Jump to content
PirateClub.hu

Az én történetem


Lacikaaaa
 Share

Recommended Posts

Gondoltam megosztom veletek, mert okulni lehet az én történetemből..

Kicsit hosszú, lehet néhol unalmas..de sztem érdemes végig olvasni..

 

A blognak a jobb oldalán az archívum résznél 2009 október-ra katt és minden bejegyzés az elejétől látható..

http://www.azigazi.blogol.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hát haver. Leírtad a legrosszabb rémálmomat. Nem mondom hogy felejtsd el, mert nem fog menni. Elgondolkodtattál.

 

Ha lenne egy lehetöségem a világ megváltására, a hazugságot törölném el, de végleg.

Link to comment
Share on other sites

Nem semmi...

De mégis ellenzem, hogy nyilvánosan kiteszel egy ilyent a netre. Bennem legalább is elég ambivalens érzelmeket keltett, ugyanis nem ismerem a másik oldalt. Egy nagy csalódásnál mindig a másikat hibáztatja az ember, magát pedig ártatlannak véli. Ha beszélgetnék ezzel a lánnyal, biztos egy egészen más történetet adna elő. Ezzel pedig nem azt akarom mondani, hogy te hazudsz.

A bosszú viszont újra haragot szül, ennek pedig így soha nem lesz vége, ezért azt tanácsolom, hogy hagyd a fenébe az egészet, ne foglalkozz vele, és töröld az oldalt is, mert szerintem gonosz játék (nem leszel így te sem különb nála), és így továbbra is érintkezési felületet hagysz magadon, tovább lépni pedig nem tudsz, ha csak a múlttal foglalkozol.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nem semmi...

De mégis ellenzem, hogy nyilvánosan kiteszel egy ilyent a netre. Bennem legalább is elég ambivalens érzelmeket keltett, ugyanis nem ismerem a másik oldalt. Egy nagy csalódásnál mindig a másikat hibáztatja az ember, magát pedig ártatlannak véli. Ha beszélgetnék ezzel a lánnyal, biztos egy egészen más történetet adna elő. Ezzel pedig nem azt akarom mondani, hogy te hazudsz.

A bosszú viszont újra haragot szül, ennek pedig így soha nem lesz vége, ezért azt tanácsolom, hogy hagyd a fenébe az egészet, ne foglalkozz vele, és töröld az oldalt is, mert szerintem gonosz játék (nem leszel így te sem különb nála), és így továbbra is érintkezési felületet hagysz magadon, tovább lépni pedig nem tudsz, ha csak a múlttal foglalkozol.

 

 

Erre csak azt tudom mondani, h ez nem bosszúból született, hanem valamennyire segített h ki tudtam magamból írni a dolgokat. Ez a blog meg csak azt zavarja, aki tudja h igaz ez az egész.. Mert így nem tudja letagadni a dolgokat.. Jelenleg én már 2 hónapja nem foglalkozok a dologgal, egy szót se beszélek egyik érintettel sem, még futólag sem találkoztam senkivel ez ügyben.. Tovább léptem, jelenleg más csajjal alakul vmi..Persze az volt az első h neki elmondtam a dolgokat. Ennek ellenére, 1 hete!!!! ismét azt hallom vissza, h ő minden nap azon dolgozik, h eljusson hozzám és szétszedje a fejem.. Vhogy ők nem tudnak megnyugodni..Az igazság fáj..

Link to comment
Share on other sites

Elolvastam a blogodat. Fehér farkassal ellentétben szerintem ne töröld az oldalt. Én így ahogy olvastam neked adok igazat. Azt meg nem értem, hogy miért hagyod, hogy fenyegessen, hogy megver?!

 

Miért mit tegyek? Fenyegessem én is? Volt olyan.. de közben rájöttem h szerintem nagyon gyerekes egy dolog ez az "így megverlek, úgy megverlek" dolog..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...