Jump to content
PirateClub.hu

Elsötétül a kép majd vissazjön.... SOS... PLS....


Recommended Posts

Nos a következő problémában kérnék segitséget néha akármit csinálok a számítogépemen legyen az film vagy játék st... elmegy a kép egy pillanatra majd visszajön van hogy egymásután 3x 3 percen belül van hogy óránként egyszoval rendszertelenül csinálja.

 

Vga driver rendbev van a legujjabbat használom de előző driverrekel is csinálta windows mind1 milyen mert elöjön vista xp 7 alatt is egyaránt (jelenleg vista van fenn)!

 

Ime a konfigom: Monitor Lg w2452v Flatron Gép: Asus P5Q3, Intel Core 2 9550 quad, 2x2 GB Kingston DDR3 1333 Mhz, Gainward 285 GTX 1GB Golden Sample, Samsung 1 TB 32 Mb Cahce, Corsair 650 watt.

 

Várom az ötleteiteket............. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Próbáld meg, hogy a kábeleket húzd ki, és dugd vissza. Egyszer nekem is volt ilyen gondom, és nekem akkor ment el a kép, ha megmozdult egy kicsit is az asztal, és kiderült, hogy a táp kábel ki volt csúszva hátul a monitorból. Amikor elmegy a kép, akkor figyeld meg, hogy a "pötty" világít-e. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Sziasztok !

 

Hasonló jellegű a problémám !

 

Egyszer csak elkezd villogni a monitoron a kép, kb 1 percig villog, aztán nincs kép, ezt hetente egyszer eljátsza !

 

Szétszedtem már mindent, kábeleket ellenőriztem, csatlakozókat, videókártyát kivettem, portalanítottam a gép belsejét stb....

Összeraktam működött minden hibátlanul 1 hétig, most ismét előjött a probléma.

 

A monitor viszonylag új, nem hinném, hogy az lenne hibás, meg az nem javul csak úgy meg "magától"

Ha a videokártya lenne hibás akkor egy szétszedés és összerakás után az sem javulna meg !

 

Tehát mindenképpen valami bagatel érintkezési -csatlakozási problémára gyanakszom !

Csak fogalmam sincs mi lehet, és hol keressem a hibát !

 

Segítsetek !

 

Köszi előre is

 

Sziasztok

 

A probléma megoldódott, akinek hasonló gondja volt annak üzenem, hogy a monitor a hibás !

Egy panelcsere a monitorban megoldotta a gondokat !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...