Jump to content
PirateClub.hu

Éredemes-e Feltenni "buherált" Windows-t?


Tyson
 Share

Recommended Posts

Ezek a változatok Corporate Editionból készülnek, amiket nem kell aktiválni, mégis jogtiszta. Ha rám hallgatsz, akkor csak magyar származásút teszel fel. Én Winter Editiont használtam sokáig, amíg fel nem tettem a Vistát. Csak ajánlani tudom, ha nem akarsz sok progit telepíteni +ba. Most jelent meg a ReBorn változat.

 

Infók ezekről a kiadásokról:

http://wxpee.hu/

Link to comment
Share on other sites

max cégekhez mennek ellenőrizni...de amugy a windows update eredetinek veszi...(eredeti windows valódi előny programhoz még jól jöhet :P )

sztem a bsa nem fog magánemberekhez kimászkálni,mert szinte minden .embert megbüntethetne... ,)

Link to comment
Share on other sites

A buherált cucc az gyorsabb volt nekem. Extended edition 2x is rekord ideig volt fenn. Csak sokszor volt kék halál. Emiatt cseréltem vissza a régire. Most sima xp sp2. Keresni kell hozzá pár registy módosítást, aztán akkor faszás...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nem fölösleges egyébként. van sok buherált változat. de bárki tud buherálni magának amúgy. csak a buherálatlan finfos kell hozzá, meg van erre egy progi, most nemtom a nevét. azzal lehet kivenni és betenni progikat a telepítőbe. ha sok progit raksz bele gondolom hosszabb lesz a telepítés, de legalább utánna nem kell külön :) így magadnak csinálhatsz egy pöpec winfost. és mindíg azt rakod fel és abban bennelesznek azok amik neked kellenek. és egyszerűbb lesz a telepítés később. szóval érdemes egyébként ebben az esetben :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ha buherált Windows-t akartok,akkor sztem a legjobb,és sokak általl is a legjobb választás a Winter Edition.

Nekem is az van már jó pár hónapja,és eddig semmi bajom nem volt vele.És gyorsabb is a gép,jó nem drasztikusan,de v.mivel akkor is gyorsabban jön be a Winter,mint a sima sp2-es.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Én csak a saját magam kipróbált példányokról tudok irni, de azok vannak egy páran

 

A WXPEE verzióból Winter, Simplicity, Blacksheep, ReBorn

Ezek közül a Reborn mutatkozott legstabilabbnak s a program választéka is megfelel egy átlagos felhasználónak.

 

Blade Edition

Csak órákban mérhető ideig tartozkodott a gépen. Nem igazán gyerte el a bizalmam.

 

GamerXp

Eléggé specifikusan megbuherálva igazából csak a nevéből kifolyólag gamereknek való

 

Az angol nyelvü Xp között nem sokat próbáltam ki, föleg nyomokban mérhetö nyelvtudásom miatt

 

CrystalXP

Ha valaki szeret gyönyörködni monitoron megjelenő képben azoknak csak ajánlani tudom, szerintem az egyik legjobb küllemmel rendelkező példány.

 

Black Edition

Balck Heavy Edition

Igazi nehéz ágyúk, nem a sebességgükröl hiresek, de annyi progit zsúfoltak bele nem nagyon hagytak ki semmiféle területet üresen.

 

A kérdés érdemes vagy nem ?

 

Akik nem ismerik ki magukat a informatika kavalkádjában, annak igen, hiszen nagyon sok közékorú felhasználónak gondot okoz eggyes alapprogramok kezelésének elsajátitása, nemhogy telepitése testreszabása integrálása.

Sokan fanyalognak a témán miért igy fabrikálták miért úgy, ők már valószinüleg konyitanak kissebb nagyobb szinten a területhez.

Azok készitsenek saját testreszabott XP-t.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...