Jump to content
PirateClub.hu

iphone 4G vagy HTC HD2


xxdani
 Share

Iphone 4G vagy HTC HD2  

78 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. ---

    • Aplle Iphone 4G
      41
    • HTC HD2
      37


Recommended Posts

"Már csak márka miatt?"

Gratulálok!Na ilyenekért és ezekért nem vennék Iphone-t!

 

Egyértelmű, hogy HTC-t.

 

Az Iphone nem más mint egy rókabőr ami az óriási reklámhadjáratnak köszönheti népszerűségét.

Szerintetek miért népszerű az újgazdag 16-18 év között levő csitrik és cicafiúk (ehh. :lol: ) között?Azért mert olyan menő Iphone-val közlekedni közben meg ki sem használják a telefon adta lehetőségeket.Szerintük rangot ad az Iphone.Hát hogyne!

 

Tudjátok a szituációt: Mentek a plázában,moziba tartotok mert van valami jó film.Mit lehet látni? Plázacicák és EMO-s gyíkok Iphonnal feszítenek.

Köszönöm!Én nem kérek belőle!

 

Egyébként meg kb. 5 olyan mobilt fel tudnék így sorolni ami csípőből alázza az Iphone-t.

 

Itt van néhány teszt:

 

http://www.youtube.com/watch?v=tuVyExV8SYo

 

http://www.youtube.com/watch?v=0e-hqGbKSaI

 

http://www.youtube.com/watch?v=r9YGvLHvUxQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=bm3Y-0YEYag

Link to comment
Share on other sites

én is a HTC-t venném, szép az iphone de szerintem a legtöbb embernek felesleges, mondja meg nekem vki h egy 16-18 éves ember a feszítésen kívül mire tudná használni? jó ha valakinek van más mac cucca akkor azt tudja irányítani vele, de azért magyaro-n nincsenek elterjedve, mindenki megragadt a win-nél.

Link to comment
Share on other sites

Istenem, ti végig olvassátok amit irtok????? a két teló lassan már ugyan az, és árban is majdnem megegyeznek, szinte azon vitatkoztok, h melyik a jobb, a vidéki kemencében sütött kenyér, vagy a Bp-i pékségben. És egy kis kimutatás:

 

# Az iPhone használók több mint 70 százaléka férfi Amerikában.

 

# 26 százalék 13-34 év közötti, 27 százalék 25-34 éves és 31 százalék 35-49 éves.

 

# 46 százaléknak van gyereke.

 

2009. júniusában

 

 

És akkor kezdjem el én is azt mondani, h sok kis pláza cicának nem iphone-ja van, hanem samsung s5230 pink, és hasonló telo????

Én napi szinten szoktam látni iPhone-t használót és 10/8 felnőtt a tulajdonosa. Az, h csak a kis csitriknek van iPhone-juk az egy h*lye sztereotípia.

Link to comment
Share on other sites

-Hogy lehet majdnem ugyanaz a két teló ha az egyiket Iphone-nak hívják a másik meg HTC? Ezt nem értem.

A vidéki kenyér meg egyértelműen jobb mint a fővárosi így ez a hasonlat nem úgy sült el mint ahogy akartad.Try Again! :D (Tényleg!Nem is rossz ötlet. Nyitok egy ilyen szavazást! :D )

 

-Kit érdekel, hogy mi van Amerikában?

Szerintem itt az Európai statisztikák számítanak és nem az Amerikaiak.

Ott amúgy is rengeteg ízlésficamban szenvedő ember él

Az, hogy mi folyt ott 2009 júniusában szerintem nem sok embert érdekel.

 

Azért 10/8 az arány mert azok a felnőttek tuti, hogy munkahelyi telefonként használják ami más dolog.

Link to comment
Share on other sites

Ne kezdjünk már el hatszázadjára is ugyanazon veszekedni, engem csak az a kijelentés lepett meg hogy iPhone-t vennék márcsak a márka miatt is. Namost köztudott hogy a HTC a mobilgyártó v. okostelefongyártó piac legeslegjobb gyártója, még a Nokiánál is jobb és megbízhatóbb...

Link to comment
Share on other sites

Az iphone 4 (HD) és a Htc HD2 között nem csak annyi a különbség hogy Windows vagy Iphone Os van rajta. Namost mindenki maga döntse el mire szeretné használni a telefont. A Htc 4,3 collos kijelzőjével elég nagy darab telefon. Viszon vékony. Az hogy a Htc megbízható senki sem kérdőjelezi meg. De míg a Hd2-őn Windows Mobile 6.5 100 szorosan szétfoltozgatott rendszer fut ami saját véleményeim szerint szégyen, addig az új Alma telefonon vélhetőleg az új Iphone Os 4.0 fog futni. Ha androidos lenne a Htc akkor aztmondanám talán. Az új Apple Iphone nem csak hogy szoftware támogatásban de programok (App Store) illetve a tört verziókon a Cydia is ott van több mint 80 000 programmal. Előzetesből kiderült hogy az új Alma 5 mp-és kamerával érkezik led flashel. Magasabb felbontásban várhatóan 960x640 de felröppentek hírek még magasabb felbontásról. Árban nagy külömbség várható ez esetben a Htc lenne a nyertes. Szerintem jobb összehasonlítás lett volna a Htc Evo 4g. Mindenesetre Szoftwerügyileg az Apple fényévekben győzedelmeskedik az elavult Windowsos rendszeren, árban viszont a Hd2 jobb. Mindenki döntse el maga meiket veszi. Továbbá szerintem várjuk meg míg bejelentik egyáltalán az új Almát :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Csak a HD2-t! A HTC-knél nem igazán lényeges a windows mobile platform, mivel a touchflow és a sense felület is optimalizálva van. Persze ami kimaradt a touchflowból és a sense-ből, ott már akadhat nehézség.

 

Ja, és a most megjelent 4g tele van hibával.

Link to comment
Share on other sites

Egyértelmű hogy iPhone 4G , jelenleg is iPhonom van és én sem vagyok cicafiú egyszerűen csak a minőség .....

 

iPhone 4G telefon nem létezik! ;)

 

És a topic nyitóját megkérem, hogy tanuljon meg angolul, mert mint gyümölcsöt is úgy kell írni h apple (nem két "l"-lel, ált. iskola 1. osztály)

Link to comment
Share on other sites

iPhone 4G telefon nem létezik! ;)

 

És a topic nyitóját megkérem, hogy tanuljon meg angolul, mert mint gyümölcsöt is úgy kell írni h apple (nem két "l"-lel, ált. iskola 1. osztály)

 

 

Igen, ezt már jeleztem is a topic nyitójának már 1 hete, de semmi változás. Sem a "4G" átírásában 3Gs-re, és az "Aplle" szó átírásában sem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...