Jump to content
PirateClub.hu

Adsz pénzt hajléktalannak?


bikatoke
 Share

Adsz pénzt hajléktalannak?  

116 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Pénzt e adsz?

    • Igen, szoktam pénzt adni.
      19
    • Nem, nem szoktam pénzt adni.
      82
    • Kaptam már pénzt hajléktalantól.
      3
    • Én is hajléktalan vagyok.
      11


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Én úgy vagyok vele, hogy maga miatt került abba a helyzetbe amiben most van, akkor másszon ki belőle maga. Tudom, erre jön tőletek a válasz: "De te is kerülhetsz ilyen helyzetbe."

A második gond, hogy nem arra költenék el amire kellene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"szendvicset adtam neki , mire azt felháborodva hozzám vágta. "

 

Erről a horrorra akadva első része jut eszembe:

 

-Tessék egy szép nagy szendvics önnek

-Pénzt kértem te ribanc. :D

 

Ha van nálam 10-20 Ft apróba akkor szoktam adni néha. De mondjuk 100 Ft fölött soha nem adnék. Diák vagyok, elég hogy ha magamra jut pénz.

Link to comment
Share on other sites

Egy ital hideg éjszakán melegen tartja és nem fázik sőt abban a mentális állapotban amiben vannak ez szinte természetes, hogy amihez tud hozzányúl akár még nyáron is. Ételre minek költsön, ha a boltok 90%-ból kidobják a következő 10%-ban lenézik (tudom ez az italboltokra, kocsmákra is igaz...) sőt ételt a kukából és egyéb helyről is tud szedni. Meg a legtöbbjük patkányt eszik bármilyen szomorú is ez.

 

A nem-re szavaztam mert életemben egyszer adtam Pest valamelyik kerületében, akkor is egy csokis nyalókát. (Nem lett kidobva speciel szerintem ő konkrétan már a szándéknak is örült)

 

Szoktam amúgy adni helybélinek, de az nem a hajléktalan kategóriába tartozik, de bonyolult lenne elmagyarázni mert azért mégis van pár hasonlóság.

Link to comment
Share on other sites

Attól függ. Ha full retardáltnak néz ki, és tudom, hogy piára meg cigire költené, akkor biztos hogy nem.

Sőt azokat utálom, akik hazudoznak "hogy már 1 hete nem ettem meleg ételt, nem tudna adni egy kis aprót", közbe pedig bűzlik a piától, a cigi meg ott lóg a szájában. Legalább ne hazudjon, hogy ételre kell, mondja azt hogy italra kell, mert nincs más öröme, és akkor lehet meg is sajnálom...

 

Link to comment
Share on other sites

Nagyon ritkán adok pénzt, cigit viszont többször. Azzal tényleg csak egyvalamit lehet kezdeni.

 

Aki a hármasra szavazott: azt meg hogy csináltad?

 

 

Más: tegnap hallottam a Kossuth Rádióban, hogy ha egy kisgyereket tart az ölében a kéregető, valószínű, hogy piáltatja a gyereket, hogy nyugton maradjon. Nincs mit tenni.

Link to comment
Share on other sites

Ha azt mondaná megy a Médiába blue ray dvd-t venni adnék neki! :D Én nem adok nem gubisságból,de én is keményen megdolgozok a lovéért,sok hajléktalan dolgozhatna mert sok az életerős csak lusták mind egytől egyig! Amúgy nekem se adnak pénzt sokszor még a fizetés is bizonytalan jótékonykodjon a Gyurcsány meg társai!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...