Jump to content
PirateClub.hu

Értekezés a PirateClub MoziMagazin-ról


lzprince
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nos... Először is tisztelet és köszönet azért, hogy egy buta film helyett olvasgathattam picit. Jobb időtöltés volt at the moment. Egy két gondolat:

Jó humorral megáldott élvezhető cikkek, 1-2 kivétellel... Volt 1-2 olyan, amin érezni lehetett hogy ctrl+c ctrl+v. Még ha nem is az teljesen, a nagyja. Kreativitásban is ott voltatok. Cesc jól eltalálta a dizájnt, karaj. Viszont lehetne egy kicsit ütősebb, egyedibb. Nem azt mondom, hogy ez nem az, teljesen jó lett, de mégis mintha hiányozni belőle valami. Bucmac remélem a következő lapban is billentyűzetet fogsz. A fórumuser cikkírók közt egy párat ismerek, és pont ezt vártam tőlük. Ez pozitív és negatív irányba is. Valamelyikben érezhető is volt, hogy ő írta épp azt a cikket, miközben olvastam. Még 1 köszönet azért, mert bizony soksok érdekes adatot gyűjtöttetek össze, amitől 1-2x letudott esni az állam, vagy éppen fülig ért a szám. Azért azt lehetett hinni, hogy miután kész lett a magazin, nem olvastátok át, mivel van 1-2 brutálisan feltünő helyesírási/formázási hiba. Természetesen senki sem tökéletes, első lapszám, elnézzük. Bántam, hogy nem lzprince írta az Avatárról a cikket xDxD... Na, meg miért Izprince az "aláírásod" a cikk végén?:D( <- nehogy má nekössek bele :) )

Bár tudni illik, hogy a legtöbb kritikában (mint cikkben) spoilerek vannak, de szerintem illene jelezni, hogy vannak is.

Én sokszor küzködök olyan problémákkal, "hogy jó nézzünk meg egy filmet", de mire kitalálom, hogy mit akarok nézni, annyi idő alatt simán le is tölthettem volna... Ezért egy kupacba lehetne összegyűjteni egy oldalra, vagy valami más megoldást keresve 1-2 filmet kategorizálva, hogy mit érdemes megnézni. Avagy egy filmajánlót, rövid diszkripsönnel.

 

Nah szörry nem igazán sikerült a fogalmazás na meg a helyesírás így estére nagyon kész vagyok...

Link to comment
Share on other sites

szinte napi szinten nézem a Movies topicot és ugye az ember azt nézi ki mit tölt és (néha megköszön) pillanatnyilag.

Erre felvillan a szemem a reklámra "Mozimagazin" na mondom ez kell nekem mivel szeretem e témát.

Második nekifutásra le is sikerült töltenem és bele is vetettem magam nagy kíváncsisággal.Előre leszögezem NEM csalódtam! Meglepően információ gazdag

az olvasmány.Szép munka tőletek! Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

én is köszönöm és csak gratulálni tudok, hogy egyáltalán az eszetekbe jutott ilyen ötlet; ezzel növelitek a site közösségi, hogy ne mondjam családi feelingjét, másrészt tökön ragadjátok a kóbor lelkeket is egy kis mézesmadzaggal, szóval 1000 hála kedves "cukros bácsik" :D

Link to comment
Share on other sites

Először is szeretnék Gratulálni az Ujsághoz ! Nagyon kellemes volt olvasni a cikkeket! Én annyit tennék,h a filmekböl a bakikat lásd a mostani ujságbol a Pókembereseket vegyétek ki,mert kevés film van,amibe meghatározo bakik vannak! Helyette filmsztárokkal kapcsolatos hireket tehetnétek be! Esetleg olyan filmeket kivesézhetnétek ami csak DVD-n jön ki pl a Death Race 2,ami jövöre igy jön ki csak! A Vesézést ugy értem a filmsztori/ extrák/kinézet.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nagyon jó ötletnek tartom ezt az egészet, viszont javaslatom az, hogy bár nem nagyon vagyok érdekelt a dologban, valami kockát a games osztályról lehetne szerezni aki esetleg a játékokról keresgélne vagy írna, gyorsan átlapoztam az újságot és az jött le, hogy főként a filmekre orientálódik az egész :)

 

Más:

jó jó de a szerkesztés szerintem helyenként csapnivaló. Igazság szerint még nem láttam olyan újságot ahol a szövegre 10 pontos piros külső ragyogás lenne téve :D legyen meg minden oldalnak a "dizájnja" :)bár az ember az első szám után nem várhatja el a tökéletességet, csupán véleményt fejtek ki :) Sok sikert kívánok a további részekhez ;)

üdv!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nagyon jó ötletnek tartom ezt az egészet, viszont javaslatom az, hogy bár nem nagyon vagyok érdekelt a dologban, valami kockát a games osztályról lehetne szerezni aki esetleg a játékokról keresgélne vagy írna, gyorsan átlapoztam az újságot és az jött le, hogy főként a filmekre orientálódik az egész :)

 

Más:

jó jó de a szerkesztés szerintem helyenként csapnivaló. Igazság szerint még nem láttam olyan újságot ahol a szövegre 10 pontos piros külső ragyogás lenne téve :D legyen meg minden oldalnak a "dizájnja" :)bár az ember az első szám után nem várhatja el a tökéletességet, csupán véleményt fejtek ki :) Sok sikert kívánok a további részekhez ;)

üdv!

 

Mit gondolsz, egy MOVIES (filmek) magazin, ami a PirateClub MOVIES (filmek) részlegében van, miről szóljon? :D

Csináltatni kell a GAMES (játékok) részlegben is egy magazint, abban lesznek játékok. :)

 

Design: még alakítjuk az időbeosztást, stb, tehát majd alakul idővel az egységes külső is. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Volt szerencsém beleolvasni az újságotokba, és azt kell mondjam, egészen jó leszámítva pár apróságot. Helyenként nehezen olvasható a szöveg, és nem azért mert piszkos a monitorom... Nem mindig sikerült eltalálni a betűszín háttérszín párosítást. (Jó, tudom, ez az első szám, és még gyerekcipőben jár az egész, de ti kértetek őszinte kritikát...) Szóval a megjelenésen lehet finomítani. A szövegeket itt-ott picit lexikon ízűnek éreztem, én kifejezetten azt szeretem, ha a cikk írója is "megjelenik" valahol a szövegben. Talán több rovat is lehetne az újságban, kicsit lehetne színesebb. (Nem tudom gondolkodtatok-e például rejtvény rovaton! Sok ember - köztük én is - szeretem ha egy újságban van valamilyen feladvány. Természetesen mivel ez egy moziújság, filmes rejtvények kapnának benne helyet, melyek kapcsolódhatnának az általatok írt cikkek valamelyikéhez. /Persze picit hazabeszélek, ha van kedvem és időm, ilyen jellegű feladványokat szoktam készíteni az ismerősök örömére. / A filmajánlók és a kritikák is egészen jók, ha nem is mindenben értek egyet a cikk írójával. /Speciel én az Avatart nem tartom akkora durranásnak, de ízlések és ficamok eltérőek.../ Sőt, ha már szemezgettek az esetleges bedolgozók cikkjeivel, lehetne egy olvasóink írták rovat is, de nem akarok máris lapigazgató lenni, ezt rátok, szerkesztőkre bízom. Szóval további jó munkát az újsághoz, a következő számhoz pedig sok sikert, és kitarást!

 

Üdv: Killmaster.

Link to comment
Share on other sites

Olvasgatva az újságot, és az előző havi lapszámba belenézve nagyon sok javulás látható, ami szerintem csak folytatódni fog. A dizájn nagyon tetszik. Köszönöm a kollégáknak is a munkát , hogy ismét egy nagyon jó kis olvasmánnyal leptek meg minket, fórumozókat. :)

Link to comment
Share on other sites

Csak ámulok és bámulok! Még nem olvastam teljesen végig az újságot, de már így elsőre is nagyon sok olyan cikket találtam benne, ami személy szerint engem megfogott! Színes, olvasmányos, dizájnos, nem is tudnék több jó jelzőt találni rá hirtelen! Ha kínai lennék, tuti azt mondanám: Nekem tetszik! Így csak azt mondhatom: Nagyon jó munka volt!

Csak tényleg pár jó szót a lapról: Sandra Bullock az egyik kedvenc színésznőm, tetszett, hogy róla olvashattam, Bucmac cikke elgondolkodtatott, végre egy újság, ami lerántja a rózsaszín leplet az Avatarról, (ezek szerint nem vagyok egyedül a kritikámmal), a filmajánlatokból is találtam ízlésemnek megfelelőt. Magasra tettétek a mércét a következő számnak, ami remélhetőleg legalább ennyire jó lesz...

(Tetszik a keresztejvény, még nem oldottam meg, de már elővettem a lexikonaimat...) B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...