Jump to content
PirateClub.hu

Underground topic (2)


spdeluxe
 Share

Recommended Posts

500 ftért szétbaszom hhdt? :D micsoda? :D

most az, hogy kidobtam egy két reklámfelületet hhd-re, most ezért baszom el az oldalt?

mindenkit lehúzok? mi a fasz van? :D hhd minden része ingyenes. és életem során még egy 100 forintos csokit se loptam.

rejtett reklámok priváltban? rejtve még soha nem küldtem, régen volt olyan, hogy megkértem az embereket, hogy kattintsanak és ezzel támogatják az oldalt. de ez 5 másodperc. nem hiszem, hogy nagyon kibasztam volna velük.

DE TE! Emlékszel, mikor feltaláltad, hogy basszál át egy szerencsejáték céget? :) Mikor elkérted a HHD-sok e-mail címét, és nekik küldted a meghívó spamet? vágod, amihez makrót írtál? Érdekes volt, hogy az automatikusan generált e-mail úgy szólította meg az embereket , hogy "kedves barátom".

Emlékszem kriptha még válaszolt is neked egy olyan e-mailt, hogy "nem vagyok a barátod" :)

 

tudom, hogy nem vagyok szent stb, de te se csinálj úgy, mintha az lennél!

 

elég szar lehet úgy hozzászólást írni, hogy csak pakolod ki az idegeid, és azt se veszed észre, hogy alig volt értelmes rész benne. pedig te nem ilyen vagy.

nem vagy te hülye, csak egy álszent, áruló kis fasz. hhd-t akarod szétbaszni, (meg egyszer sikerült is) miközben te is admin voltál. kibaszottul nem vagy fair. én valahogy soha nem voltam ilyen geci veled..

 

havernak hittelek. amit tettél a HHD-ért annó, azért tényleg, le a kalappal. elég sok mindent köszönhettem neked. nagy kár, hogy így eltávolodtál tőlem, ketten sokkal többet tudtunk volna tenni a magyar hip-hopért.

másrészt elismerésem a rapszájtért, ha két év múlva is életben lesz, akkor azért külön tisztelet.

 

szerk.:

már az elején vágtam, hogy a tanácsod jó, csak valahogy nem volt gusztusom neked válaszolni.

szerk2.:

elnézést kérek a pirateclubtól és a fórumozóktól az offolásért.

Link to comment
Share on other sites

Voltak félrelépéseim nekem is, belátom a hibáimat, kijavítom őket.

( De abból a zséből is kiakartam sorsolni egy CD-t , hopp ezt nem említetted, Bukta! )

 

De amúgy velem akarsz vitatkozni? Megeszlek reggelire, ismersz.

 

szerk:

"elég sok mindent köszönhettem neked. " volt mihez asszisztálni.

Na de ne szemeteljünk többet ide, itt a vége töröld ki véle. pont.

Link to comment
Share on other sites

egy kis veszekedés helyett :)

 

Hamarosan berepül a Kék Madár !!!

tibbah, Pén, 2010/10/29 - 12:42

 

"Ki nem ismert most meg fog a többit meg felejti, ez olyan őszinte, hogy a bűvész a pálcát elejti."

 

Tkyd legújabb lemeze november 14-én jelenik meg és ingyenesen letölthető lesz a bloosebroavaz.hu-ról!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

SmilerZzz kiadványok 2010

2010. október. 29.-én megjelent egy 3 albumot tartalmazó "pakk" .

 

SmilerZzz HC FULL PACK (2010) ,

Just D - Bűnös szenvedély EP (2010) ,

Senda - Átkozottak alkonya.

 

Mindenképp megéri a letöltést!

 

Hivatalos letöltési link:

http://www.alliancerapblog.info/letoeltes/Magyar-rap/SmilerZzz-kiadvanyok-2010/

Link to comment
Share on other sites

Egy új album leadása előtt mindig "izgalmasak" az utolsó napok, hiszen szokásomhoz híven még az utolsó percekben is találok "hibákat".

 

Persze itt olyan dolgokra kell gondolni, amit a hallgató az életben nem szúrna ki... egy erősebb té vagy ká betű a tettes általában. Ne adj isten a refrén egy lehelletnyit hangosabb mint én azt gondolnám és "társaik". A pénteki koncerten már beszerezhető lesz a ...Lélek Jelen Lét... címet viselő új album. Itt is meg kell jegyeznem, hogy pusztán szimpátiából senki NE vásárolja meg, mert akkor csalódni fog. Ha fel vagy készülve arra, hogy kicsit összefirkáljam a "burkodat", akkor viszont sokat kaphatsz ettől a lemeztől. Már-már hagyományos módon a tovább gombra kattintva szeretném megosztani a lemez dal-listáját, hogy lehessen kicsit "agyalni" a címeken...

 

01. Békével jöttem

 

02. Átver az álom

 

03. Dobd el

 

04. Mindig vagy valahol

 

05. Magadért

 

06. Engedd el

 

07. Átlátok rajtad

 

08. Tömeggyilkosok

 

09. Új világot építek

 

10. Akit bántottak eleget

 

11. Újra eljön

 

12. A fű nő magától

 

13. Nem adom fel

 

14. Amit nem lehet szavakkal

 

 

 

 

na fasza kiváncsi leszek, a számok címéből ezek nem a nagymagyar nóták.

Link to comment
Share on other sites

Essem-től tényleg jó szám lett. Fankadeli albuma mikor jelenik meg pontosan ?

 

MASSIV - SCHUTZGELD MELODIE FEAT. BEIRUT (OFFICIAL HD VERSION)

http://www.youtube.com/watch?v=5rF7hmObqSs&feature=player_embedded

 

FankaDeli - ...LélekJelenLét...ízelítő

http://www.youtube.com/watch?v=BFlfEul3IqM

 

Jó lesz ez a fanka album végre nem az a nagymagyarság...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...