Jump to content
Sign in to follow this  
hankock

HTC HD2

Recommended Posts

Hónapok óta keringenek az információk a HTC Leo kódnéven megismert HTC Touch HD2 telefonról, most végre tiszta vizet önthetünk a pohárba. Egyelőre még nem hivatalosak a hírek, de igen sok minden kiderült a telefonról.

Így tudhatjuk, hogy a rendszer rajta Windows Mobile 6.5 Professional, a készülékben pedig egy 1 gigahertzes Qualcomm MSM 8250 processzor dolgozik 320 megabájt RAM és 512 megabájt ROM társaságában, ez utóbbi természetesen microSD kártyával bővíthető.

gsmarena_001_20091005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A HTC Touch HD2 kapacitív érintőkijelzője 4.3 colon terül el, 480×800 pixel felbontással és 65 ezer színben képes megjeleníteni az információkat. Internetelérésről EDGE, 3G és 7.2 Mbps HSDPA, valamint 2 Mbps HSUPA gondoskodik a Wi-Fi-n kívül. A szórakoztatásra 5 megapixeles, dupla Led-es kamera, Bluetooth 2.1, beépített A-GPS, digitális iránytű, FM-rádió, giroszkóp, fényszenzor és egy 3.5 mm-es jack csatlakozó gondoskodik.

Az 1230 mAh-s akkumulátorral remélhetőleg legalább 3 napig kibírja majd egy feltöltéssel az akkumulátor. További érdekesség a CoPilot vagy Papago navigációs szoftver és a 3G-ből Wi-Fit konvertáló router program.

htc_touch_hd2_big_20091005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A készülék ára: ~160.000 ft

(telefonguru)

Ez az a készülék amely minden téren szétalázza az IPhone-t.Csak az ára...

naja 1ghz proci odaver :)

Nem mondtam még ilyet HTC készülékre, de ez határozottan tetszik :)

Igaz az árával nem vagyok annyira jóba, de szerintem ez megéri a pénzét, nézve itt a konkures készülékekre, amik hasonló árban vannak. Paraméterei magért beszélnek :)

Itt egy kis ízelítő videó... szerintem nagyot üt majd B)

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">

És íme egy kép (mert még nem tett be senki a készülékről)

htc-hd2.jpg