Jump to content
Sign in to follow this  
Dynosaur

ActionScript 3

Recommended Posts

Sziasztok! :)

Röviden annyi a lényeg, hogy kapnék egy munkát nyárra, amihez Action Script 3-ban kéne elmélyülnöm... Sajnos még soha nem foglalkoztam semmilyen flash-es cuccal, viszont vannak ismereteim más "területeken" (pascal, c, c++, visual basic, javascript, html, php). Azt is megtudtam (google), hogy egy bizonyos CS5-tel lehet ilyen AS-es programot írni. Viszont ennek a megtalálása már problémát okozott, mivel a hivatalos adobe oldalon rámentem a downloads menüre, és rengeteg CS5 nevezetű progit találtam fenn (Creative Suite® 5 Design Premium, Creative Suite 5 Master Collection, Illustrator® CS5,...).

Szóval akkor most melyiket is kéne letöltenem? (esetleg valami tört verzió kell?) Illetve tudtok ajánlani valami eBook-ot, amivel neki tudok látni a feladatnak? :)

A cél, hogy a Xerte nevezetű nyílt forráskodú progit kell majd testre szabnom, amihez igencsak bele kell másznom elvileg az AS rejtelmeibe... :blink:

2 hetem van felkészülni... :huh:

Előre is köszi a segítséget!

Üdv: Dyno

senki? :blink: most már egy régebbi ActionScript-es beginner szintű ebook-kal is beérném... :P

Flash CS5 -öt kapd le, de a régebbi CS4 , CS3 is jó. Viszont vigyázz mert ha az Adobe oldaláról töltöd az 30napig használható szóval érdemes valami serial,crack beszerzése is.

+ itt van egy kis segítség mint a flash -hez mind a ActionScript-hez

Adobe Flash CS3

http://bit.ly/cLJWSK

ActionScript 3.0

http://bit.ly/bJAuCY

wááá, nagyon köszönöm!!! :) jaja, CS5 már lenn van. próbálgattam is több-kevesebb sikerrel... :P még 1 hét és meló... :P