Jump to content
PirateClub.hu

Fotó blogot készített menstruációs ciklusáról!


hankock
 Share

Recommended Posts

Többször leírtuk már: az interneten minden elképzelhető és elképzelhetetlen őrültség megtalálható. Aztán mégis meglepődünk, amikor belebotlunk például annak az amerikai nőnek a blogjába, aki naponta belefotózott a vaginájába, hogy ország-világ előtt dokumentálja a havi ciklusát.

A vállalkozó szellemű bloger egy 25 éves nő, aki - mint írja - még nem szült gyermeket, ami a méhszáján is látható. Azt állítja, a blogot oktatási, ismeretterjesztési céllal készítette, de azért mi egy kicsit kételkedünk. Pedig a képek mellett közé tette napi testhőmérsékletének grafikonját is.

 

A képeket ugyanis szeretője segítségével készítette, aki egy lámpával minden nap, este tízkor bevilágított a vaginájába. A képeket egy közönséges digitális kamerával készítették. Szóval nehezen szabadulunk a gondolattól, hogy a bizarr ismeretterjesztő blog készítése mögött valami perverzió húzódik.

 

Aki bírja gyomorral, itt megnézheti a teljes ciklust.

 

http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/

aqui.la

 

A hirek topikból let átrakva ide

Link to comment
Share on other sites

hát gyerekek....... :huh::blink::o ez ilyet váltott ki belőlem...ezt ismeretterjesztési céllal?? hahahaha. Ez vmi elmebeteg, komolyan mondom ilyenkor szégyenlem, h nő vagyok :unsure: !!!!!!! de most komolyan nem elég minden hónapban ezt látni nekünk nőknek, minden havi tiszta gáz... ő meg ki dobja,h nézd már meg mutatom a pu.ncim milyen mikuláskor, hát nem szép?? elmebeteg.... <_< ez annyira lesújtott... így is sz@r napom volt, de mostmár.... ezt az érzést nem lehet elmagyarázni. AGyilag ZOKNI!!!!!

 

És Hancock honnan lehet észre venni ezeken a képeken, h még nem szült??

 

Link to comment
Share on other sites

Kedves True Master!

 

Szerinted hogy bírjuk minden hónapban?? Nehezen, elég lenne, ha ez életben 1x 5percre megjönne, hogy okés innentől jöhet a baba. Mert ha jön a baba nemcsak arról veszed észre, hogy nem jött meg.

 

Féj mindened, a tököd tele van a világgal...

Link to comment
Share on other sites

Kicsit felfordult a gyomrom... a következő fotó blogja vajon miről fog szólni? Arról, hogy hogyan törli ki a seggét? hát nem tudom :wacko: vagy elképzeltem, ahogy minden este lefotózza a kaksiját, hogy hogy változik a színe? :huh: Lehet egy agya a csajnak...

Link to comment
Share on other sites

Nincs ezzel semmit gond , gondolom az egészséges nők nagy részénél ez játszódik le.Én sem tartom undorítónak ,meg így legalább mindenki megnézheti hogy milyen is ez.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Persze nem szép, mert ezt nem is a szemnek tervezték!!! Ez pont olyan, mint egy tank álltal széttaposott ember belei, mikor szétlógnak,,, azt is belülre tervezték, nem kivülre!!! Vagy mint egy hullaboncolás, oylan. Randa, de legalább tudja az ember milyen. Ha valaki eleve megnézte ezeket, tudta mit várhat, hisz ide volt írva!!!

 

Nekem is milliószor jobban tetszett volna kivülről. Nekem egy barátnőmnél, feleségemnél sme jutott eszembe, hogy bekukkantsak... blöeee...

 

De kicsit a dínószauruszok kihalására is illik a képsorozat, mondjuk a föld látképe évente :DDD

először csupa vér a becsapódott meteortól, majd eljön a jégkorszak :DDDDD

 

Mert a sokadik képek tényleg olyanok, mintha befagyott volna... Nem egy hulláról csinálták a frigóban??? :DDD

Lehet kezdett penészedni is, vagy tényleg beleélvezett, és úgy csinálta róla? Azán pár nappal később már beletúrósodott?

 

Vagy nem mosdott a csaj? mifene az a sok túró? Lányok! tényleg, most az mi? Mert ugye mesikor nem nyaljuk, de utána ha ilyen?

 

 

Link to comment
Share on other sites

mifene az a sok túró? Lányok! tényleg, most az mi? Mert ugye mesikor nem nyaljuk, de utána ha ilyen?

Az a sok "túró" kérlek szépen a hüvely természetes váladéka, ami a hüvelyflórát védi, általános nevén fehérfolyás, állaga a ciklustól függ általában. Ennek az elváltozása jelzi, ha valami gond van odabenn.

 

on: hát... nem szép látvány, de legalább tudja az ember, hogy is néz ki belülről... gusztustalannak viszont semmiképp nem mondanám, mert ez hozzátartozik a természetes működéshez...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Végülis ha nem mindenképp csak azt nézem hogy abszurd, ez egy egész érdekes ötlet.. Mostmár a női társadalom nem mondhatja hogy egy férfinak fogalma sincs hogy mégis mi megy végbe ilyenkor egy hölgyeményben.. De azért ez tényleg kicsit idióta ötlet, de a szándékot is díjazni kell :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

elmebeteg, perverz állat szerintem. ez nem ismeretterjesztő, és ráadásul tök felesleges, mert egy nő nem kíváncsi erre a látványra. elég nagy teher az nekünk, h roppant mód szenvedünk tőle. szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem hiszem hogy 100-as.

Elég sokat hallottam már nő ismerőseimtől, hogy odáig vannak ettől.Flynn hozzászólásából idézve:

Féj mindened, a tököd tele van a világgal...
Nem tudom, de annak a nőnek nem fájt, hogy fotózzák, vagy ott matatnak?Főleg ha egy méretes/méteres makroobejktívvel...

Másrészről, meg egy abnormális dolog.A nők úgy veszem észre, hogy tudják, hogy ez milyen hogy van, meg ilyenek.A férfiaknak meg fotókra főleg nincs szükségük.(Vagy igen?Kérem jelezni.)Többre megyek azt hiszem, ha tudok úgy viselkedni egy nővel (pl kapcsolatban), hogy az olyan napokon minél kevésbé érezze magát szarul, mint hogy még azt is tudhatnám, hogy mikor milyen színárnyalatú (kb két képig nézem meg a blogot...).

Összegezve:Inkább írjon valaki arról mit tegyenek, és mit ne ilyenkor, és ha már fotózhatnékja van, menjen ki az állatkertbe.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem is érdekesség volt látni és hozzátenném, nem volt kötelező megnézni és nem is volt felesleges kitenni ide, de a nézettség számából megítélve érdekelte pár embert. Akinek pedig nem tetszett és szitkozódik, nem is értem milyen képeket várt itt, vagy egyáltalán minek nézte meg? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kedves Konrad_90!!!

 

Köszönöm szépen, h te voltál idáig az egyetlen és az első aki a hozzászólásomat idézte ;):D

 

Ez a következő dolog reklám céljából tényleg az lesz nála, h lefotózom, h törlöm ki fenekem :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Ez nem semmi képsorozat. A 26. napon olyan, mintha valaki beleélvezett volna. :D

 

Inkább a 27. napon... xD

 

Látva ezeket a képeket, kicsit felizgultam. :)

 

Ugye tudod, hogy ez nem normális?? xD

 

Persze nem szép, mert ezt nem is a szemnek tervezték!!! Ez pont olyan, mint egy tank álltal széttaposott ember belei, mikor szétlógnak,,, azt is belülre tervezték, nem kivülre!!! Vagy mint egy hullaboncolás, oylan. Randa, de legalább tudja az ember milyen. Ha valaki eleve megnézte ezeket, tudta mit várhat, hisz ide volt írva!!!

 

Nekem is milliószor jobban tetszett volna kivülről. Nekem egy barátnőmnél, feleségemnél sme jutott eszembe, hogy bekukkantsak... blöeee...

 

De kicsit a dínószauruszok kihalására is illik a képsorozat, mondjuk a föld látképe évente :DDD

először csupa vér a becsapódott meteortól, majd eljön a jégkorszak :DDDDD

 

Mert a sokadik képek tényleg olyanok, mintha befagyott volna... Nem egy hulláról csinálták a frigóban??? :DDD

Lehet kezdett penészedni is, vagy tényleg beleélvezett, és úgy csinálta róla? Azán pár nappal később már beletúrósodott?

 

Vagy nem mosdott a csaj? mifene az a sok túró? Lányok! tényleg, most az mi? Mert ugye mesikor nem nyaljuk, de utána ha ilyen?

 

Ilyen hasonlatot, behalok...leestem volna a székről röhögés közben, csak nem székben ülök...

 

amúgy tényleg nem minden napi egy ilyen blog(szerencsére xD)

Link to comment
Share on other sites

Aki igazán szereti, az mindenhogy szereti! :P;)

 

Am meg lökhettek volna még a csajon egyet-kettőt a szülei, mert ilyet kitalálni csak egy elmeháborodott tud produkálni... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...