Jump to content
PirateClub.hu

Ati Radeon X1950!


 Share

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg, én nem mondtam hogy a 8800 gts veri az 1950 xt-t, hanem abban az árkategóriában (40-50 között) az 1950 xt a legjobb :) most énis írhatnám hogy a te 8800 gts-edet veri a 8800 ULTRA 4X SLI ...

 

Dkoma nem mondtam hogy a 8800 gts nem veri az 1950 xtx-et csak a topic erre nyílt, amúgy tudom mivel az télleg jó kártya ha újgazdag vagy.

Link to comment
Share on other sites

méghogy és újgazdag lol :D csak nyáron elmegyek dolgozni összekeresek vagy 130 k és ennyi a gépemet eldom muterék belepótolnak a gépbe és megisvam a drágaság :D

 

ja meg az x1950 xtx et 80 k ért láttam legolcsobban x1950 xt ténylen 42 k ért láttam ami elég jó :D :D

én nem azt mondom hogy az x1950 xt meg az xtx rossz csak ha már veszek vga t akkor ojat veszek amiven min 1 évig minden játék elmegy 1600 1200 fullon én nemfektetek be ojan cuccba ami rossz és csak küszködés van vele pl a mostami gépem pont ijen gyenge 3800+ amd abit ul 8 sapphire 9800 768 ram akkor megérted miért akarok jót venni mert nemszeretek szenvedni azzal hogy gyenge a gép :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

szerinted ezzel a configgal nemfog 1600 * 1200 fullon menni a játékok ? :D

 

ASUS P5B, 6SATA2, GL,775/1066,i965/ICH8,DDRII800

Core 2 Duo E6750 (2,67GHz, 1333MHz, 4MB,S.775, Conroe)

2048MB Twinx XM2S-6400CL4 E.P.P. DDRII 800 CORSAIR

ASUS EN8800GTS, HDTP, 320MB DDR3,2DVI-I,PCIe

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nekem miután elszállt az Connect3D X1900XT-m, lett egy Sapphire X1950XT-m.

Nincs gondom a hőmérséklettel, az előző kártyánál Stalker alat mértem közel 100 fokot, de az első patch után megoldódott ez gond.

ATI TrayTools--al be tudod álítani, h. hány foknál milyen fordultszámon pörgesse a ventillátort (ezt nem használom).

A hűtés nállam úgy néz ki, h. levettem a ház oldalát, a VGA és az északi híddal szemben elhelyeztem egy 12cm-es ventit. Plussz kivágtam a ház tetejét és oda is raktam egy 12cm-es légkavarót.

Így teljes terhelés és kánikula esetén sem érte el a 90 fokot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sziasztok.

 

vidkari vásárlás előtt állok, ti melyiket ajánlanátok? (nemcsak a tipus, a márka figyelembevételével is pls)

 

konfigom:

P4 3Ghz

1024mb ram (2x512)

!!AGP!! gainward 6600gt-t váltana

tápom 400W-os

 

vagy ha talán egyéb lehetőség is felmerül, természetesen arra is nyitott vagyok.

 

köszi

psy

Link to comment
Share on other sites

DDR2 es nem is lehet ha jól tom mert AGP-s a csatolófelület asszem olyan lap meg nem igen van ami AGP-s meg ddr2 es ramokat is befogad

 

 

Amúgy ha mindenképp venni szeretnél akkor X1950Pro! Nekem is ez van és nagyon jó! Meg az a jó ebben a vg-a ban hogy kisebb procival sem lasabb.

 

Teszt alatt egy kis 2 magos Core2 vel is ugyan annyi fps volt mint a nála 2szer gyorsabb Core2-vel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...