Jump to content
PirateClub.hu

League of Legends


kolop
 Share

Recommended Posts

Úgylátam még nincs ilyen topic. Én mostanában csak ezzel játszom. Egyébként az eredeti DoTA készítői fejlesztik, és nem rég jött ki a seasone one ami sok újítást tartalmaz. A játék ingyenes, csapatmunkát és taktikát igényel.

Seasone One trailer:

Aki szívesen kipróbálná az

https://signup.leagueoflegends.com/en/signup/index

itt tud regisztrálni.

A játékban SadamHussein néven vagyok :D, nyugodtan felvehettek (LVL 18).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Kezdőknek ajánlom a ]code]http://leaguecraft.com/[/code] oldalt, hasznos guide-ok, custom skinek és a fórumban nagyon sok jó tanács olvasható. A játék amúgy lv30-on kezdődik, addigra mindenkinek ajánlom, hogy tanuljon meg legalább 2-3 fajta karakterrel játszani ( Tankal mindenféleképp, lehetőleg egy ranged carry-vel pl Ashe/Corki és egy mage-el vagy assassin-al is, később szükség lessz arra, hogy te alkalmazkodj a csapathoz) Nagyon fontos megjegyezni, hogy ez teljes mértékben csapatjáték, nem tudsz egyedül megnyerni egy meccset. Ne lockolj be instant és olyan hőst vigyél, amire a csapatodnak szüksége van, hiszen akkor nyersz, ha az ellenfél Nexusa lement, nem akkor ha neked van a legjobb kda ratiod.

 

btw A játékban Fangie néven futok, felvehettek ha gondoljátok :P

Link to comment
Share on other sites

Nagyon fai kis játék ez, és ingyenes :D Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Nem vagyok pro, de van 1-2 kari akivel nem megyek rosszul :)

A 3 nagy kedvencem Nocturne, Vladimir, és Swain, tankok közül szeretem Cho'gath-ot, de talán Amumu a kedvencem. Most utoljára Urgot-ot vettem meg, és eléggé tetszik ő is, 3v3-ban volt egy nagyon bravúros meccsem vele :D

Még Megvan Twisted Fate, Nasus, Tryndamere, Fiddlesticks, de őket annyira nem szeretem. Jah és még Shaco: vele elég nehéz menni, néha van jó meccsem, néha nagyon bénázok, de akkora fun vele szivatni az ellenfelet, nagyon szeretem a menekülési taktikáit :D

Link to comment
Share on other sites

Ranked-ben nem szoktam tolni, megtudom nézni valahol, h kik bannoltak? :D

Amúgy emléxek, mikor először játszottam, akkor Shennel mentem, ő volt ingyenes, és nem is ismeretem h ki-kicsoda, rá esett a választásom. Az első karim pedig Amumu volt :D

Link to comment
Share on other sites

Miért hagyjam? Az Ap-shen nagyon betegen jó tud lenni, még úgyis tankos, de cserébe akkorákat sebez mint egy ló és van lifestealje is rendesen...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ezreal-t szerintem hagy,bár sokak szerint jó,de pl nincs olyan ad akit elverne 1v1-be(olaf,lee,tryd,cati,mf,stb.. mind elveri,viszonylag gyenge) mondjuk én ap-t probáltam elég nagy a dmg, de meg sem közelíti veigar vagy annie dmg-t ,bár az ulty jó last hitelni de arra is van jobb.Én nem szeretem ezreal,kár volt megvennem.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem annyira nem baj ha nincs hp-ja,be rakod flash-t + van skillből is 1 flashed,ha jol kijatszod nem lesz vele gond.Én pl Lee Sin full ad-ra buildelem 0hp item(melee ad) és alig birnak megölni,pedig gyakran még life steal sincs.

Mondjuk az is igaz van 1-2 hp rúnám :D Azt meg veszed (hp/lvl a sárgából meg a nagyból van 2 sima hp-s nekem) talán elég lesz.

Tegnap reggel nagyon neki álltam vele játszani :P

unledut.png

Link to comment
Share on other sites

1. manaMUNE

 

2. Ezreal mostanában nem túl jó, átalakították AD-ra azóta minden ranged dps jobb nála, még MissFortune is pedíg őt is csak rankedben látni manapság :I

 

 

Ha meg nehéz a túlélés, ne HP-ra kezdjetek gyúrni hanem nézzétek meg az ellenfelet és aszerint countereljétek armorral/magic resistel.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Szerintem annie egyik leg op-b kari :D. Azért is szerintem rod of ages-el kell kezdeni, és már nem is vagy olyan papír.DMG még 0 ap-val is van(bár runa azért nem árt).Társnak meg sona,shen,ww,poppy,mf.De igazából minden jó amíg support,ad carry,tank,ap carry(ami ugye te vagy),+1 ap/ad carry meg van.

Link to comment
Share on other sites

a napokban én is újra kezdtem a játékot, jelenleg a fantasztikus 7-es szintet birtoklom, viszont már kezdem elég jól kezelni a championom(Ashe). ugyan SVHSolyom-nak küldtem egy pü-t azzal kapcsolatba, hogy nem e lenne kedve letolni néhány kört. ez a felhívás végül is nektek is szól, mivel így a társaság is biztos jobb lesz és így legalább úgy futunk neki a köröknek, hogy tisztába vagyunk egymás képességeivel, arról nem beszélve, hogy így akár egy előre összeállított csapatot is kitudunk küldeni.

 

amennyiben lenne hozzá kedvetek, akkor vegyük fel egymást a játékban és akkor mindjárt mehetnénk is egy-két játékot:) a későbbiekben akár létre is hozhatnánk egy teamet, de ez még csak egy szimpla felvetés.

 

a lényeg az, hogyha benne lennétek abban, hogy letoljunk pár kört, akkor vegyetek fel: iChrisHUN

Link to comment
Share on other sites

Szerintem annie egyik leg op-b kari.

Próbáld ki Co-op vs Ai-ban mint ellenfél (bot), embertelen sebeséggel tolja a kombóit ;)

Amúgy nagyon nagy játék, szerintem a legjobb DotA klón. Aki akar felvehet Coldown néven, 30as vagyok, néhány karira van fullos buildem: Veigar, Sona, Ezreal, Nasus, Gragas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A hivatalos oldal regisztrálásánál jön be és ott irja ki a hibát! 3 böngészővel próbáltam hátha abban van a hiba DE! nem.Mindegyiknél ugyanezt írta ki.Az adatokat ha beíróm és kiválasztom hogy play free akkor azonnal kiírja.Nem tudom mi lehet a gond.Megadom a nevet meg az email címet beregelhetsz ;):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...