Jump to content
PirateClub.hu

Vasember 3......előzetes hozzáadva


hankock
 Share

Recommended Posts

Furcsa érzéssel jöttem ki róla a moziból... Az eleje egy kicsit unalmas lett, de ez nem is lenne akkora probléma (majdnem 3 órás filmről beszélünk, azt hiszem), de valahogy nekem mégis furcsa volt. Nagyon nagyon jó kritikákat olvastam és hallottam róla, és szerintem emiatt nagyon magas elvárásokkal ültem be a filmre. Nagyon jó fordulatok is voltak benne (például a villánál a robbanás után, bár elég kicsi, mégis nagyon jó), de legalább egy logikai baromságot találtam:

 

valaki megmondaná, hogyha volt egy pincényi ruhája, akkor miért nem hívta egyiket sem? értem én, hogy szenvedett azzal, hogy megjavítsa, meg szerette azt a páncélt ("tökéletes volt" mielőtt robban), de attól még hogy a francba nem tudott volna odahívni magának egyet? Tudom, ott volt a sok törmelék, de azt eltakarítani nem hinném, hogy olyan sokáig tartana...)

Viszont a mandarin az egy hatalmas fordulat volt és imádtam :D

 

A vége érdekes volt, jó volt az, hogy nem csak így hirtelen zárták le (ami nagyon sok filmnél igen bosszantó tud lenni).

 

Én valószínűleg csak az elvárásaim miatt, de csak egy 8/10-et adok neki. A 3D-s szemüveg nem tett rá sokat, szerintem tökéletes sima minőségben is.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Minden idők ötödik legjövedelmezőbb filmje a Vasember 3

 

Már a 400 millió dollárt is meghaladta az észak-amerikai mozikban a Vasember 3 jegybevétele. A filmet hat hete játsszák az Egyesült Államokban és Kanadában.

A képregényhősről szóló film kedden lépte át a 400 millió dolláros küszöböt - közölte egy nappal később a forgalmazó Walt Disney Picutres.

A Robert Downey Jr. főszereplésével készült szuperhősfilm globális jegybevétele a Box Office Mojo összesítése szerint már 1,2 milliárd dollár felett jár.

A Vasember 3 jelenleg minden idők ötödik legjövedelmezőbb alkotása az Avatar (2,8 milliárd dollár), a Titanic (2,2 milliárd), a Bosszúállók (1,5 milliárd) és a Harry Potter-széria befejező része (1,34 milliárd) után.

 

 

hvg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

A jövő heti Comic Conon újabb kisfilmet, one-shotot mutatnak be. Ezúttal 1 évvel Amerika kapitány eltűnése után játszódik majd, és Peggy Carter (Hayley Atwell) kalandjait mutatja be, amint a SHIELD előzményének tekinthető csoportnak kémkedik, próbálja előkeríteni a Zodiacot (nem a gyilkost:). 3 akciójelenetet tartalmaz, na meg kosztümös természetesen.

Halandók jó sokáig várhatnak azzal, hogy láthassák, így tippre a Winter Soldieren lesz extra.

agent-carter-te1.jpg

agent-carter-te2.jpg

agent-carter-te3.jpg

agent-carter-te4.jpg

 

 

filmdroid

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...