Jump to content
PirateClub.hu

Értekezés a PirateClub MoziMagazin-ról


lzprince
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok!

Nagyon tetszett az újság ügyesek vagytok nagyon.

Legjobban a filmes viccek rész tetszett légyszi ezt a rovatot folytassátok majd :)

A pontozáson lehet egy kicsit változtanék , mert azért szerintem a 2012 nem volt olyan rémes film .

A színészi játék legalább egy jó 4-est érne szerintem és a történet is megérdelne egy 5-öst. Ennyire utáljátok ezt a filmet ??

Köszi a Blu-ray kontra Dvd részt tetszett hogy teljesen őszinte volt a hangvétele.

Csak így tovább én biztos állandó olvasótok leszek

Üdv:

Gordi

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Nagyon tetszett az újság ügyesek vagytok nagyon.

Legjobban a filmes viccek rész tetszett légyszi ezt a rovatot folytassátok majd :)

A pontozáson lehet egy kicsit változtanék , mert azért szerintem a 2012 nem volt olyan rémes film .

A színészi játék legalább egy jó 4-est érne szerintem és a történet is megérdelne egy 5-öst. Ennyire utáljátok ezt a filmet ??

Köszi a Blu-ray kontra Dvd részt tetszett hogy teljesen őszinte volt a hangvétele.

Csak így tovább én biztos állandó olvasótok leszek

Üdv:

Gordi

 

ha megnézed a cikk alján lévő nevet, akkor kérdésed átfogalmazhatod arra, hogy ennyire utálod a filmet? A válaszom pedig: nem, a filmet nem utálom, egyszerűen ennyit érdemelt.

Link to comment
Share on other sites

330# az enyém :D GRATULÁLOK nagyon profi!

Nem akarok belekötni a munkátokba csak gondoltam szólok h találtam 2 elgépelést és szeretném ha minél tökéletesebb lenne az újság: 23.oldal/ 2.sor/ téműjú ill. 23.oldal/ 8.sor/ agyalon amúgy nagyon jó lett, csak így tovább!!!

Link to comment
Share on other sites

Esetleg a főoldalon jobbklikk a februáron, és mentés másként! :)

 

Szerk.: 10 perc szünet, felteszem rar-ban, hogy könnyebben betöltődjön, meg könnyebben le lehessen tölteni!

 

Kész! Csak simán rá kell kettintani a számra, és elő is ugrik a letöltési ablak! :)

Link to comment
Share on other sites

Nagyon jó az újság, csak így tovább, várom a következő számot! Kiemelném mik tetszettek a legjobban:

-A Remény rabjai kritika jó volt, bár azzal vitába szállnék, hogy a legjobb King-adaptáció. Ugyanis ott van még a Halálsoron is, amit szintén Darabont rendezett és az is hasonló mélységű alkotás :)

-A 2012 képi világa szerintem meg van 10/10. Továbbá a 2009-es év legjobb vígjátéka! :P Láttam már többször is és mindig szakadok a röhögéstől. Izprince reálisan osztályozta le sztem.

-Dextert már két hete nem láttam, illetve olvastam. t17t nagyon jól meghozza hozzá a kedvet!

-Imádom Eastwood-ot, jó volt róla olvasni (hasonló legyen a következő számban is, de ott is csak valaki nagy öreggel)

-A Pirateclub Film-díjat jövő hónapban osztjátok ki?

-A DVD VS Blu-Ray rész nagyon jó volt! Én még mindig a DVD-híve vagyok, szoktam is rendesen keresni a nagy kedvenceknek a normális, sok extrás változatát (mert meg lehet őket találni, csak kell egy kicsit keresni)

-Pókember bakikat nem olvastam el, mert mind a 3 rést egy nagy baki.

 

Szóval csak így tovább, jó az újság nagyon!

Link to comment
Share on other sites

Csak gratulálni tudok. Nekem nagyon tetszik. 1-2 helyen még kilóg a szöveg a dobozból, és akadnak elgépelések, de ezt könnyen feledtetik a jól megfogalmazott cikkek, és a gondosan összeválogatott tartalom. Esetleg még a betűtípusok lehetnének picit változatosabbak. Mivel ez az első szám, gondolom a többi még ettől is jobb lesz. Én már várom. Csak így tovább, jó munkát!

Link to comment
Share on other sites

Köszi! A kemény mag erősen maximalista, tehát tuti fejlődni fogunk! :) Próbáljuk a hibákat kiküszöbölni. Elsősorban a helyesírásra gondolok. Mivel nem egy kitaposott ösvényen járunk, sőt mégcsak ösvény sincs, így mi próbálunk a dzsungelben egy utat kialakítani.

Személyes véleményem pedig az, hogy ez az év még a tanulással fog elmenni. Fejlődni kell, fejlődni fogunk. Garantálom. :)

 

Egy fentebb felvetett kérdés: "A Pirateclub Film-díjat jövő hónapban osztjátok ki?"

Ki van osztva, lásd a 39. oldalt, azt hiszem. Az ovlasók is szavazhatnak a 40. oldal alapján, és nyerhetnek ezáltal! Részletek a magazinban. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...