli pénzt (amiből lehet venni a championokat meg stb) azt csak úgy a játékért kapjuk? Szóval ha nem ölök akkor is ugyanannyit kapook mintha ölnék? (habár ez gondolom nem igaz )

-Játékidő

-Win/Loose

-Ip boost-ez bónusz-(Amit kaphatsz azét mer meg hívtál valakit a játékba,vagy vehetsz valódi pénzér)

-Naponta 1. nyereségért +150ip(Igazából 22 órával számolják nem 24-el)

 

Tehát igazából teljesen mindegy hogy hányat ölsz vagy akár ölsz-e (Ha ölést is számolná az azért nem lenne fair a support-tank-al szemben mert hogy ők kevesebbet ölnek mint carry)

 

SS:

SS=miss=mia = Nincs itt, hiányzik valaki, eltűnt elment (a más-más lane-eken lévők ezzel jelzik a többieknek, hogy az ő lane-jükről lehet elment az ellenfél egy másikra kihasználni a túlerőt és megölni a társat)

Forrás:http://lol-hungary.hu/Tudastar/roeviditesek -tudom nem volt ss hozzá írva.

 

Am volibear nem annyira erős azért,vannak ott nagyobb op hősök is :D

Link to comment
Share on other sites

belecsaptál ám a lecsóba :) én a helyedbe megpróbálnám inkább Garennal, Alistarral vagy Ashe-val. az első kettő kicsit tankosabb és mind a kettő közel harcot tol ami elég sok tapasztalatot ad neked. Garen inkább a meccs középső szakaszától kezd erőssé válni, ez Alistarra is lehet igaz, ha csak nem vagy ügyes. ugyanis már asszem 2-3. szinten meglesz az a spell amivel eltudod dobni az ellenfeled és ha a saját turrettednél az ellenfél mögé tudsz kerülni akkor be stunnolod majd bedobod a turret alá, nincs azaz isten ami túlélné alacsony szinten azt a 2-3 shotot amit akkor kap a pofájába.

 

Ashe meg ugye ranged carry, nem kell magyarázni, neki az early game-be a lassúsága lesz a legfőbb hátrány viszont egy remek alapot ad későbbi lol-os pályafutásodnak.

 

én úgy vagyok vele, hogy érdemes egy alapot lefektetni mielőtt komolyabb hősökbe vágsz bele, előbb alakuljanak ki a reflexek:)

Link to comment
Share on other sites

 

ezt a buildet használom én ha Alistarral vagyok. és még annyi, hogy az elején biztos, hogy nem fog olyan jól menni, de ne add fel, majd belejössz és akkor tényleg a csapatod leghasznosabb tagja leszel. van egy spelle ami healel, az early gameben ésszel, később pedig bátran használd :) kicsit olyan mindenes champ, healel, de ugyanakkor nem ijed meg ha benyel pár hitet. és arra készülj fel, hogy a killeket nem feltétlen te fogod kapni, ugyanakkor annyi assistod lesz, hogy hűűű. de ez ne keserítsen el, elvégre úgy kell játszani, hogy te vagy a csapatér és nem a csapat van érted.

 

sok sikert hozzá, remélem nem fogsz benne csalódni :)

 

ui.: most nézem, hogy azóta a srác kicsit felfrissítette a buildet. szerintem ameddig nem ranked gamet tolsz addig nem kell az a sok health pot illetve ward, inkább az itemekre menny rá. a hp pot helyett a triumph roart nyomasd, az bőven jó lesz most még. ward meg még most nem kell, majd később.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Morgana egy csicska :D Rámnyomja azt a varázslatát amivel megfog / leblokkol és utána meg alámküldi azt a fekete f*stócsát. Leviszi a fél életemet :D Gyűlölöm :D

 

Amúgy annyira fel bírnak bosszantani a hülye emberek. Sajnos egyre több van. Például mikor megyek segíteni csapattársamnak (aki nem mellesleg orrba szájba nyomja a segítségkérő pingeket) mindjárt meghal megölöm az ellenséget aki rajta van erre ordibál a gyerek chaten, hogy KS KS KS pls report. .. Ennyi szellemi fogyatékost. Az ilyenek miatt elmegy a kedvem a játéktól :s

 

Másik kedvenc mikor beszólnak, hogy feedelek (dominionban..) közben én voltam az első az összes többi csapattárs a killekre ment.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...