Jump to content
PirateClub.hu

Buli sms-ek


a_grave_man
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Imént kaptam e kedves levelet egy kedves ismerősömtől, picit átjavítgattam benne a csúnya beszédeket, majd gondoltam megosztom veletek is. :D

 

01, Most a szeretőd lettem, vagy több, vagy kevesebb? Sok a kérdés tudom, de jobb tisztán látni mindenkinek...

 

02, Azt mondtad neki, hogy a nyakára tekered a farkad aztán berántod mint egy fűnyírót. Ezért ment haza.

 

03, Letojom, hogy hol vagyok, gyere értem!!!

 

04, jajaja itt is nagyon király a buli...épp az elöbb hánytam tarkon valakit...szerencsére nem látták h ki volt :D ..és most mindenki engem keres..köztük vagyok én is :D

 

05, Pedig itthon még megvolt az elhatározás, hogy szakítok vele. Aztán mikor találkoztunk, már nem volt kedvem problémázni. Helyette levettem a kocsiban.

 

06, reggel nagy para volt. nem tudtam hol vagyok. nem barátnőnél, nem haveroknál. aztán rájöttem, hogy fordítva fekszem az ágyamban.

 

07, Magamévá tettem Tamás anyját. Nagyon jó volt, nagyon tud a vén lotyó. (Tamásnak küldve)

 

08, Állítólag a balesetiről kifelé megkértem a nővérkét csomagoljon nekem egy kis morfiumot.

 

09, Hallod, reggel 8kor a rendörség keltett fel azzal, hogy én libát loptam... azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy mégsem...

 

10, Bocs nem fogok odaérni, elég csúnya este lett. Megkérdem a mellettem alvó lány nevét, magamévá teszem mégegyszer és indulok. (13:37)

 

11, figyu, felugorhanték szexelni a lakásotokba? nem kell otthon hagyni zsuzsit, vinnék anyagot

 

12, Utolsó képem a tegnap estéből hogy bemegyek egy boltba piát venni...reggel 140 rugóval ébredtem a zsebembe :S Segítsetek lehet köröznek ! :S

 

13, Segíts! Zsófi széttett lábakkal fetreng hogy "tegyetek magatokévá" !

 

14, Most szólt anyám, hogy a kutyámnak sperma szaga van

 

15, A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem..

 

16, te emlekszel miert vittuk fol a 10re a tujat es a ket teglat?

 

17, legszívesebben most betenném neked minden előjáték nélkül és addig tolnám, amíg sikítasz (Anna helyett Anyának elküldve)

 

18, Hamarabb néztem meg a gyűrűsujját mint a mellét. Öregszem.

 

19, A fű sem segített. Rosszabb a kedvem, de legalább félek a felhőktől és a tücsköktől

 

20, szia anya tomi vagyok és te??

 

21, "Most ebredtem,nemtom hol vagyok. Asszem elloptam egy funyirot. Ti merre?"

 

22, "Gyere be a házba aztán majd megbeszéljük."

 

23, bogi, olyan okos vagyok, nem hagytam hogy megszeretkezzen, helyette a mellemre verte

 

24, Nem érek oda! Z-vel vok balesetin, mamus protkóját ragasztotta a szeme fölé, de nem jött le, most meg a hígító csípi a szemét. A papagáj sincs még meg,ha látod szólj!puszi

 

25, Az előbb megfeng-shuiztam a nappalit. Lehet reggel morcos leszel.

 

26, Végtagonkét egy ember vitt haza, miközben brekegtem, mert békának képzeltem magam. Jó buli volt.

 

27, Tegnap hokisisakban hánytam vízalatt. Király!

 

28, Arraé bredtem hog a lépcsőházban levesz egy csaj, miközben a munkába igyekvő szomszédok nem férnek el mellettem e

 

29, "miért füves a ruhám?"

 

30, "mert hazafelé kitaláltad, hogy füvet fogsz nemesíteni, addig amíg meg nem találod a megfelelő puhaságú gyepet és ennek okán minden útba esőn meghenteregtél és a jobbakból mintát vettél."

 

31, Köszönöm az éjszakai szerenádot, anyámék meg a szomszédok üzenik, hogy örülnek, hogy ennyire el vagy ájulva a szexuális képességeimtől, de ha lehet, a következő pár évtizedben ne itthon randizzunk. Ui: Én is szeretlek.

 

32, Mindjárt szexelek. Csak a csaj elment hányni.

 

33, Ki gyantázta le a seggem??

 

34, ha jöttök akkor gyertek mindenképp

 

35, Gratulálok Töki! Háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót! :-)

 

36, valaki megosztaná velem, hogy mi történt az elmúlt 4 napban???

 

37, felhívtam vérző hímvesszővel anyámat, hogy most mit csináljak. erre kiröhögött és letette.

 

38, Miközben exemet ujjaztam, benyitott a csaj akivel össze akartam jönni hogy szóljon: a barátnőm a bejaratnal vár. ennyi

 

39, Reggel anyád kocsijában ébredtem. Ötletek?

 

40, Ez a lány egy angyal!!! Idáig együtt aludtunk! Mondjuk előtte meg összehánytuk a kolit.

 

41, Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?

 

42, A reggelem abból állt, hogy magzatpózban feküdtem, beszélgettem a macskával, megettem egy doboz fagyit és felgyújtottam a közös képeinket. Megválaszoltam a kérdésed?

 

43, Azt akarta, hogy orálisan kielégítsem miközben gitar herozik. Nem lesz második randi

 

44, A kínos az, mikor rajtakapnak a céges budiban, hogy kivered...

 

45, Elaludtál miközben orálisan kényeztettelek. Nem tett jót az önbecsülésemnek.

 

46, Hazamegyek kiverem és lefekszem a fenébe...

Link to comment
Share on other sites

Oké, így már értem. :)

 

Ezt az üzit én küldtem tegnap havernak, szerintem még ebbe a kategóriába tartozik, ha esetleg gyengébb is: :D"Fél nyolc van, arról volt szó, hogy hét és nyolc között mehetek, de fél kilenc körül ér haza. Most itt flangálok a tónál és ha nincs nyitva a kocsma, kajak belecsinálok a tóba, mert valami hatalmas hascsikarás jött rám. :D" Szerencsére nyitva volt a kocsma. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Hát ez haláli! :D Ha nagyapám nem lenne itt, szószerint fetrengnék a röhögéstől. :D:lol: Rég nem nevettem ilyen jót. :D

 

Nálam ezek ütöttek leginkább:

 

09, Hallod, reggel 8kor a rendörség keltett fel azzal, hogy én libát loptam... azt hittem félreértés, de kis idő múlva beugrott, hogy mégsem...

 

14, Most szólt anyám, hogy a kutyámnak sperma szaga van

 

15, A csaj azt mondta szakítsunk, de én nem is ismerem..

 

33, Ki gyantázta le a seggem??

 

35, Gratulálok Töki! Háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót! :-)

 

45, Elaludtál miközben orálisan kényeztettelek. Nem tett jót az önbecsülésemnek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...