Jump to content
PirateClub.hu

Underground topic (2)


spdeluxe
 Share

Recommended Posts

Ez a Dolbeats egy fos... Divat zenék áááááh de utálom az ilyet. Nekem eredeti 160 perc magyar gangsta rap kell az meg az igazi egyetlen hiteles Mr. Busta... :D Mondom " hiteles "

 

neked nem tetszik, másnak igen. kinek a pap, kinek a papné. hallgassál akkor ganxsta zoleet meg bustát. az a nyerő...

Link to comment
Share on other sites

Képzeld ő is...

Az nem vélemény valamiről hogy azért fos mert te utálod az ilyen zenét. Ha valamit nem szeretek akkor maximum leírom hogy nem tetszik, nem jön be stb. esetleg hozzáteszed azt hogy miért is... Ki vagy te ahoz hogy lefosozod más ember munkáját aki időt és pénzt őlt bele... Én például meg busta zenéjét nem csipem ha már őt hoztad szóba de nem irom ki ha megjelenik valami cucca hogy ez egy fos mert nekem nem tetszik... vagy mondjuk még odairom a nagy "véleménynyilvánitás" mellé hogy szerintem... ami nálad elmaradt, gondolom ezért is kaptál kicsit támadó reagálást ke.ri-től mert nyilván neki meg pont bejött.

Ha már intelligensnek gondolod magad a minimális tiszteletet alap...

Módosította spdeluxe
Tilos a közvetelnül előtted íródott hozzászólás teljes beidézése!
Link to comment
Share on other sites

Azt a qrva BigDave te aztán jól megmondtad a tutit ! Most is ráz a hideg ha arra gondolok , hogy felbasztad az agyat egy kommenten :) Ami fos az fos... A fos a mai szlengben azt jelenti pl. egy zeneszámra nézve , hogy maga az instrumental és a szöveg világ az nem jó . Ha ti megsértődtök azon , hogy ilyen véleménnyel vagyok valamiről akkor ez van kinek a pap kinek a papné Ke.ri magas röptű szavait idézve.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem teljesen normális hangnemben irtam reagálást, te meg csak ironizálni tudsz. Ha irsz valami olyat amire én is irok valamit és az nem az hogy "hú de egyet értek veled" nem feltétlen az az oka hogy felbasztad az agyam a véleményeddel... Kár hogy csak ennyit vedtél le belőle.

részemről lezártam

Link to comment
Share on other sites

Szószólók új albuma mikorra várható ?! Egyszer volt ... kétszer nem lesz albumot mind a mai napig hallgatom jah meg a Rico fantáziát . Olyan alapok meg szöveg van ezeken a lemezeken hogy huh :P Remélem a folytatások is ilyen jók lesznek !

Link to comment
Share on other sites

Szószólók új albuma mikorra várható ?! Egyszer volt ... kétszer nem lesz albumot mind a mai napig hallgatom jah meg a Rico fantáziát . Olyan alapok meg szöveg van ezeken a lemezeken hogy huh :P Remélem a folytatások is ilyen jók lesznek !

nem tom, májszpészen az utolsó post a szárnyak helyett klip, az meg nem mostanában volt :D

 

deego - streetről nem tud valaki valamit esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Essemm megint hozta a színvonalat, nekem nagyon bejön. Deniz meg remélem ezt az utat folytatja és nem a rázd meg és gyere .... témájú zenéit, mert azoknak nem sok értelme van a szememben, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Link to comment
Share on other sites

remek...

 

FURAKOR - Gondolatolvasokk

http://www.youtube.com/watch?v=sRDIWwSNx8s&fmt=22

 

Essemm - Gettó Szleng (prod. by Linkoln)

http://www.youtube.com/watch?v=1eIn9VZioyk&fmt=22

 

Essemm - Garage Story (prod. by Linkoln)

http://www.youtube.com/watch?v=cRaRXkOLyf8&fmt=22

Link to comment
Share on other sites

Keresek pár embert!

Szeretnék egy olyan szintű honlapot mint HHD!

A honlapot már elkesztem csinálni Rap Download

Hamarosan lesz .hu donamin is csak még kell egy kis pénz!

Ha valaki érezne kedved segiteni akkor irjatok pmet!:)

(NEM REKLÁM CSAK FELHIVÁS)

 

Hi,

 

Szeretnél egy olyan szintű oldalt, mint a HHD?

Hmm... Ki gondolta volna? :) RapDownload :D Nagyon kreatív! Olyasmi, mint a HipHopDownload, de azért mégse.

 

Egyet kell értenem "phz"-vel azzal, hogy sok fiatal kisgyerek elkezd fórumhősködni, először sima felhasználóként, majd saját fórumot készítenek.

 

Nagy kár, hogy Te nem fogod bírni a jogvédőknek és kiadóknak a rinyálásait, amit én is megkaptam... :)

14-15 évesen nem lehet olyan egyszerű... :D

 

Másrészt vehetnél egy magyar helyesírási kézikönyvet, adminoknak nem igazán áll jól az, hogy nem tudnak magyarul írni.

 

Körülbelül ennyi. Ha ráérsz, este 8-kor msnkonferencia a HHD staffal. :)

Hamarosan meg lesz az is, hogy ki vagy... (teljes név... ilyesmi)

 

Üdvözlettel:

Csoki

www.hiphopdownload.hu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...