Jump to content
PirateClub.hu

Melyik a legjobb országos rádióadó?


Kr@sstheon1y
 Share

Melyik a legjobb országos rádióadó?  

159 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szerintem Magyarországon legjobb országos rádióadó a(z)...

    • NEO FM
      0
    • Class FM
      0
    • Juventus Rádió
      0
    • MR2-Pet?fi
      0
    • MR1-Kossuth
      0
    • MR3-Bartók
      0
    • Rádió 1
      0
    • Egyéb kisebb rádióadók (Budapest és környéke, vidéki regionális állomások)
      0


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magam is az MR2 Petőfire raktam.Ha változatos (!!) és új zenét akarok hallgatni akkor csak is az MR2.Nem beszélve a MAGYAR alternatív zenekarok zenéiről amit csakis kizárólag az MR2 hajlandó leadni.

Persze ez a nemzetellenes ORTT-nek nem tetszett és azonnal rájuk szállt, hogy nem közszolgálati adó.Nem tudom mi abban a baj, hogy van egy olyan rádióadó ami gondolkodó és nem beszűkült agyú embereknek sugároz ZENÉT és nem ilyen gusztustalan popsz*rokat amiktől sokan hányingert kapnak.

 

Engem abszolút hidegen hagynak Boros és Bochkor baromságai a sláger rádióban.Jáksóról és Sebestyén Balázsról ne is beszéljünk aki a Danubiusban állatkodnak.

Link to comment
Share on other sites

MR2 - Petőfi

 

OFF: Amúgy a Juventus mióta országos rádióadó? Rengeteg helyen nem lehet fogni..

 

 

Juventus felénk sincs, akkor ennyi erővel internetes rádiót is beirhattál volna mert azt lehet fogni az ország /szinte/ egész területén...

 

Am nekem a sláger inkább, reggel(bumeráng) és napközbe danubius, bár az sem jön néha kristálytisztán...

Link to comment
Share on other sites

Köszi h előre írtad a sláger rádiót, ez valóban a legjobb rádió az országban. Errre bizonyíték az is hogy a bumerángot reggelente több mint 3 millióan hallgatják, míg ezzel szemben a konkurens Danubiust csak fél millióan, :)

A műsorai szervezettek, rengeteg jó zene, és a lényeg hogy nem ismétlik a zenéket, mert régen mikor hallgattam a Danubiust és mikor egy slágert 1 órában 2 szer is lenyomattak ááá legszivesebben kidobtam volna a rádiót.

Link to comment
Share on other sites

MR2 - Petőfi

 

OFF: Amúgy a Juventus mióta országos rádióadó? Rengeteg helyen nem lehet fogni..

 

 

Juventus Szegeden van és máshol is de tény, hogy elég rossz lett az országos lefedettsége.Régen szinte mindenhonnan lehetett fogni de mára valamiért korlátozták a sugárzási területeket.

 

(Csecse, netes rádiókat nem rakok be mert azokból rengeteg van és összeszedni is nehéz lenne őket.)

Link to comment
Share on other sites

Sláger rádió!

Bumeráng a legjobb műsor, a zenék is jók.

Főleg azért hallgatom a Slágert mert a többi rádió egy nulla zenei szempontból.

A juventuson még a slégernél is régebbi, és rosszabb zenéket játszanak, a Danubiusban meg semmi változatosság. Percre pontosan ugyan azt a zenét játszák minden nap!

Link to comment
Share on other sites

Ha kocsiban ülök és anyum nem hozott lemezt, akkor Petőfi. Ott legalább nem ezek a semmit nem érő popzenék mennek. A hajam feláll, amikor ezeket a reggeli műsorokat hallom, annyi a hülyeség benne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...