Jump to content
PirateClub.hu

Férfi kérdez Nő(ke)t?


depechemode
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Az asszonykámmal már próbálkozunk lassan 4 hónapja kisbabát összehozni és most máár vagy 12 napot késett a menzesze de vettem neki egy tesztet (Gabriel) és sajnos negatív lett! :(

Úgy érzi nem fog megjönni neki és eddig mindig érezte h meg fog.. Soha sem késett neki ennyit maximum 2 napot!

Remélem gyarapodni fogunk mert Ő sanos nagyon lelombozódott az eredménytől..

Majd jövőre elmegy már dokihoz is..

 

Na szép hölgyek nektek mi a véleményetek??

Melyik teszt az ideális?? :unsure:

 

Mindenkinek köszönöm! :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem orvosra még ráértek.A fogamzásgátlónak akár 6 hónap is kell hogy kiürüljön a szervezetből.

Próbálj egészséges ételeket enni.Ne dohányozz stb.Mert a kis srácok ettől legyengülnek.Amúgy a ciklus előtti(vagy utána?Nézd meg neten) héten érdemes minél többet próbálkozni.

A teszt meg elég megbízható.Ezt ismerőseim "kárán" megtanultam.

Addig is élvezzétek a próbálkozásokat.Sok szerencsét

Link to comment
Share on other sites

köszi de sohasem használt fogamzásgátlót.. :)

Egészséges életet élünk, nem cigizünk és vidékre költöztünk, jó levegőre! :)

Akkor is sokat próbálkozunk mikor eljön az idő de persze még utána és előtte is! :)

És melyik teszt ami talán a legmegbízhatóbb?? ahogy olvasgattam sokan írták hogy ez meg ez nem mutatta ki nekik semmit az meg igen, stb...

szóval?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Én úgy tudom a Gabriel az egyik legjobb márka, vagy pedig a ClearBlue. De az lesz a legbiztosabb, ha elmentek orvoshoz. :rolleyes: Vagy csináljatok még egy tesztet, de kizárólag csak az első reggeli vizeletnél. Az sokat számít!

 

Egyébként meg nem gond, ha megjön neki most még, mert nekem volt már olyan ismerősöm, aki terhes volt, de két hónapot még rendesen megjött neki! Szervezet még össze van zavarodva kicsit. Remélem sikerül összehoznotok. Ez egy gyönyörű karácsonyi ajándék lenne! Majd számolj be a fejleményekről. :)

Link to comment
Share on other sites

12 nap után még nem biztos egyik teszt sem. 17 napnak kell eltellnie (én ezt pont egy fordított szituból tudom, amikor azt akartuk,hogy NE legyen gyerek).

 

Ha biztosra akartok menni, minden nap akciózzatok, mint a nyuszikák :D

egyébként, normális, 28 napos ciklusokkal számolva elvileg a 10. és 16. nap között kellene, hogy termékeny időszaka legyen (bioszból ilyesmit tanultunk).

 

gúglival rákerestem, dobott egy ilyet:

http://gyerebaba.blog.hu/2008/06/09/a_termekeny_idoszak

 

itt szerintem találhatsz még több választ a blogon belül :)

 

Sok sikert, és kellemes ünnepeket!

Link to comment
Share on other sites

Hát mindenkinek köszönöm! Nem tudjuk még a fejleményeket mert azóta nem csináltunk újabb tesztet! Hát nem is tudom h vegyünk még egyet annak ellenére is h megjött? Rajta vagyunk azért a dolgon,

de azért hihetetlen nem?

Aki szeretne az kínlódik akik meg csak egyszer szexelnek nekik sokszor egyből összejön, nem?? :)

Biztos van a dologban valami h főleg a nők pszihéből tudják irányítani a dolgokat! nem?? :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem azoknál a pároknál azért jön már elsőre össze, mert nem is gondolnak arra, hogy gyereket fognak csinálni. Szóval ezért van annyi "szerelemgyerek."

 

Aztán ott vannak az olyan párok, mint ti, akik már régóta próbálkoznak, és nagyon rástresszelnek a dolgokra. A szervezet megérzi azt, ha egy ember ideges. Kisbaba is sokkal nyűgösebb és állandóan sírdogál, ha anyukával sincs minden rendben. Szóval szerintem ne az legyen az elsődleges cél a szeretkezéseiteknél, hogy jajj, most csináljunk gyereket. Próbáljatok meg lazítani, és újra egymásra hangolódni. :)

Link to comment
Share on other sites

Hát igen én is erre gondoltam, azaz gondoltunk piccolacui! :)

Orvoshoz még semmiképpen sem akarunk még azért elmenni mert bízunk benne h nélküle is menni fog minden rendben!

Amúgy amiket meg tényleg olvasgattam ott is azt írkálják h több évig próbálkoztak (több ember is írta) és nem jött a gólya, viszont mikor már elegük lett és "feladták" akkor jött.. mert nem stresszeltek már rajta! ;) Na mind1 majd lesz vhogyan!! :D

 

Ja amúgy meg Mindenkinek Boldog Új Évet ááám!!! :);)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Látom tizen napja nincsen hír remélem sikerült de ha mégsem akkor én is csak azt tudom mondani hogy ne gyereket akarjatok csinálni csak szeressétek egymást és nyugodtan odaadóan mintha először csinálnátok!

Az én férjem mindenáron gyerket akart veszekedtünk is érte eleget mert nekem már volt egy és mi az hogy neki nem tudok szülni, na mindegy jól össze is vesztünk én elköltöztem tőle és 6 hétig nem is találkoztunk! Akkor elmentenk nyaralni mert a lányom szeretett volna vele lenni de mivel nem az ő gyereke nem engedtem így én is mentem. Mondanom sem kell a békülés igen édes volt és a kisfiunk áprilisban lesz 7 éves!

Nem adjátok fel de ne is akarjátok:)

És a híreket szeretném látni!

És a kedves feleségednek üzenem hogy ha bármiben tudok segíteni csak szóljatok nyugodtan 2 gyermekem van talán tudok segíteni:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...