Jump to content
PirateClub.hu

Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?


Collins
 Share

Recommended Posts

Ideges embereknek nem ajánlott :D(pl nekem:)) meg boltokban is megmondták hogy ezt nőknek találták az érintőképernyős telókat mert nekünk férfiállatoknak nagy mancsaink vannak :D(már akinek:) ). Szóval aki ilyet vesz annak részvétem, de kösznem érek az ilyen telókból, elég volt egyszer :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Szabad kérdezni mennyiért rendelted a Gt540-et? mert én is olyat szeretnék majd.

 

Bár én még várnék az érintős telefonokkal, még nem tökéletes a technológia. 1-2 év alatt tönkremennek, főleg inkább férfiaknál romlanak el hamarabb mert ők erősebben nyomják a kijelzőplexit. Én még várok vele, de ez a Gt540 ez nagyon jó mobil lett...csak az android...háát olvastam róla pár dolgot. picit bonyolult a symbianhoz képest.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ideges embereknek nem ajánlott :D(pl nekem:)) meg boltokban is megmondták hogy ezt nőknek találták az érintőképernyős telókat mert nekünk férfiállatoknak nagy mancsaink vannak :D(már akinek:) ). Szóval aki ilyet vesz annak részvétem, de kösznem érek az ilyen telókból, elég volt egyszer :).

 

Osztom a véleményed! :)

Nekem is volt már szerencsém érintő képernyős telefonhoz, de egyszerűen megölt az ideg, ha valamit írni kellett rajta.

Én már csak ilyen maradi vagyok, ha már érintő képernyős telefon, akkor legyen teljes billentyűzete, mint pl az N900-nak és kb akkora gombjai is legyenek! :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem nagyon is megéri érintőset senni, sokkal egyszerűbb kezelni, főleg ha androidosat veszel mint ahogy te is tetted. annyi pénzért az egyik legjobb telefont választottad, bár a kijelzője rezisztív ami egy kicsit rosszabb mint a drágább készülékek kapacitívja, de egy kezdő úgysemveszi észre. amit ajánlok hogy ne vedd le a védőfóliát, mert a kijelző hajlamos a karcolódásra, vagy hord tokban. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hát igen, régebben Samsung SGH-L700, mostmeg már egy Jó kis androidos ZTE Blade...

Hát ZTE-nek annyi baja van, hogy maszatolódik :/ de a fóliát mindenképp ameddig lehet tartsd rajta!

A gépelési probléma is fenn áll :) arra Andoridban XT9... nem oan inteligens de kezelhető.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Saját véleményem szerint csak azoknak ajánlom akik tudnak rá vigyázni (én pl. nem ) mert nagyon érzékenyek mindenre, kocc, csepp, karc. Precíz telefonok.

+ rossz pontba, hogy lassúak az érintőképernyős telefonok, nem is a telefon maga hanem a képernyőn végzendő dolgok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...