Jump to content
PirateClub.hu

Csajozós szövegek


Bullet27
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! :D

Itt arra lennék kíváncsi ki mit szokott mondani egy általa jónak ítélt csajnak?

Például a strandon vagyok és meglátok egy csajt... Ha odamegyek mit mondjak neki amivel tuti sikert tudok elérni?

Ittvan az én példám:

Én speciel a strandon sok időmet töltöm, és megbámul egy-két csaj, először létrejön a szemkontaktus aztán odaszoktam menni hozzájuk:

- Szia, nagyon csini vagy és szívesen megismernélek...

- Bocsi, de túl csinos vagy, hogy csak úgy elmenjek melletted...

A többi meg jön magától... :D

 

Arra kérnélek titeket, hogy írjátok le az ilyen esteiteket, és hogy mit szoktatok mondani egy csajnak...

Csajok is írjatok nyugodtan, hogy mit szeretnétek hallani :D

Várom az ötleteiteket...

 

Mindenkinek további kellemes időtöltést...Üdvözlettel: Bullet27

Link to comment
Share on other sites

Szia, jössz úszni?

 

Nem vagyok híve az ilyen betanult dumáknak, de azért mégiscsak a helyzetnek megfelelőt mondj. Strandon csak nem kérdezed meg tőle, hogy jön -e táncolni :D

 

Egyébként én csak simán odamegyek hozzá, ha egyedül van és megkérdezem, hogy mi a helyzet. Megkérdezem, hogy tetszik a party/zene/hely stb. Utána meg jön tovább a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Nah ezt vártam, az ilyen ötleteket...Köszönöm szépen :D

Mindenféle helyszínre várom az ötleteket akár ahhoz is ha mondjuk egy üzenetet írok egy csajnak :D

Előre is köszönöm a javaslatokat/ötleteket... :D

 

Mindenkinek további kellemes időtöltést...Üdvözlettel: Bullet27

Link to comment
Share on other sites

Nekem van egy kettő begyakorolt rutinom.

pl(style):

Figyeljetek emberek, hadd kérdezzek valamit... Randiznátok egy olyan sráccal aki még mindig jóban van az ex-barátnőjével?

...(A csajok beszélnek egy darabig, aztán félbeszakítod őket.)

Bocs, csak egyetlen percem van... valójában ez a probléma két részből áll. A barátom, Dave, néhány hónapja jár ezzel a bizonyos lánnyal, de még mindig jóban van azzal a csajjal, akivel a fősulin randizott. Mit gondoltok erről az egészről?

...(Megkérdezik, mennyire komoly a dolog kettőjük között, aztán félbeszakítod őket.)

Hát, néha még felhívja... meg őrizgeti a leveleit, fényképeit. Ti mit szólnátok ehhez?

...(A csajok beszélnek egy darabig, aztán félbeszakítod őket.)

Na, akkor ezt kapjátok ki. A csaja azt követeli, hogy többé ne álljon szóba a másik lánnyal, és égesse el az összes régi kacatot...

...(A csajok egyre izgatottabban tárgyalják a témát.)

Te jó ég, mi ez, Jóban, rosszban?

...(Térj rá a következő rutinodra.)

A kedvencem pedig:

A mágia rutin

Style

Figyeljetek, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Gondoljátok, hogy a mágia tényleg működik?

Tudom, hogy kicsit furcsa a kérdés. De nem véletlenül kérdeztem. Először áruljátok el, mit gondoltok, aztán megmondom, miért érdekel a véleményetek.

A barátunk, ma nincs itt velünk, mert a csajával van programja és..., szóval erről a lányról van szó.

A múlt héten találkoztunk vele egy szülinapi partin, és azt állította magáról, hogy boszorkány. ... együtt mentek haza, és enyelegtek ugyan egy darabig, de végül semmi komoly nem történt. A barátom végül a csaj kanapéján aludt. Azt mondta, a nő mégsem igazán volt az esete.

Mikor felébredt, talált egy kis darab pergament, bőrszíjjal átkötve, és egy madártoll volt beleszúrva. Belül tele volt írva furcsa jelekkel.

Másnap épp egy ezoterikus bolt felé jártunk, mert akartam néhány gyertyát venni, és megkérdeztük a tulajt, mit gondol erről a pergamentekercsről. Ismeritek a csávót, tele van tetkóval a feje is meg a karja is.

Mindegy, azt mondja az ürge: "Jé, ez szerelmi mágia."

És az a legvadabb, hogy azóta jóformán nem is láttam a barátomat. Ezzel a csajjal lóg non-stop. Azt mondja, szerelmes belé. Mit gondoltok, ez tényleg mágia, vagy csak pszichológia?

Link to comment
Share on other sites

Szia cica van gazdid?!

Bocs ehagytam a számom, megadod a tiedet? :lol:

 

Szia! Anyámék kizártak, aludhatok nálad?

Én ellenőr vagyok! Most lyukaszthatok?

Relax béby, relax! Merrelax?

Szia, összetesszük amink van? :lol:

Haza kisérlek, megtartasz?

 

Az egynapos kalad kedvéért!:D

Vállalkozó vagyok... Ma estére bevállallak!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ó hát tudok még rengeteget

 

Szép a blúzod! Levennéd?

Kérsz egy néger csókot néger nélkül?

Pusziltál meg egy nyuszit a két füle között? (fordítsd ki a zsebeidet!) Szeretnél?

Elvesztettem a kabalamackóm. Nem aludnál velem?

Hogy maradhattál ki eddig az életemből?

Mit csinálnál, ha most megcsókolnálak?

Használhatom a combjaidat fülvédőnek?

Tudod, mi hiányzik belőled? Ami belőlem kilóg!

Vallásos vagy? Mert én vagyok a válasz az imáidra.

Szeretnéd a gyerekeimet? Nem? Akkor mi lenne, ha csak gyakorolnánk?

Apád tolvaj volt? Mert valaki lelopta a csillagokat az égről és a szemedbe rakta őket.

Van egy térképed? Elveszek a tekintetedben.

 

 

És ha már egy órája ismered

 

Lefekszünk? Nem. Akkor álva kefélünk!

Ha vennék neked a születésnapodra egy szexi fehérneműt, lenne benne valami nekem?

 

Link to comment
Share on other sites

van egy keető amiket ismerek,de nem nagyon szoktam idegeneknek nyomni...csak ha iszok XD :D

 

 

szia jól áll ez a ruha,de én jobban néznék ki rajtad

 

hazakísérhetlek? itt lakok nem messze

 

úgy nézel ki mint a negyedik barátnőm,eddig 3 barátnőm volt

 

Hazakísérlek, mert sok felétek a rendőr!

 

hát ennyi volna :D jah és " szia ,kéne a testem mi?! " :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Hát... Lehet én vagyok a hülye, de én egy csajjal kb így kezdem beszélgetést. Nem sablonozok, ami éppen jön, aztán jöjjön ami jön...

 

Szia! Láttam egyedül vagy, van kedved beszélgetni? A válasz olyan 75%-ban igen, ha meg nemet mond, akkor kihúzod magad. Ha mondjuk a pultnál ültök: OK. nekem sincs. Mit iszol? - Ha azt mondja semmit, akkor meghívod mondjuk egy narancslére vagy tudom is én :) nem az a lényeg hogy jó sablonjaid legyenek, hanem hogy ne legyen lámpalázad, hogy aranyos legyél és hogy ne tudjon úgy elhajtani, hogy nem mosolyog egy kicsit sem. :P egy buliban egy csajhoz nem úgy kell odamenni, hogy akkor most megduglak Bébi, hanem hogy tetszel nekem és szeretnélek megismerni. Így nem eshetsz akkorát, és vonzóbb lesz az összhatás :) Ha meg már beszélgettek egy ideje, akkor terelheted a szót akár a fentebb elhangzott csajozós dumákra is, de csak poén szinten. Szerintem egy nem tipikusan "tágapuncimkőabré" beállítottságú csaj ezekkel a dumákkal csak lazán kiröhög ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Volt már ilyen is, bár nem gyakori, de általában ezt is fel szoktam dobni ha nincs más :DD

- Tudod mi az a Szívós Szemű Márta?

- Az a nyelvrokonság videó izé?

- Aha. na azt én csináltam.

 

Ezután mindig beindul a beszélgetés :'D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Én egyszer bedobtam vizsgák végével azt h.: nem lenne kedved egy fuckultatív programhoz?
Na azóta már eltelt egy kis idő, de két évig működött az ADSL :)

Azt meg csak olvastam, hogy: "magam alatt vagyok. pedig alattad kéne.." :D

Szép napot! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ah ezek mongyuk jo szövegek, de a csajoknak nem kell valami nagy duma, mert sokan ott rontjak el!!csak keszülj be egy labdaval es meny oda h nincs e kedve veled labdazni?? :D es olyan viccesen h azert te veled akarok  mert... a tobbi meg megy magatol ha igent mond.. ha nem akkor meny masikhoz... a lenyek ne akagy le egy csajnal, sokhoz meny oda!! igy nem csak becsjozol hanem meg sok baratnöd is lesz!! XD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...