Jump to content
PirateClub.hu

Te hová menekülnél ha zombitámadás érné a Földet?


Brendon13
 Share

Recommended Posts

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti hova menekülnétek ha zombitámadás érné a Földet? :D

 

Én megpróbálnék eljutni egy olyan helyre ahová nem jár repülő messze van a civilizációtól stb :D Szal teljesen megpróbálnék elzárkózni a külvilágtól...

 

ÉS ti?

Link to comment
Share on other sites

Én kieszelnék valami jó kis stratégiát, amivel tömegével pusztíthatnám el őket. :P Emellett vennék egy gyönyörű szamurájkardot és elegánsan hentelném a maradékot vele. :P:)

 

Link to comment
Share on other sites

vagymég ha oanok lennének mint a I am legend-ben akk jó sok reflektort hoznék és amikor hallanám h jönnek akk felkapcsolnám őket! :D közben aki nagyon bátor és átjön azt lekaszálom vmi jó erős géppuskával! plusz még aknamezőt is csinálnék szögesdróttal! jah meg túlélőkért is mennék kocsival vmi jó gyorssal! mert azért minél többen vagyunk annál jobb! több oldalról tudjuk magunkat védeni! több szem többet lát alapon!

Link to comment
Share on other sites

itt mindenki azt mondja bemenne a fegyverboltba meg menne aprítani én a ha nem tudsz győzni csatlakozz elven működök tehát a zombik nem tarthatnak lépést velem és lehet az egyik legjob barátomat ölném meg pont ahoz pedig nincs szívem így tehát 1-et elfognék kísérleteznék vele míg rá nem jövök mitől van majd elkészíteném az ellenszert beülnék 1 repülőbe és bepermetezném vele a földet és mindenki visszaváltozna :D

 

szerintem ez korrekt megoldás mint mindet leölni :D

 

bár a gyilkolás jó buli azért lehet egyet kettőt megtartanék gyilkolásra :D

Link to comment
Share on other sites

Ha van egy kis időm még előtte, akkor irány valamelyik Magyarországi kommandós kiképzőbázis (Bp, Pécs, stb.). Ott akad fegyver is, esély is a túlélésre...

 

Ha nem, akkor a helyi Tesco, aztán betankolnék némi orbitális mennyiségű Spitz vagy STROH rummal (ugye az 80 %-os, bazi drága, de hatásos molotovot lehetne belőle készíteni), amit kiegészítenék egy-két hatásnövelővel.

A háztartási vegyiáruk meg csodákra képesek, s nem csak a hétköznapi tisztítás területén! :rolleyes:

 

A blankolt hosszabbítókból + bevásárlókocsikból meg tisztességes "villanypásztort" lehet készíteni.

A parkoló kivilágított, így könnyen belátható az egész környék.

Kaja is akad, meg egy két "multifunkcionális" ketyere. (kamera, mozgásérzékelő, számítógép, stb.)

Klasszikus fegyvereket tök felesleges - szerintem - beszerezni, mert egyrészt lőszer kell hozzájuk (ami korlátozza a használhatóságukat), másrészt zombik esetében meg nem 1-2 személyre kell számítani.

 

Ja és még valami: szerencsére nálunk pont mellette van az OBI, így ami véletlenül nem szerezhető be, csak egy ugrás...

:):):)

 

De mindez - természetesen - csak fikció!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Be mennék valami bázisba ki hoznék egy tankot és át gyurnék minden rühes dögökön fegyverekel teli lennék akik maradtak tul élök azokat el vitetném és visza vinném a bázira igy könyen meg lehetne oldani atom bomba stb és egyszer csak meg tisztul a föld

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

amikor heves gólyózápor közepette elvakítaná már az agyamat a szétloccsanó fejek és vállból leszakadó vérben úszó kezek látványa, oda pirítanák még egy utolsot had hulljon a férgese....aztán besétálnák a budiba egy üveg páleszzal meg az aznapi zalaival, mert aznap még ugysem értem rá:))

Link to comment
Share on other sites

háát én ugy gondoltam hogy leadok rohadt sok rádiójelet(és írnék a pirateclubra a powerbe mert amateour forumosok menyenek a sunyiba megosztanám a tapasztalataimat) hogy ezt meg azt kell tenniük továbbá egy nagyobb faluv esetleg ha sok fegyverbolt van akkor várost megtisztítanék azt körbe keríteném naponta járőröznék és keresgélném a túlélőket ha találok elviszem őket ha elfogy a kaja(majd a túlélők) akkor elmeek kínába(inkább amerikába mert kínában sokan vannak a zombik hisz k**va sokan élnek[éltek] ott) és el lőném az összes atomtöltet de egy túlélőt meghagyom valahogy (a legdögösebbet) és a bomba felrobbanásáig kicsit kényesztetnénk egymást:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hát én meg inkább összegyújtenék egy csomó túlélőt, elmennék a fegyverboltba(de persze nem csak lőfegyverekkel hanem kézifegyverekkel is felszerelném magam mert mivan ha elfogy a töltény),ezután a kórházakból és a gyógyszertárakból minden izét meg bogyót kipakolnék, kaja,pija gyűjtés aztán egy kétemeletes épületbe(pl egy iskolába) bevonulnánk az 1. emeletet lezárnánk és apritsd a suli körül a zombikat.

Ez jó nem? :D

Link to comment
Share on other sites

Hamár gumiszoba adjuk meg a módját :D.

Nah szóval ha zombitámadás érné a földet akkor a Bleach c. anime-re mintázva előhivnám a kardomat és közelebbi zomibat öldösném közbe keresgélném a túlélőket és elmennék zombivadásznak addig amíg az összes elnem pusztúl :D.

Link to comment
Share on other sites

Ha el lepnék a földet a zombik akkor szereznék egy szép kis kardot aztán hívnák pár Anime szereplőt pl.: Ichigo-t a Bleachből meg még a 13 védelmi soztag kapitányait és hadnagyait, Goku-t és meg még pár embert a Dragonball-ból és persze a Narutó szereplői sem maradhatnak ki.

Ha őket megverik a zombik akkor az már ténleg a világ vége.

Persze amég az anime hadsereg harcolna a zombik ellen addig próbálnék kitalálni valami gyógyszert hogy vissza változhassanak zombik emberekké. Ha nem sikerül akkor még mindig otvan a "B"-terv azaz a Zombiölés addig még el nem fogynak. :D:D

Link to comment
Share on other sites

Én megpróbálnék eljutni egy olyan helyre ahová nem jár repülő messze van a civilizációtól stb :D Szal teljesen megpróbálnék elzárkózni a külvilágtól...

 

Én ide csatlakozok mennék a sunyiba csak el ne kapjanak azért egy aksit meg egy gépet magammal vinnék hogy tartsam a kapcsolatot a még haldokló haverokkal. Ja meg az első bomba nőt is kimenteném akit meglátok.

Link to comment
Share on other sites

jó tudni hogy itt mindenki nek van félretett egykét milkója fegyverkezésre ha netán zombi támadás érnéa földet :happy:

Én meg csendben WoWoznék tovább, lesz*rnám h mi van odakint.biggrin.gif

Ők békénhagynak engem, én is őket!.biggrin.gif

Többet érne ha a zombik is inkákbb wowoznának.biggrin.gif

CSATLAKOZOM D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...