Jump to content
PirateClub.hu

Jogtiszta Windowst használsz?


Kr@sstheon1y
 Share


Recommended Posts

Ez egy nagyon jó vicc, mivel ez az arány nem fog sokat változni.

Ha valaki windows-t akar és nincs sok pénze, akkor letölti és mégcsak nem is bitos hogy a 7-et.

A 7 nem sokkal fejlettebb mint az XP, mivel ráraksz 1-2 programot (vírusirtó, trójaikereső...) totál lelassul.

Amúgy mindig meg fogják találni a módját, hogy hogy törjék fel...

Most is egy darabig átállnak majd elég sokan az XP-re, aztán jöhet az újra-tört W7.

Link to comment
Share on other sites

Már 3 hónapja nem Win-t használok. De egyébként Win7 nem tud olyan sokat felmutatni, mint kéne neki, az XP-hez képest. SzegediXY-nak igaza van-e téren, mert ez az optimalizálás duma is csak egy vicc egyébként, tapasztaltam. Csak annyival jobb a 7 hogy nagyobb az eszköztámogatottsága, tehát több driver van beleintegrálva alapból. De hogy kicsit pontosabb legyen a kép, Ubuntun pl ezt a szintű driver támogatottságot már 3 éve tudja kb. És nem hullik össze egy next-next-next-finish program rossz telepítése után. Ráadásul ingyenes és senki nem fog 20 év múlva vagy épp holnap azzal foglalkozni hogy milyen lopott Win-ed van :)

Módosította spdeluxe
Ne trágárkodj!
Link to comment
Share on other sites

Azért az közel sem igaz, h. a win7 csak annyit mutatna fel. Látom belőled se a tapasztalat, hanem csak az elfogultság beszél. :)

 

Kezd aktuális lenni a téma hiszen a Microsoft hamarosan bekeményít ami a tört Win 7-eket illeti.

 

Ne humorizálj :) A microsoft már a 3.11 óta csak bekeményít és beszél, h. na majd most feltörhetetlen lesz, de a gyakorlatban mindig minden op. rendszer azonnal fogyasztható lett a nagyközönség számára is ;)

 

Nem.

Link to comment
Share on other sites

Most egy eredetiség kérdés láttán ne mondjátok már, hogy azt kell megvitatni, hogy melyik operációs rendszer a szar(abb).

 

Illene már megtanulni, van aki az ellenkező neműeket, van aki a saját fajtáját szereti, és ez nem igazán változik az élete alatt. Ez igaz egy ilyen kérdésben is, aki Windows kedvelő, az csak nagyon ritkán fog tartósan más rendszert használtatni, és nyilván fordítva is igaz, mert mindnek megvannak a sajátosságai. Azt állítani hogy a W7 "nem sokkal fejlettebb" nagyjából annyi a különbség mint a régebbi viccből ismert Trabant és a Rolls-Royce között.

 

"Microsoft hamarosan bekeményít ami a tört Win 7-eket illeti" - A Windows az idők kezdete óta küzd és mindent megtesz azért, hogy védje termékeit, csak úgy mint szinte az összes többi (valamirevaló) szoftvert készítő. És most őszintén nézzünk szét, hol tart a dolog. Ami értelmes, az mind megtalálható, bárki számára használható formában a warezokon.

 

Ezt legfrappánsabban kifejezve, talán a Dativus-t feltörő crack egyik verziójánál találtam meg, valahogy így fogalmazott: "az a szoftver amit nem törnek fel, az azt sem éri meg, hogy megvedd"

 

Ja.... a fenti kérdésre is reagálva ezrek töltik le, egy-egy operációs rendszer tört verzióit. Több, a kérdésre válaszoló user után is ez látszik majd a szavazáson, és hányan másolják ezt tovább, fogalmunk sincs.

Link to comment
Share on other sites

Azért az közel sem igaz, h. a win7 csak annyit mutatna fel. Látom belőled se a tapasztalat, hanem csak az elfogultság beszél. :)

 

 

 

Ne humorizálj :) A microsoft már a 3.11 óta csak bekeményít és beszél, h. na majd most feltörhetetlen lesz, de a gyakorlatban mindig minden op. rendszer azonnal fogyasztható lett a nagyközönség számára is ;)

 

Nem.

 

 

Én soha nem szoktam humorizálni te srác. :D

 

Csak tényekre támaszkodom! :D

 

http://www.ipon.hu/hir/windows_7_aktivacio_bekemenyit_a_microsoft/10910

Link to comment
Share on other sites

Jaj hát a cikk adatit is kéne néha nézni.

 

Szerző: J.o.k.e.r Dátum: 2010.02.12 12:01

 

Az új vizsgálórendszer február 18-tól van! KB971033, ez az eredetiség ellenőrző frissítés. Az eredményességét ezek után bárki könnyedén kitalálhatja. Na most mond hogy mire támaszkodsz. :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

 

Én azon a véleményen vagyok, hogy inkább megvettem a jogtiszta XP prof. szoftvert, minthogy attól keljen rettegnem, mikor dob ki a Microsoft egy újabb "ellenörző" kiegészítést, ami megbéníthatja a gépünket. (márcsak a munka miatt is szükséges a jogtisztasága)

Már tervezgetem a Win 7 megvásárlást is, de elötte nagy valószinüséggel én is ki fogom próbálni az egyik új, végleges "tört" verziót csak a kíváncsiság végett. A "bulding" verzót már teszteltem annó, és elég korrektnek találtam.

Természetesen mindenki más véleményen van, és ez így van rendjén. Nem kell ócsárolni a másik oprendszert, a mások véleményét.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Bubo_Cupropenis

Én akkor nem szállnék be a vitába, hanem az eredeti kérdésre/szavazásra válaszolnék: Nekem jogtiszta van, mert a laptoppal együtt adták a boltban.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...