Jump to content
PirateClub.hu

Fogadod a telefonhívást ha rejtett a hívónak száma?


a_grave_man
 Share

Te felveszed a telefont ha rejtett a szám?  

124 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ha rejtett a szám, felveszed a telót? (nem rejtett számnál nem érdekel jelen esetben)

    • igen, mindig felveszem
      65
    • igen, ritkán de felveszem
      35
    • nem, soha nem fogadok rejtett számról hívást
      24


Recommended Posts

  • 1 month later...

Én is felveszem, épp azért, mert nem tudom ki az, ha vmit rám akarnak sózni, pl nyelvvizsgát, akkor leintézem azzal, hogy muterom nyelvtanár és most csináltam meg a nyelvvizsgát egy másik nyelven is XD Továbbá, ha vki szórakozik, annak a jó k***a anyját, ennyi... És persze van az az eset, amikor tényleg engem keresnek, és olyan, akit én is ismerek :D

Link to comment
Share on other sites

100. szavazó voltam! ;)

 

Én mindig felveszem, még ha rejtett a szám akkor is. Sosem lehet tudni ki hív.

 

Különben is szerintem baromság, ha valaki nem veszi fel a rejtett számmal kapott hívásokat, mert ha pl.: a mentők telefonálnának szám nélkül és közölnék veled, hogy valamelyik hozzátartozóddal történt valami....te pedig nem veszed fel, mert rejtett szám, na az eléggé érdekes szitu volna. És több ilyen példám is van, de nem untatok vele senkit. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mindig felveszem. lényegtelen látom-e a számot vagy sem. kb egy hónapja kiírt számmal akartak nekem gáz óra állást bediktálni. első nap hívott 3szor elsőnek csak mondtam hogy nekem ilyen nem kell biztos téves, másodjára megint magyarázott ott hogy hát itt voltak a szerelők stb stb mondtam mondja már azt a számot amit ott hagytak stimmelt mondom neki de ez akkor se lesz jó. harmadjára meg csak hív már úgy vettem fel hogy ide ne mondjon semmit. azt hittem elhiszi, másnap reggel (lefekvéskor általába kikapcsolom a mobilt most pont nem) hív 6.30 körül, na akkor már csúnyán elküldtem, azóta nem hívott... meg előfordul nekem is hogy rejtetten marad és úgy hívok ismerősöket és ők is felveszik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...