Jump to content
PirateClub.hu

HTC HD2


hankock
 Share

Recommended Posts

Hónapok óta keringenek az információk a HTC Leo kódnéven megismert HTC Touch HD2 telefonról, most végre tiszta vizet önthetünk a pohárba. Egyelőre még nem hivatalosak a hírek, de igen sok minden kiderült a telefonról.

 

Így tudhatjuk, hogy a rendszer rajta Windows Mobile 6.5 Professional, a készülékben pedig egy 1 gigahertzes Qualcomm MSM 8250 processzor dolgozik 320 megabájt RAM és 512 megabájt ROM társaságában, ez utóbbi természetesen microSD kártyával bővíthető.

 

gsmarena_001_20091005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A HTC Touch HD2 kapacitív érintőkijelzője 4.3 colon terül el, 480×800 pixel felbontással és 65 ezer színben képes megjeleníteni az információkat. Internetelérésről EDGE, 3G és 7.2 Mbps HSDPA, valamint 2 Mbps HSUPA gondoskodik a Wi-Fi-n kívül. A szórakoztatásra 5 megapixeles, dupla Led-es kamera, Bluetooth 2.1, beépített A-GPS, digitális iránytű, FM-rádió, giroszkóp, fényszenzor és egy 3.5 mm-es jack csatlakozó gondoskodik.

 

Az 1230 mAh-s akkumulátorral remélhetőleg legalább 3 napig kibírja majd egy feltöltéssel az akkumulátor. További érdekesség a CoPilot vagy Papago navigációs szoftver és a 3G-ből Wi-Fit konvertáló router program.

htc_touch_hd2_big_20091005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

A készülék ára: ~160.000 ft

(telefonguru)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nem mondtam még ilyet HTC készülékre, de ez határozottan tetszik :)

Igaz az árával nem vagyok annyira jóba, de szerintem ez megéri a pénzét, nézve itt a konkures készülékekre, amik hasonló árban vannak. Paraméterei magért beszélnek :)

 

Itt egy kis ízelítő videó... szerintem nagyot üt majd B)

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

 

 

És íme egy kép (mert még nem tett be senki a készülékről)

htc-hd2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...