Jump to content
PirateClub.hu

Szeretlek - Mit válaszolsz erre elsőre?


kaloz007
 Share

Recommended Posts

Több filmben is elsütik ezt a "poént" Hogy "szeretlek" (válasz)"köszönöm".

 

Ti vajon hogy reagáltok reagáltatok erre? Amikor váratlanul ér benneteket ez a mondat?

 

(be vallom én is voltam már hasonló helyzetbe mint a a fent említett példa.. és csak utólag gondoltam bele hogy hupsz)

 

Ill ki hogy tér ki a "válasz adás elől " :D

 

Szerintem érdekes téma...

 

Link to comment
Share on other sites

Fúúúú, hát volt olyan mikor váratlanul ért és fogalmam sem volt mit mondjak. :D Aztán lesmároltam és addig kicsit feldolgoztam mivan, majd mondtam, hogy: "én is Téged!" (Persze csajjal volt! :D) De volt olyan is, hogy egyből rávágtam, hogy: "én is Téged!", lesmároltam és ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Ha olyan személytől hallom, akitől szívesen hallanám és én is hasonlóan érzek iránta, akkor a válasz az, hogy: „Én is szeretlek.”

 

Sokak azonban a szeretlek szót gyakran hobby szinten űzik. Nem tudják megkülönböztetni a kedvelleket, a hirtelen fellángolásokat a tényleges valódi szeretlektől. A szó teljesen elveszti az értelmét. Én boldog párkapcsolatban élek a kedvesemmel több éve már, mégse használjuk gyakran ezt a szót. Elvétve néha kicsúszik a szánkon, de valójába véve úgyse a szó számít, hanem az, hogy hogyan viselkedünk egymással szemben. A szerelmet nem szavakban kell mérni, szépeket bárki tud mondani, de valójában szerelmesen viselkedni már kevesen tudnak.

 

Persze olyan már velem is előfordult, hogy valaki azt mondta nekem szeretlek, és szívem szerint a világból is kifutottam volna, annyira rosszul lettem tőle. Ilyenkor persze tisztább rögtön közölni az illetővel, te nem ugyanúgy érzel iránta, későbbi kellemetlenségek elkerülése végett. :) Hülyeség arra várni, hogy majd beleszeretsz az illetőbe.

 

Link to comment
Share on other sites

Én a jó öreg csillagok háborújára alapozok."szeretlek" a válasz "Tudom".Utána reakciókból már következtetek.

Ez hol volt? fura erre de nem emlékszem hogy lett volna benne ilyen. (de tippen pl a 6 rész? vége? bár asszem ott épp arról volt szó hogy Solo mondta hogy félre áll.) Bár utána elképzelhető :D

 

ott vhogy más figyel az ember :rolleyes:

 

jooker

 

volt ilyen film is nem "igazi szerelem címmel."

 

Jó ez a videó, valahogy Mckey (Rodney Mckey) jutott eszembe, amikor mondja a barátnőjének hogy megkomolyodott és komoly kapcsoltatott szeretne, pl megházasodni.

 

És akkor a csajnak felcsillan a szeme tényleg? (meglepődve mondja)

És Rodney meg hirtelen nem tudja jól kifejezni magát és azt mondja " De nem veled" " Már mint te is lehetnél" stb.

A lényeg arra gondolt hogy nem most :D

 

De az egyik legjobb fej Atlantiszon xd ( nagyon jó színész (David Hewlett)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ha érzem, látom, tapasztalom, h van mögötte tartalom és őszinte, akkor ezt: én is, én is, én is...... B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Erre nagyon nehéz válaszolni mert ez helyzettől is és az egyéntől is függ! Nincsen két egyforma helyzet!

Van hogy zavarba jössz és az a jó ha nem jössz zavarba akkor nincsen értelme az egésznek!

Mindenképpen meghatónak kell lennie és ha igy van akkor nem szabad elviccelni mint ahogy kimondani sem szabad csak ha tényleg igy van!

Link to comment
Share on other sites

Erre csak improvizálni lehet :D

Mikor epp mi jut eszembe. Volt olyan, hogy azt mondtam ra, hogy, takaroggy,há ***** vagy?

ezek persze olyanoknak szoltak,akik egyáltalán nem erdekeltek.

 

es immar tobb, mint masfel eves kapcsolatom van...neki asszem meg nem mondtam egyiket se ezek kozul :D Őt szeretem.

Link to comment
Share on other sites

Ma 2 csaj beszélt az aulába (igazából 3 de nem lényeges...)

 

Arra figyeltem fel amikor mondta az egyik: mondtam neki, hogy szeretem, erre ő "ezt még megbeszéljük" (már mint a srác) mondta az idézőjelest). Azt hogy ezt most msn-en keresztül telefonon vagy személyesen történt-e nem tudom.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ez tényleg érdekes téma! :lol:

 

Ha valaki olyan mondja, aki tetszik nekem, biztosan kérném, hogy ismételje meg, nem-e rosszul hallottam - ha még is jól hallottam, beszéljenek a tettek helyettem.. :blush::wub:

 

Ha már járunk, akkor: én is szeretlek! :wub:

 

Ha nem tetszik nekem, inkább elterelem a témát...:D

Link to comment
Share on other sites

barátként tekinte rám, és vsz csak barátként szeret

 

én is hasonló cipőben voltam : )

eleinte nem tudtam mire vélni és eldönteni, hogy mi ez utánna ezt mondtam neki, hogy ,,ezt így nem lehet döntsd el mit akarsz"

mármint a ,,szeretlek"-re :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...