Jump to content
PirateClub.hu

Ahová a király is gyalog jár: házban vagy udvaron?


a_grave_man
 Share

Házban vagy udvaron van?  

64 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ahol kis és nagydolgozol :P

    • A házban van
      43
    • Az udvaron van
      5
    • Társasházban élek, a lakásban van a mellékhelyiség.
      16


Recommended Posts

De szerintem akinek az udvaron van az egyértelműen nem fog szavazni és nem azért mert égő neki hanem mert előbb tetetnének wc-t a házba mint, hogy gépet vagy internetet kötessenek. :P

Nekem van pár ismerősöm, aki faluhelyen lakik, de az konkrétan faluhely, szomszéd egy szál se a közelben. Net van, de kinn az udvaron végzik a dolguk. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Erre az eredményre (arányra) lehetett számítani szerintem.

 

Jöhet is akkor a következő fórum a témában:

melyik típusún csinálod ráérősebben, vagy

hol erősebb a szag, ami feljön, vagy

melyik világosabb az olvasáshoz, vagy

melyik az érdekesebb (a budin a pókokat is lehet nézni),

 

vagy valami hasonló...

 

 

Miért érdekel amúgy a téma? Éppen felújítást terveztek?

Link to comment
Share on other sites

heibisch!

 

Ha lenézed a témát, miért írsz bele? Ha pedig a ti buditokon pókokat is lehet nézni. :huh:

Szerintem senki nem tette kötelezővé, hogy írj ide, legközelebb nézz szét jobban, mert van ennél bugyutább téma is! ;)

 

 

 

Azért írtam bele, mert annál, hogy kinek milyen van, érdekesebb nekem, hogy ki hol érzi jól magát.

Adtam egy pár szempontot is hülyeségből, de letolásnak azért nem szántam, amiért megnyitotta a témát.

 

De azt enélkül is mindenki jól tudja, hogy falun még van egy pár budi, de nem sok, városban meg csak elvétve.

Link to comment
Share on other sites

Én városban élek nem falun, mégis vannak itt kertes házak, ahol még "ki kellett menni". :D

Egyébként nem tervezünk felújítást, se semmi ilyen a kérdésedre válaszolva, csak kíváncsi voltam, hogy máshol is használnak-e még ilyet, de ahogy látom vannak itt akik vállalják! ;)

Link to comment
Share on other sites

heibisch: Megfogsz lepődni, de falun még több újonnan épített házaknál is van kinti WC. Felújított házakban is sokan meghagyják, idősebb embereknél meg természetes dolog, hogy kint (is) van ;)

Én is falusi vagyok, nálunk is van és használjuk is nyaranta és mikor jó idő van ;)

Ahogy a_grave_man mondta, ha kint vagyok a kertbe és nagyon menni kell, sok-sok métert meglehet spórolni :D

Link to comment
Share on other sites

Kíváncsi vagyok, újonnan is építenek-e ilyet (először így értettem, amit írtál). Megnéznék egyet luxuskivitelben. Olyat már láttam, hogy "normális" csésze mellett kis fali könyvespolc, gurigatartó, és vödörrel kellett öblíteni. Elég kis tiptop hely volt, csak az ajtót résnyire kellett nyitni, hogy lássak valamit.

 

 

Meg most az is bevillant, hogy amikor falun laktam, a benti vécét is nekünk kellett "bevizezni", nem volt lehúzórendszer:).

 

Amikről ti beszéltek, azok milyen verziójúak?

Link to comment
Share on other sites

heibisch kezdem elveszteni a fonalat. :D

Nem azért csináltam ezt a topicot, hogy arra legyek kíváncsi, mostanában építenek-e udvari árnyékszékeket, se arra ki milyen és modern helyen végzi folyó ügyeit. Hanem arra voltam kíváncsi, hogy másnál is van-e még udvaron illemhely (aki kertes házban lakik), vagy wc-re jár a házban. Nem lenézni és leszólni akartam azt, akinek az udvaron van és még használja is, csak kíváncsi voltam milyen százalékban lesz ilyen válaszadó. :)

Jaire! :D

Link to comment
Share on other sites

Új házaknál nem feltétlen a pottyantósra kell gondolni, de új háznál, hátul a kertben láttam már épített pottyantóst ... :D Mondom nagy kert mellé, tényleg jó ha van :D

Nálunk klasszikus régi van, polccal és újságokkal, hogy kicsit modernabb legyen .... :D

Na mindegy ... nálunk kint is és bent is van egy normális angol WC, mielőtt, azt mondaná bárki, hogy net van WC nincs, nos net és benti angol WC is van :D

Link to comment
Share on other sites

a házban szokm elvégezni a dolgot mert a kinti összeborult hála apámnak mert nekiment traktorral vagy egy éve...

igaz nem nagyon használtuk de néha jó volt...azok a jó blikkes(sex) képek és poszterek...tudták akkoriban az öregek mivel lehet feldobni a pottyantós használatát... B) B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...