Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
lazlo

Romantikus együtt fürdések!

Recommended Posts

romantic-bathroom-lighting.jpgimage-882E_4B924110.jpg

Az együtt fürdés nagyon izgalmas, bensőséges, intim, meghitt dolog. Imádom, amikor a párom végigsimogatja a nyakam, hátam, ilyenkor szinte érzem az őszinte, átsugárzó szeretetet :). Mondjuk a mi esetünkben ez nem túlzottan gyakori dolog, de ha az lenne, akkor egy idő után már nem lenne meg az az igazi varázsa. Várom személyes véleményeteket a témában.

Hát mi a párommal ritkán szoktunk együtt fürdeni meg együtt aludni is de mikor itt alszik akkor mindig együtt fürdünk és nekem nagyon bejön :D Hát most Valentin napkor pedig mécsesekkel volt megoldva a világítás és nagyon jó volt :D

Imádom... kád csak barátnömnél van, és egyedül alig férek bele, nemhogy együtt, de általában mossuk egymást :) zuhanyozni meg együtt zuhanyozunk amikor csak alkalmunk van rá. Persze mikor eleve párhavonta látjuk egymást, ez nem túl gyakori. :D

Amikor csak lehetőségem adódik , együtt fördük a párommal :wub:

Általában minden hétvégén :)

De jó egyeseknek... :(

Edited by Jaire
Ne idézd a közvetlen előtted szólót! (Jaire)

Amikor náluk vagyunk akkor mindig együtt zuhanyzunk de ha nálunk akkor nem mert kicsi a fürdő kád, mi is minden 2. hétvégén mert hol ott hol nálunk vagyunk de együtt legalább :).

Mi is minden adandó alkalommal együtt szoktunk fürdeni. Szerintem nagyon jó dolog! :happy:

Nálunk mindig gyertyákkal van megoldva a világítás! :D

Hát exnőmmel nyáron szinte minden nap fürödtünk a medencében. :P Meg hát utána is lemosakodtunk. :D Nagyon jó dolog és csak ajánlani tudom mindenkinek. :)