Jump to content
PirateClub.hu

UFC (Ultimate Fighting Championship)


anti141
 Share

Recommended Posts

Üdv!

Ebben a topikban lehet beszélni mindenről, ami UFC-vel kapcsolatos!

Remélem nem csak én kedvelem ezt a sportot :)

Egyik nagy kedvencem Chuck Liddell, akiről azt olvastam, hogy mégsem vonult vissza és júniusban lesz a 3. Tito Ortiz elleni meccse! Nem tudom fog-e még ez előtt bunyózni. A másik kedvenc Tito Ortiz és Forrest Griffin :)

 

----------------------------------------------------------------

Niet köszi, hogy szóltál! Szerkesztve!!!

Link to comment
Share on other sites

Őszintén megmondva így hirtelen nem is tudtam, hogy miről van szó (egy rövidítés alapján) :) de látni láttam már, hallani hallottam már róla teljes néven, avagy 'magyarul'. Aki nagy hirtelen hasonló cipőben járna:

 

http://www.ufc.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Fighting_Championship
http://www.youtube.com/results?search_query=ufc&search_type=&aq=f
http://www.youtube.com/results?search_query=ultimate+fighting+championship&search_type=&aq=4&oq=ultimate+figh

 

Egy mod (vagy akár te), a téma címébe beszerkeszthetné a teljes nevét is, hogy ne csak rövidítve legyen :)

Link to comment
Share on other sites

Brammer megmérkőzik Riley-val az UFC 144-en

 

Joe Brammer második nekifutásra megpróbálja megszerezni első UFC győzelmét Aaron Riley ellen.

Május 29-én a las vegasi MGM Grand Arénában rendezik az UFC 114-et. Ezen az estén Joe Brammer könnyűsúlyú harcos újabb kísérletet tesz, hogy megszerezze első UFC gyözelmét. Az ellenfele a tapasztalt Aaron Riley lesz. Brammer a tavalyi évben csatlakozott az UFC-hez veretlen statitsztikával, amelybe bele tartoznak az Iowa állambeli Középnyugati Ketrecbajnokság alatt felhalmozott sikerei.

joebrammernyito_602_20100226145835_601.jpg

 

Az amerikai MMA harcos Mark Bocektől szenvedett vereséget tavaly május 9-én. Az UFC 114-en az eddigi legtapasztaltabb ellenféllel fog szemben állni Aaron Riley személyében. A rutinos amerikai az UFC 91 küzdelmei óta négy mérkőzésen vett részt, kettő győzelem és kettő vereség áll a neve mellett. Jorge Gurgelt megverte, majd az UFC 96-on Shane Nelson az első menet elején kiütötte. A visszavágón, tavaly augusztus 8-án viszont pontozással győzött. Legutóbb Ross Pearson ellen kapott ki novemberben, a második menetben fel kellett adja a küzdelmet.

 

 

Az UFC 114 párosításai:

 

Rashad Evans vs. Quinton Jackson

Forrest Griffin vs. Antonio Rogerio Nogueira

John Hathaway vs. Diego Sanchez

Dong Hyun Kim vs. Amir Sadollah

Melvin Guillard vs. Thiago Tavares

 

Todd Duffee vs. Mike Russow

Chris Leben vs. Aaron Simpson

Efrain Escudero vs. Dan Lauzon

Luiz Cane vs. Cyrille Diabate

Joe Brammer vs. Aaron Riley

Jesse Forbes vs. Ryan Jensen

 

Forrás: Fight.hu

Link to comment
Share on other sites

Cro Cop és Ben Rothwell is harcol az UFC 115-ön

 

Mirko Filipovic és Ben Rothwell Vancouverben mérkőzik, de nem egymás ellen. Cro Cop ellenfele Pat Barry lesz, míg Rothwell Gelbert Yvellel harcol.

 

Június 12-én debütál az UFC Vancouverben. Brit Kolumbiában ugyanis eddig még sosem rendezte UFC küzdelmeket, de nyáron a 115 oda látogat. Az egyik legnagyobb küzdelem Chuch Liddell és Tito Ortiz összecsapása lesz. A két harcos harmadszorra fog megmérkőzni egymással, valószínűleg utoljára. Először 2004 április 2-án csaptak össze Las Vegasban az UFC 47-en. Akkor Chuck Liddel a második menet elején legyőzte Ortizt technikai K.o.-val.

 

crocop_354_20100301134536_554.jpg

 

Két és fél évvel később, 2006 december 30-án eljött a visszavágó ideje, ahol ismét Liddell győzött a harmadik menetben. Azóta a "Jégember" kikapott Keith Jardinetől és megverte Wanderlei Silvat. Legutóbb az UFC 97 alkalmával harcolt tavaly áprilisban, ahol az első menetben elintézte őt a brazil Mauricio Rua.

 

crocop2_584_20100301134335_80.jpg

 

A ketrecbe lép júniusban még Mirko Filipovic és Ben Rothwell, akik egymás ellen kellett volna megküzdjenek az UFC 110-en Sydney-ben, de Rothwell betegségre hivatkozva lemondta a csatát. Így Filipovic keresi az alkalmat, hogy összecsapjon Bennel, ugyan találkoznak júniusban, de nem ágymással fognak mérkőzni. Cro Cop ellenfele Pat Barry lesz, Rothwell pedig Gilbert Yvelel harcol majd. Ráadásul Akiyama nagy vágya is teljesül, hiszen harcolhat Wanderlei Silva ellen.

 

Párosítások:

 

Chuck Liddell vs. Tito Ortiz

Yoshihiro Akiyama vs. Wanderlei Silva

Patrick Barry vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic

Ben Rothwell vs. Gilbert Yvel

Evan Dunham vs. Tyson Griffin

Carlos Condit vs. Rory MacDonald

Jesse Lennox vs. Mike Pyle

Peter Sobotta vs. James Wilks

 

Forrás: Fight.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...