Jump to content
PirateClub.hu

Kábel nélküli USB-kábel


Venheidem
 Share

Recommended Posts

Egy szingapúri cég ezt a nevet adta legújabb termékének, amelynek segítségével létrehozható két számítógép között a "vezeték nélküli" kapcsolat.

preview-841873539.jpg

Első ránézésre egy kétvégű USB-sticknek tűnik az itWin, ám ha különválasztjuk a két elemet, akkor rácsatlakoztathatjuk azokat egy-egy számítógépre, s így megvalósítható a rendszerek közötti szinkronizálás. Az adatátvitel azonban nem WLAN-on, hanem az interneten keresztül történik. A mellékelt szoftvernek köszönhetően a különálló egységek felismerik egymást a weben. Az adatok másolása természetesen titkosított csatornán történik, tehát elméletileg kívülről senki nem tudja elcsípni a jelet. A gyártó még egy extra biztonsági funkcióval is ellátta különös termékét; a majdani tulajdonosok egy speciális sms-el működésképtelenné tehetik a stickeket.

Az iTwin 2010 első negyedévében kerül forgalomba 99 dolláros végfelhasználói áron.

hirek.prim.hu

 

Link to comment
Share on other sites

Felfogtad mit írsz egyáltalán? Így egymást bárhol megtalálják, nem úgy mintha pölö wifin menne a kapcsolat... ( megjegyzem egy vpn progi is ugyanerre képes) Az meg már a delikvens sebességén múlik hogy lassú e vagy sem. Ma már a leggyérebb csomag is 5mbit lesz, szóval nem kell ilyen hülyeségeket mondani.

Link to comment
Share on other sites

Felfogtad mit írsz egyáltalán? Így egymást bárhol megtalálják, nem úgy mintha pölö wifin menne a kapcsolat... ( megjegyzem egy vpn progi is ugyanerre képes) Az meg már a delikvens sebességén múlik hogy lassú e vagy sem. Ma már a leggyérebb csomag is 5mbit lesz, szóval nem kell ilyen hülyeségeket mondani.

Én felfogtam, de úgy látom neked ez nem megy. :P

Leggyérebb 5 mbit? Hol? Budapesten? Jah bocs, h nem ott lakom...

Egyébként még ha 5 mbit-es is, a feltöltés legtöbb esetben nem ennyi lesz hanem a tizede.Doksikra például kíváló ez a kütyü, vagy képekre,de nagyobb fájlátvitelhez nem tanácsos.Ahogy írtad,a vpn helyettesíti,szval sok értelme nincs a parasztvakításon kívül :)

Link to comment
Share on other sites

Én sem pesti vagyok, néhány centivel kéne arrébb olvasni, már látnád is. Itt is 5mbit lesz a leghurkább. De ha már ennyire "nagy fájlátvitelhez" akarod használni, akkor 25 megás net, 5 megás felfelé irányuló tempóval. Még akár lehet is ennek a cuccnak létjoga, csak bele kéne gondolni. Nyilván Pista bá, meg a titkárnője nem fog vpn progikat telepíteni, meg lant építeni, ha kell néhány fájl. A másik hogy nem mindenki játékok meg filmek megosztására használja a hálózatot.

 

"Én felfogtam, de úgy látom neked ez nem megy."

 

Ne kóstolgass pls.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...